Andrzej Gmitruk trenerem Mariusza Pudzianowskiego

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
20100521093049_Tim_Sylvia_Marius_Pudzianowski_0001.JPG


Za Boxingnews.pl:
Jak informuje portal bodystyle.com.pl Andrzej Gmitruk były trener Tomasza Adamka, trener i menedżer grupy O’chikara Gmitruk Team trenuje Mariusza Pudzianowskiego.

Popularny Pudzian z dala od błysku fleszów pobiera u niego prywatne lekcje boksu. Przypomnijmy, że to już trzeci z kolei trener, który próbuje Pudzianowskiemu przekazać wiedzę bokserską. Pierwszym był Jacek Kucharczyk – czterokrotny Mistrz Polski w boksie i brązowy medalista mistrzostw Europy. Mariusz Pudzianowski zrezygnował z jego usług, gdyż stwierdził, że 50 zł za 30 minut zajęć to dla niego zbyt duża kwota. Drugą osobą, która szkoliła naszą kapryśną gwiazdę MMA był Krzysztof Kosedowski mistrz Polski w wadze piórkowej, brązowy medalista olimpijski z Moskwy (1980). Tutaj współpraca nie układała się również różowo, gdyż Kosedowski koniec końców ostro skrytykował Pudziana.

Andrzej Gmitruk trenerem Mariusza Pudzianowskiego
 
kosedowski ładnie mu pojechał :) zreszta nawet zupełny amator stwierdzi ze pudzian nie potrafi boksowac...
 
Dodałem drugą część tego materiału gdzie Bazelak piszę sam o sobie :)
 
Ciekawostką jest, że odwieczny rywal Mariusza Pudzianowskiego -Kamil Bazelak już 11 lutego zadebiutuje w pokazowej walce boksu zawodowego z niezwykle utalentowanym pięściarzem, mistrzem Polski wagi superciężkiej i brązowym medalistą świata w boksieMarcinem Siwym. Ciekawe z kolei kto był szkoleniowcem Bazelaka do tej walki, czy on też korzystał z pomocy tak wybitnych specjalistów? Przebieg i wynik jego walki będzie z całą pewnością odpowie na to pytanie.


:D
 
Odwieczny rywal Mariusza Pudzianowskiego... Jeżeli idzie o zawody strongman to jestem totalnym laikiem, więc muszę zapytać: czy Bazelak był blisko poziomu Pudzianowskiego?
 
Na TVN nigdy go nie widziałem w niedziele :) Ale ja dawno temu to oglądałem :D Pamietam że wtedy Jarek Dymek był zawsze blisko Pudziana, przynajmniej do czasu kiedy policjanci nie znaleźli u niego w bagażniku hormonów przywiezionycg prosto z Meksyku
 
Bazelak w strongmenach ciągnoł sie zazwyczaj na ostatnim lub przed ostatnim miejscu a mariusz wiadomo...
 
Tak myślałem. Jakiś kompleks, albo zwyczajnie próba promowania się na plecach Pudziana. Smutny pan.
 
No to można powiedzieć, że są dobraną parą w świecie sportu - dwa niewypały.
 
Pudzian nie miał równych w Polsce, Dymek starał się kiedyś co nieco i jako jedyny można rzec nawiązywał walkę. Nie na darmo razem nagrali śmieszną reklamę sprzętu do ćwiczeń ( to był brecht, bo na pewno bez wspomagania i na takim przyrządzie doszli do tej sylwetki:D ).



Bazelak?Pierwszy raz o nim uslyszalem, że to również strongman, ale wcale go nie pamiętam z zawodów, gdy jeszcze czasem to obejrzałem.



Nawet na światowych zawodach Pudzian raczej niewielu rywali znajdował poza jednym Litwinem praktycznie...Wszystko zależało od jego formy, jak była topowa to wygrywał i tyle.



Do trzech razy sztuka, jak nawet Gmitruk się podda to znaczy, że Pudziana boksu się nauczyć po prostu nie da.
 
O tak. Jarek Dymek to był gość! Kiedyś widziałem jakieś zawody drużynowe i z Pudzianem roznieśli konkurencję. O Bazelaku usłyszałem stosunkowo niedawno, głównie przez jego głośne i obraźliwe wypowiedzi. Z Najmanem dobrali się idealnie. Szkoda tylko, że Marcin Siwy wszedł w takie towarzystwo. Zdolny chłopak, trochę go szkoda na niepoważne walki.
 
wystarczy odwiedzić stronę Pana Bazelaka ;]
nie ma tam NIC o Pudzianie przez bardzo długi okres (poza jednym zdaniem, że Panowie występują w różnych federacjach Strongmenów).
Potem wpis, że Kamil Bazelak był na KSW gdzie doszło do walki 2 początkujących zawodników w tej formule: Pudziana i Najmana. Bez złośliwości.
i nagle… Pudzianomania, więc Bazelak staje się odwiecznym wrogiem. żałosny sposób promowania się na plecach innych.
 
a propos Kosedowskiego to dla mnie już do końca życia będzie Siwym od piątaka:



 
Mi coś świta, że pan Bazelak próbował rozkręcać swoją federację Strongmen.



Przypominam też wszystkim, że nasze wpisy zapewne są czytane przez wiadomo kogo, kto już kiedyś tam straszył sądami!
 
Sam chce być osobą publiczną, więc musi liczyć się z opiniami na jego temat. No, ale najeżdżać bezpodstawnie i tylko obrażając to na nikogo nie można w zasadzie, także mniej powściągliwi muszą się ugryźć w język czasem :)
 
Dlaczego Bazelak nie wyzwie Pudziana do pojedynku na KSW? Zamiast wymigiwać się kontuzjami z walk?
 
Bazelakowi nie pozwolił Kawulski na walkę jak zobaczył jakiegoś krwiaka na nodze Kamila podczas konferencji prasowej. Więc on sam sie nie wymiguje od walk.
 
No po takich kopnięciach jakie serwuje Pudzian (vs Najman) to dobrze dla Bazelaka, że nie pozwolono mu walczyć :P



Ja tam i tak mógłbym tą walkę zobaczyc, przynajmniej temat by się skończył, a Bazelak pokazałby na co go stać, filmiki były "szumne". Kto tam go wie, stójkę wydawało by się, że ma nawet niezłą, porównując do Mariusza. No, ale to tylko domniemania jak i film pokazowy, na ile pary by starczyło tego nie wiadomo.
 
a kto to jest bazelak?



prosze Was mam nadzieje ze nie zobaczymy go na ksw, ewentualnie niech bedzie kelnerem na ksw f
 
Ucielo mi dwa posty, prawie identyczne, moglby ktos wstawic jeden, a drugi pozostawic nieaktywny;)



Wkleilem dwa linki z treningiem Bazelaka :D Moze są zbyt hardcore'owe i cenzura nie pozwoliła...:>
 
Back
Top