Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 23 - Shevchenko vs. Pena

Hehe Puczi miałeś racje, ja się wkurwilem przy walce Marquadta. Generalnie chyba nie tylko dla mnie pechowa gala ? :D
 
tumblr_msmlysawxs1qiz3j8o2_500.gif


Sorry, ale nie mogę się powstrzymać. Uwielbiam, gdy ktoś w taki sposób chce podkurwić ludzi piszących merytoryczne posty i odnosi porażkę :>

Zwracam honor za Masvidala :friends:A co do Peny to mógłbym teraz zacytować osoby które tak wychwalały jej parter i zapasy, ale po co? Wasze pieniądze, Wasza sprawa :cool:
 
Zwracam honor za Masvidala :friends:A co do Peny to mógłbym teraz zacytować osoby które tak wychwalały jej parter i zapasy, ale po co? Wasze pieniądze, Wasza sprawa :cool:

Nie "wasze", bo ja akurat zawsze pisałem, że Pena jest słaba, a wygrana nad Zingano to tylko i wyłącznie efekt spompowania się Cat.
No, ale nieważne. Jaram się, że kolejną galę jestem na olbrzymim plusie, bo poza ładną wygraną przed galą, doszły jeszcze lajwy na Assuncao i Jinliangiginign.

f029192b5781a826ce5a869c94f887a2.png


@HeyPussyRUstillThere mail
 
Last edited:
Nie "wasze", bo ja akurat zawsze pisałem, że Pena jest słaba, a wygrana nad Zingano to tylko i wyłącznie efekt spompowania się Cat.
No, ale nieważne. Jaram się, że kolejną galę jestem na olbrzymim plusie, bo poza ładną wygraną przed galą, doszły jeszcze lajwy na Assuncao i Jinliangiginign.

f029192b5781a826ce5a869c94f887a2.png
No to gratki.
Z ciekawości ile to ogromny plus?
 
Dużo niespodzianek? Większość pojedynków do przewidzenia, pozytywnie na pewno zaskoczył Knight nie liczyłem na taką dyspozycję po ostatniej walce Caceresa, świetnie Masvidal, Spicely. Osobiście miałem zagranego bardzo grubo tylko Pantoję i było sporo nerwów przy werdykcie ale koniec końców skończyło się elegancko :D
 
no twoje przewidywania bardzo owocne to tylko po gali sa :facepalm:

nie wiem czy pijesz do mnie, czy do kogo innego, ale tak się składa że ja podaje typy na innych portalach, a tutaj wchodzę sobie typowo 4fun żeby skomentować bez spiny, jeśli już się czepiasz to przed poprzednią galą podawałem dwa typy i oba weszły :) i typy na Bellatora ostatniego również tak shut the fuck up i graj swoje bez komentarzy :)
 
po gali kazdy madry, jednak duzo niespodzianek bylo trzeba przyznac

Niespodzianka tylko jedna, ciężko wygrać pieniądze jak się na poważnie stawia taśmy @9 czy zakończenie walki w 2 rundzie po @5 :confused: Natomiast do Cottrella już napisałem, żeby z domu nie wychodził (pieniądze wirtualne, to aż tak nie boli) :no no:
 

Attachments

  • SHU_1485711449229-75.png
    SHU_1485711449229-75.png
    66.8 KB · Views: 65
po gali kazdy madry, jednak duzo niespodzianek bylo trzeba przyznac

Zgaduję, że chodzi Ci o to, że ludzie są w plecy a piszą, że są na plusie? Miałem to totalnie olać, ale że mam czas to specjalnie dla Ciebie wkleję swoje kupony.
To, co nie poszło:
i4iqo2.jpg

c2rrl.jpg

To, co na plus:
24azz3t.jpg
hu543r.jpg

W walce mudzina zmieniły dziady kurs z @2.20 na @1.25 na jakąś godzinę przed walką:goldi:
20hptmd.jpg

2cqbo8o.jpg

32zhlsn.jpg

Większość kuponów poszła w trakcie gali, więc szkoda żebym o nich wcześniej pisał.

Dobrze Trzycha, że już wróciłeś :tysonhappy:
 
Jeśli to ten troll trzycha to faktycznie nie ma co czytać, pamiętam tego debila z wielu kontrowersyjnych tematów, zawsze był przeciwny logicznym argumentom.
 
Back
Top