Analiza kursów LV BET - UFC on FOX 22: VanZant vs. Waterson

Źle się wyraziłem - to Paige ma po prostu nieskończony pasek energii i w przypadku decyzji nie jestem pewny, czy Michelle będzie w stanie ją ugrać. Natomiast, skoro była w stanie poddać Penne, to myślę, że jest w stanie poskręcać Van Zant.
Oczywiście, jak przy każdej przerwie, automatycznie stawiam znak zapytania przy formie i kondycji zawodnika.

W sumie się zgadzam, po prostu byłem ciekawy. Waterson ponoć cały czas była w treningu, obyś miał rację, niech skręci :) Chociaż w moim odczuciu 3 rundy są jak najbardziej do ugrania na decyzję dla Waterson.
 
Myślicie, że walka wieczoru może wyglądać podobnie do walki pvz z Namujunas?
Pvz pokazała ze oprócz cardio po ma gumowe stawy.
 
Tasma: Velickovic, Emmett, Miller, Henrique
Jouban, Barbarena na live
NHL: Penguins

Lets make some money :boss:

BTW: Co sie stało ze startymi wyjadaczami bukamcherki @kiras @Szady ?
 
Tasma: Velickovic, Emmett, Miller, Henrique
Jouban, Barbarena na live
NHL: Penguins

Lets make some money :boss:

BTW: Co sie stało ze startymi wyjadaczami bukamcherki @kiras @Szady ?
odemnie czasem poleci jakiś kupon ale już nie mam takiej podjary jak dawniej - troche sie znudziło i mam mniej wolnego czasu
 
odemnie czasem poleci jakiś kupon ale już nie mam takiej podjary jak dawniej - troche sie znudziło i mam mniej wolnego czasu
Ale to chyba znudziło Ci się wrzucanie kuponów i ogólnie dyskutowanie o zakładach przed galą, nie uwierzę że znudziło Ci się wygrywanie sosu bo ładne sumy kosiłeś.
 
Ale to chyba znudziło Ci się wrzucanie kuponów i ogólnie dyskutowanie o zakładach przed galą, nie uwierzę że znudziło Ci się wygrywanie sosu bo ładne sumy kosiłeś.
po części masz racje,troche nie chce mi sie analizować walk i nie mam na to czasu co za tym idzie nie stawiam takiego sosu jak dawniej i nie kosze już takiej chajury.
hehe jakieś kurewki na pewno sie przyjebią ,że popłynąłem w długach ale na ksw urwałem 3 patyki więc cały czas mam błysk ale nie gram na siłe i dla fejmu.
 
Miałem nie oglądać gali live i miałem nic nie stawiać poza taśmą, ale baranbarina i perry mnie wkurwili i nie mogłem:
rYKqAEd.jpg
I z tego od razu poszło:
Uw7ETgy.jpg
Niech mnie Sage nie wkurwia, to może dam coś potem na Waterson przed czasem.
 
Plan był super... Ale zaspalem na walkę wieczoru. Mianowicie z kuponu 500+ miałem puścić 100 na Waterson przed czasem. W celu podwojenia zysku...

Screenshot_20161218-050251.png


Jak by nie było druga gala z rzędu zarobiona.
 
Plan był super... Ale zaspalem na walkę wieczoru. Mianowicie z kuponu 500+ miałem puścić 100 na Waterson przed czasem. W celu podwojenia zysku...

View attachment 5297

Jak by nie było druga gala z rzędu zarobiona.
Co Ty żeś tam postawił, że kurs 20.25, zwycięzców razem z metodą wygranej?
Ogólnie to szacun, ja całe 5 zł w plecy po tej gali.
 
Back
Top