ankieta do pracy magisterskiej

Puczi

Dobry człowiek
Wypełniłem, ale mam kilka zastrzeżeń.
Przede wszystkim brakuje pytania - czy doznałeś kiedyś kontuzji?
Nielogiczne też według mnie "Jak długo trwała przerwa w treningach?" - bo jeśli ktoś odpisze, że cały czas trwa, to jak to sklasyfikujesz? Jeśli kontuzjowałem się 3 miesiące temu, to wliczysz do badań, że kontuzja trwała 3 miesiące, nawet jeśli będę ją leczył 3 lata? Ostatnim pytaniem "Jak długo trwała przerwa w treningach?" narzuciłeś odpowiedź, że ankietowany wrócił do ćwiczeń. A co, jeśli nie wrócił?
 

Gary2202

Oplot Challenge
Featherweight
Masz tu racje lecz niestety już za późno na zmianę pytań. Ale mysle ,że co do ostatniego pytania jeżeli jesteś dalej kontuzjowany piszesz ,że przerwa trwa nadal mi przede wszystkim chodzi w tej ankiecie o to jakie są najczęstsze uraz z leczeniem różnie bywa :) Dziękuje serdecznie za wypełnienie ankiety i oczywiście uwagi :)
 

respect

UFC
Heavyweight
Też mam zastrzeżenie co do pytania o kontuzję. Bo co jeżeli ktoś nie miał kontuzji? Ma kłamać czy nie wypełniać? :werdum:
 

respect

UFC
Heavyweight
To wiadomo, że nie trenujesz, tylko jesz czipsy :(
Ale tam jest opcja, że trenuje się "krócej niż rok". Jeżeli ktoś trenuje np 3 miesiące i nie jest Dominickiem Cruzem ani Khabibem i nie złapał w tym czasie kontuzji to co wtedy? :crazy:
 
Top