Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 108: Swanson vs. Lobov

Dubel zabujca:
Davis + Hellmanz 1.76

Rozważam under 2.5 w walce w.w. kobiet. Dandois jest tragiczna, jej stójka jest gorsza, niż gameplany Rumbla. Do tego w całej karierze doszła do tylko jednej decyzji, 8 lat temu.
 
lol co tu się stało z overem u dodsona, jeśli to sprawka fury picks to trzeba przyznać że gościu ma moc :penn:
 
Stevie Ray faworytem po jednej naciąganej wygranej z Pearsonem? Z zawodnikiem takiej klasy jak Lauzon to on raczej jeszcze nie walczył żeby być aż tak faworyzowanym. Przypomina mi się walka z Alanem Patrickiem gdzie też był takim faworytem i Brazylijczyk go zdominował
 
Stevie Ray faworytem po jednej naciąganej wygranej z Pearsonem? Z zawodnikiem takiej klasy jak Lauzon to on raczej jeszcze nie walczył żeby być aż tak faworyzowanym. Przypomina mi się walka z Alanem Patrickiem gdzie też był takim faworytem i Brazylijczyk go zdominował

Naciągany to był split, wygrana była oczywista. Aby pokonać Lauzona, wystarczy "jedynie" unikać klinczu. Joe jest słabym zapaśnikiem i chaotycznym strikerem, któremu najwięcej problemów sprawiają mańkuci. Widzę to jako 65-35.
 
zła passa przerwaa, kokosów nie ma (481zł) ale cieszę się że w końcu mi coś weszło.
 
fe34cfeaf72ca3eb2b6473ade8dd3c3d.jpg
 
A ja plecy, ale minimalnie. Byłbym na plusie, bo puściłem w nocy Perry przez KO, Moreno sub i Dodson decyzja, ale zachciało mi się jeszcze overów w walce Ala z Diego.
 
Tym razem na zero. Zbyt mocno wierzylem w skonczenie w ME.
Dużo ludzi ( w tym ja) obstawialo under wiec się nie przejmuj. Swanson chuja zrobił, w drugiej rundzie myślałem ze mu się uda skończyć lobova a tu wyszło jak wyszło.
 
Back
Top