Antonio “Bigfoot” Silva chce Lesnara

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Antonio “Bigfoot” Silva w rozmowie z MMAJunkie zdradził że pozytywnym skutkiem włączenia organizacji Strikeforce w imperium Zuffy będzie możliwość odesłania byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Brocka Lesnara z powrotem do WWE:
Jestem zadowolony z tego.  UFC jest numerem 1 na świecie. Najlepsi fighterzy walczą właśnie tam. Bardzo chciałbym toczyć tam swoje pojedynki. Zależy mi na tym żeby spotkać się z Brockiem Lesnarem i odesłać go z powrotem do wrestlingu ponieważ nie akceptuje sytuacji w której uznaje się go za numer 2 na świecie. To nie jest osobista sprawa. Nie znam go. To jest po prostu biznes.

Antonio “Bigfoot” Silva chce Lesnara

magik

ONE FC
Welterweight
Boze, ile sie dzieje w naszym malym swiatku MMA ostatnio. Ledwo idzie nadazyc
icon_biggrin.gif

Adams

Jungle Fight
Middleweight
Oczywiscie ze teraz kazdy zawodnik bedzie mowil ze to dla nich wspaniala informacja, poprostu nie maja wyboru.

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Wtf? "Nie moge zaakceptowac sytuacji..." ale "to nie osobista sprawa, tylko biznes".

Tyle masa osob smecila na monopol UFC, a tak zajebiscie moze byc - beda sie wyzywac na pojedynki, trash talkowac i podsycac beef :-)

Kwasman

Oplot Challenge
Heavyweight
Nie mógł skończyć Fedora, to z Brockiem sobie nie poradzi…

trollface.jpg
icon_wink.gif

Viet

Oplot Challenge
Lightweight
Brock gubi się przy przyjmowaniu ciosów, dostał by ich 2 razy więcej, na dodatek nie sądzę by wytrzymał dłużej niż Fedor.

azzteek

Brutaal
Middleweight
Facet ma racje lesnar jest nic nie warty, santos wyrzuci goscia poza top 10. Zbije go jak szmate. ;]

GLF

KSW
Heavyweight
Wtf? "Nie moge zaakceptowac sytuacji..." ale "to nie osobista sprawa, tylko biznes".

Dokładnie.

moja sympatia do Big Foota wzrosla 3 krotnie.
Za niechęć do Lesnara? Przecież to zwykła autopromocja...

adam12

Oplot Challenge
Welterweight
Jestem na “nie” jeśli chodzi o takie stracie, szkoda Lesnara, mogło by się to dla niego skończyć kalectwem na całe życie, nie zapolował by już na jelenia, nie pochodził po górach, a i za kółko swojej wypasionej terenówki mógłby nie usiąść chyba że przystosował by ją do jazdy dla niepełnosprawnych.

PiorunPL

Jungle Fight
Heavyweight
BigFoot nie ejst głupi
moze sie w błyskawicznym tempie wypromwoać przed amerykańską publicznością pokonując 2 ikony tego sportu.
Fedora i Lesnara. Obaj byli w jego zasiegu i obu moze pokonać. Ale to dzisiaj nei jest wielki wyczyn.
Silva wkroczył na teren marketuingu UFC gdzie rankingi były robione pod promocje, a nie ze wzgledu na realne umiejętnosci. Werdum rozłozył by Lesnara korzystając tylko z ju-jitsu

LEsnar znalazł sie w punkcie MMA w którym wyglada idiotycznie, jest na 2 pozycji i ma pod sobą z 10 siwezych zawodnikow wagi ciezkiej ktozy by go rozniesli

Ale to wyszystko przez przekrety ZUFFY które wepchaly go w to miejsce

DesL

M-1 Global
Light Heavyweight
“Mimo wszystko udało mu sie pokonac Mira Carwina i Randego więc aż tak nic nie warty nie jest.”

Mam szacunek dla Randyego – za to, że nadal w tym wieku walczy i nawet wygrywa, ale bądźmy szczerzy, dają go młodym gwiazdom ufc jak Lesnar albo Noguiera aby dziadka obili.
Starcie z Mirem to dla mnie nie porozumienie i potrzeba by tu 3 starcia – no bo kto by widział aby czarny pas BJJ leżał pod przeciwnikiem jakby sobie odpoczywał…
Zwycięstwo z Carwinem jest coś warte, tu się zgodze ; p

skatewujo

Oplot Challenge
Middleweight
Już w I starciu z Mirem, Lesnar powinien wygrać, nie wiem czemu tam sędzia podniósł walkę, że niby cios w tył głowy, który był przypadkowy? Ile to takich ciosów było w Pride i sędziowie sie nie kwapili do podnoszenia walki

DesL

M-1 Global
Light Heavyweight
znaczy młody to on nie jest, ale w końcu dostał walke o tytuł po jednej walce to pozwoliłem sobie go tak nazwać xd

Hang

WSOF
Light Heavyweight
BigFoot nie ejst głupi
moze sie w błyskawicznym tempie wypromwoać przed amerykańską publicznością pokonując 2 ikony tego sportu.
Fedora i Lesnara. Obaj byli w jego zasiegu i obu moze pokonać. Ale to dzisiaj nei jest wielki wyczyn.
Silva wkroczył na teren marketuingu UFC gdzie rankingi były robione pod promocje, a nie ze wzgledu na realne umiejętnosci. Werdum rozłozył by Lesnara korzystając tylko z ju-jitsu

LEsnar znalazł sie w punkcie MMA w którym wyglada idiotycznie, jest na 2 pozycji i ma pod sobą z 10 siwezych zawodnikow wagi ciezkiej ktozy by go rozniesli

Ale to wyszystko przez przekrety ZUFFY które wepchaly go w to miejsce

Zbanujcie tego trola bo on to robi specjalnie. Nie ma opcji żeby serio był tak głupi. PROSZĘ administracjo.

Kraver

Legacy FC
Middleweight
szczerze, powiedzcie sami czy Lesnar ma skilla żeby być top2 ? moim zdaniem nie, ale wiem jak działają te rankingi.

magik

ONE FC
Welterweight
myśle, ze jego główna bolaczką jest stójka, parter i zapasy napewno ma na wysokim poziomie. ale na top 2 to chyba troche za mało

Houk

Brutaal
Bantamweight
Bardziej niż troli (Piorun moim zdaniem ostatnio nie troluje) nie akceptuję klakierów, którzy wyczuwają doskonale kto jest "modny" (czyt. jego komentarze są wysoko oceniane i propsuja na potęgę, a z drugiej strony bezustannie atakują tych którzy palneli coś kiedyś, nie zwracając uwagii na aktualny post tylko ksywkę Autora. Dam dwa przykłady osób modnych do jechania bez względu na treśc którą akurat opublikują w komentarzu: Waksimazu (przepraszam jesli przekręciłem nick) oraz Piorun. Zobacz jeden z drugim jak zachowuje się Venom który prosto i rzeczowo punktuje (vide dyskusja o podziale zysków na lini UFC -zawodnicy), tak to się robi stylowo, a i ja czytając tą polemikę, cos wyniosę dla siebie. Jak chcesz kogoś skrytkowac użyj argumentów, a nie emotka i czerstwa prośba o ban klakierze. Sorry za offtop ale ostatnio to zjawisko przybiera na sile, a uważam je za negatwne. (przypatrzcie się na posty pod wymienionymi przeze mnie userami Waksimizu, Piorun).

Pozdro!