Ankieta: Poddanie, Nokaut, Runda i Walka roku to?

1. Korea Zombie :Twister



2.Machida Fly Front kick



3.Edgar vs Maynard, 1st Rund



4.Hendo vs Shogun
 
1 Kimura Franka Mira na Minotauro



2 Flying Front kick Machida - Couture



3 Hendo - Shogun III



4 Hendo - Shogun
 
[list type=decimal]
[*]
Mir - Big Nog -poddanie
[*]
Kornik - Irokez -nokaut

JDS - Cain Velasquez- runda

Hendo - Shogun- walka
[/list type=decimal]
 
1 Kimura Franka Mira na Minotauro



2 Flying Front kick Machida - Couture



3 Maynard - Edgar II



4 Hendo - Shogun
 
1. Twister Korean Zombie



2. Front Kick Andersona



3. Pierwsza runda Edgar - Maynard (II lub III, bez różnicy :D)



4. Shogun vs Hendo
 
1. Kimura Mira



2.Front Andersona



3.Barry vs Kongo



4.Tu nie ma innej opcji oczywiście Shogun vs Hendo
 
1) Twister Chan Sung Jung'a
2) Kongo vs Barry (za dramatyzm)
3) Diaz vs Daley
4) Henderson vs Shogun
 
1. Twister Korean Zombie



2. Frontkick Anderson Silva



3. Endgar vs Maynard 3 - pierwsza runda



4. Shogun vs Hendo
 
1. Poddanie: Mir vs. Nogueira
2. Nokaut: Silva vs Belfort
3. Runda: 1 runda Diaz vs Daley
4: Walka: Edgar vs Maynard II
 
1.Poddanie Mir vs Noueira
2.Nokaut: Zaromskis-Carvalho
3.Runda Barry vs Kongo
4.Shogun vs Hendo zdecydowanie!!!
 
1. Kimura, Mir - Minotauro

2. Frontkick, Silva - Belfort

3. Patt Barry - Cheick Kongo

4. Dan Henderson - Shogun Rua
 
1. Latający trójkąt, Pablo Garza - Yves Jabouin



2. Frontkick, Lyoto Machida - Randy Couture



3. Frankie Edgar - Gray Maynard 2



4. Shogun Rua - Dan Henderson
 
Witam, to mój pierwszy post na mmarocks :) Co to typów to będę mało oryginalny:



1. Poddanie - Mir vs. Nog



2. Nokaut - Machida vs. Couture



3. Runda - Diaz vs. Daley



4. Walka - Edgar vs. Maynard II



Btw tak z ciekawości - czy będą oficjalne "Mmarocks Awards" za 2011? Czy tylko wzmianka jaka była w ostatniej Szczęce?
 
Ja nie jestem w stanie w pełni konsekwentnie zdecydować...Normalnie za dużo tego w całym roku było.



Na pewno poddanie roku to Mir na Big Nogu, ale nokautów była masa spektuakularnych, ale żaden mnie nie powalił na tyle co Nog poddany przez Mira, mimo, że obaj to wirtuozi.



Mogę też się zgodzić z nominacją walki Hendo i Shoguna, choć kocurskich pojedynków było mnóstwo.



Runda to już wogle masakra i nawet ciężko nie zapomnieć o jakiejś, każda z podawanych wyżej bardzo mocna, ale ja się skłonię do tego co i jajcarz Barry vs Kongo, natychmiastowy zwrot akcji, w ciągu paru sekund, nie rundy, ani walki.



Podsumowując:



1. Mir vs Nogueira



2. Niech będzie już ten Spider, bo nic się nie działo, a tu nagle bum i po wyczekiwanej walce.



3. Barry vs Kongo



4. Shogun vs Henderson
 
1.Poddanie roku. Tu wybieram między Mirem w walce z Nogiem i Tito, ale chyba postawię na tego pierwszego
2.Nokaut roku. Tu postawię na front kicka Andersona Silvy, i chodź były w tym roku lepsze KO,jednak to był najwyższy światowy poziom.
3.Runda roku. Oczywiście Barry vs. Kongo, nie ma sensu opisywać, lepiej obejrzeć.
4.Walka roku. Najwięcej razy oglądałem walkę Najman vs. Saleta 2, a te zwroty akcji... początkowo Saleta w obronie, by potem wygrać :D. Tak serio to Szogun vs. Hendo, ze względu na to ile dali z siebie obaj fajterzy.
 
@Frostbite



Ten nokaut Khalieva wg mnie wcale nie był jakiś przekozacki. To jest jedno z 4 czy 5 podstawowych kopnięć w Taekwondo i dziwi mnie, że dopiero po 10 latach oglądania walk widzę po raz pierwszy taki nokaut w MMA. Kopnięcie może wygląda efektownie ale wcale takie trudne nie jest i pamiętam, że jak ja kiedyś za małolata chodziłem na Taekwondo to ja i każdy z sekcji wykonywał je przynajmniej poprawnie. Ja na nokaut roku wybrałem TKO dos Santosa na Velasquezie, z racji jakości przeciwnika i rangi pojedynku ale po głębszym zastanowieniu oddałbym głos jednak na Silvę. Jakość techniczna tego front kicka była po prostu nieziemska i nawet gdybym nie brał pod uwagę rangi pojedynku to i tak ten nokaut na Belforcie jest dla mnie efektowniejszy niż to dolio 360 (tak to sie u nas wtedy nazywało) Khalieva. To dolio było zwykłe a ten front kick był kosmiczny.
 
1. Frank Mir vs Nogera



2. Carlos Condit na ufc 132



3. Dan vs Fedor



4. Rua vs Hendo
 
1. Mamed Khalidov vs Matt Lindland



2. Junior Dos Santos vs Cain Velasquez



3. Fedor Emelianenko vs Big Foot Silva (Tutaj w szeczólności chodzi mi o 2 runde)



4. Rua vs Henderson



Dodatkowo: Największy wałek - Antek vs Zikic Najbardziej oczekiwana gala - UFC141 (mimo krótkiej rundy ME ale też ze względu na walke Diaza) oraz gala na której był nalepsza głowna karta to po zastanowieniu chyba dam UFC134
 
@lukasfight



miało być już dawno, ale z uwagi na mizerną ilość głosów poczekam aż uzbiera sie sensowena ilość głosów.
 
Back
Top