Andrzej Gmitruk trenuje Arachion MMA Olsztyn

Garfield_70ccm

BAMMA
Welterweight
Jeden z najlepszych trenerów bokserskich w Polsce i na świecie, były i najmłodszy w historii trener kadry naszych boskerów, były trener kadry Norwegii oraz promotor zawodowej grupy Boxing Europe, człowiek, który współpracował z takimi nazwiskami jak: Tomasz Adamek (przez 10 lat!), Dariusz Michalczewski, Andrzej Gołota oraz Krzysztof Kosedowski, zaszczycił swoją obecnością nasz klub. Andrzej Gmitruk, bo o nim mowa, poprowadził trening z zakresu technik bokserskich. Akcentował podczas niego bardzo ważną, a często niedocenianą pracę na nogach oraz balans ciałem, nie zapominając o ich przystosowaniu pod nasz sport, MMA. Trening zakończył się walkami zadaniowymi, które koordynował sam Pan Andrzej. Jak zapowiedział, to dopiero początek współpracy między nami. Dziękujemy i czekamy na więcej!
RZGNN-Y9guw[/media]

za [url]=www.mmaolsztyn.pl
 
Mysle że to świetny pomysł,boks to jednak nieodzowna czesc MMA a nawet bardzo wazna!
 
Pod warunkiem że jest to boks ale przystosowany pod MMA.Uderzanie w boksie, a w MMA jednak się różni.
 
Jakby boks w mma był diametralnie inny to zawodnicy nie sparowaliby z zawodowymi bokserami u najlepszych trenerów.
 
Sranie w banie.
Parę lat temu zwykło się mówić, że w MMA z uderzeń bokserskich skuteczny jest jedynie "sierp ala cep" bo reszta to zupełnie inna bajka. Dziś po występach Andersona nikt takich farmazonów nie plecie a wyszkolenie bokserskie w MMA będzie jedynie rosło.

Świetny ruch Arrachionu.
 
Literówka - w temacie powinno być Andrzej przez RZ!
Fajnie że coś takiego się dzieje, oby współpraca Gmitruka przyniosła same pozytywy.

Gmitruk we wrześniu organizuje w Olsztynie galę boksu zawodowego. Mają tam zawalczyć m. in. Wach i Masternak. Dodatkowo mają odbyć się dwie walki mma z olsztyńskimi zawodnikami. Wiadomo kto wystąpi? Może Saidov?
 
Gmitruk to europejska szkoła boksu, czyli łapanie ciosów na rękawice. W MMA trochę gorzej to wychodzi ;)
 
Back
Top