Analiza kursów LV BET: UFC w Gdańsku + KSW 40

The fight Mariusz Pudzianowski - Jay Silva did never take place.
There is lack of information about the match Paul Redmond - Lukasz Chlewicki. In that case, it is settled as void.
The match Mateusz Gamrot - Norman Parke did never take place.
Kupa śmiechu :rofl:
KSW robi cyrk nawet tam gdzie nie ingeruje.
A włodarze wciąż myślą, że ktoś ich bierze na poważnie.
 
Ja pierdole. Postawiłem na ohmbecie za stówke Redmond + Gamrot + Pudzian. Właśnie loguje się pierwszy raz od gali KSW, a tu taki chuj. Zamiast rozliczyć mi walkę Mateuszka po kursie 1.0 to mi cofnęli cały kupon, cwele.

Akurat ohmbet jest bardzo uczciwy, więc to zwykła pomyłka. Pisz.

Kupa śmiechu :rofl:
KSW robi cyrk nawet tam gdzie nie ingeruje.
A włodarze wciąż myślą, że ktoś ich bierze na poważnie.

Wyślij im link http://www.sherdog.com/events/KSW-40-Dublin-62471
 
Już wysłałem. Dzięki szefie.
ty na lvbet nie grales
stawiam live po kursie 1,9, patrze, a tu oni mi postawili po kursie 1,10 czy cos takiego
ogolnie ten ich live jest tak zbugowany, ze tam sie grac nie da
 
ty na lvbet nie grales
stawiam live po kursie 1,9, patrze, a tu oni mi postawili po kursie 1,10 czy cos takiego
ogolnie ten ich live jest tak zbugowany, ze tam sie grac nie da
No i ohmbet raczej mi to siano odda (już raz miałem z nimi jakąś sytuacje i oddali, ale za chuja nie pamiętam o co chodziło), a lvbet ma na Ciebie pewnie wyjebane.
 
No i ohmbet raczej mi to siano odda (już raz miałem z nimi jakąś sytuacje i oddali, ale za chuja nie pamiętam o co chodziło), a lvbet ma na Ciebie pewnie wyjebane.
no ten lvbet to gowno niesamowite, ale ma zadnej konkurencji jesli chodzi o MMA na zywo
a jak gram po 50zl to mi sie nie oplaca kart wyrabiac specjalnie do buka
 
Jakby kogoś interesowało, to ohmbet przeprosił i normalnie rozliczył zakład. Teraz mi głupio, że napisałem wcześniej na nich "cwele".
 
Dlugo czekales na werfikacje dokumentow? Zalozylem w poprzedni poniedzialek i do dzis zadnego odzewu... juz atakowalem kilkukrotnie, mailowo, na stronce support i nadal cisza... jakas paranoja
Ja to założyłem jakoś 1.5 roku temu. Ten poziom silver zweryfikowali mi w kilka dni z tego co pamiętam.
Może telefonicznie spróbuj.
 
Dlugo czekales na werfikacje dokumentow? Zalozylem w poprzedni poniedzialek i do dzis zadnego odzewu... juz atakowalem kilkukrotnie, mailowo, na stronce support i nadal cisza... jakas paranoja

I co udało Ci się? Ja w środę założyłem i już mam, co prawda musiałem trzy razy wysyłać dokumenty bo się srali że zdj niewyraźnie, rachunek przyciety itp. ale suma summarum jest
 
I co udało Ci się? Ja w środę założyłem i już mam, co prawda musiałem trzy razy wysyłać dokumenty bo się srali że zdj niewyraźnie, rachunek przyciety itp. ale suma summarum jest
1,5 tygodnia minelo ale ostatecznie ogarniete, teraz tylko korzystac
 
Back
Top