Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 104: Bermudez vs. Korean Zombie

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Panowie, wasze typy ?
Jest 3.40 na Fellice Herrig a sadzac po zdjeciach na fejsie jest chyba w bardzi dobrej formie :D
Ja na pewniaka wstawiam Teccie Torres, Bec rawlings nie tylko paskudna ale jest na pewno klase nizej.

Jessica Andrade tez wydaje sie pewniakiem..aczkolwiek zrobila postepy poza ufc wiec nie jestem do konca pewny

Karta główna
Dennis Bermudez vs. Chan Sung Jung

Alexa Grasso vs. Felice Herrig

James Vick vs. Abel Trujillo

Ovince Saint Preux vs. Volkan Oezdemir

Anthony Hamilton vs. Marcel Fortuna

Jéssica Andrade vs. Angela Hill
 
Last edited:
Panowie, wasze typy ?
Jest 3.40 na Fellice Herrig a sadzac po zdjeciach na fejsie jest chyba w bardzi dobrej formie :D
Ja na pewniaka wstawiam Teccie Torres, Bec rawlings nie tylko paskudna ale jest na pewno klase nizej.

Jessica Andrade tez wydaje sie pewniakiem..aczkolwiek zrobila postepy poza ufc wiec nie jestem do konca pewny

Karta główna
Dennis Bermudez vs. Chan Sung Jung

Alexa Grasso vs. Felice Herrig

James Vick vs. Abel Trujillo

Ovince Saint Preux vs. Volkan Oezdemir

Anthony Hamilton vs. Marcel Fortuna

Jéssica Andrade vs. Angela Hill
Zapomniałeś o kursach.

97o45i.jpg


Ode mnie popszedł dubel:
Bermudez + Andrade @1.97
 
Ja myślę nad jungiem ale niewiadomo jak przerwa na niego wpłynie. Marcel fortuna tez ciekawy typ. Przechodzi z polciezkiej i bije się z Hamiltonem. Black belt bjj i calkiem spoko stojka
 
Bermudez i Torres to dla mnie ogromni faworyci. Jeszcze wczoraj było 1.70 na Dennisa, co jest jakąś kpiną, biorąc pod uwagę 4 letnią przerwę, rdzę Zombiaka i fakt, jak bardzo mma poszło do przodu.
Tecia ma naprawdę niezłą szybkość i porażka z Rose była mocno dyskusyjna.
 
A co sądzicie o fellice herrig? Sądząc po jej zdjęciach wzięła się ostro za siebie (kurs 3.40)
 
Panowie, mi chodzi o to czy warto ją obstawić przeciwko alexie grasso a nie czy jest fajna dupa haha to akurat wiem. Alexa grasso mnie jakoś nie przekonuje
 
Abel chyba ogarnie co? cepowiska goryla vs warunki fizyczne patyka, ciekawe starcie
 
Alexa Grasso + OSP. Co do Felice to jest mocno żenująca. To, ze ma zdjecia z kratką na brzuchu nie znaczy, ze jest dobra. Jej kariera polega na wstawianiu zdjęć na facebooka i instagrana. Alexa jest bardzo poukladana kickboxerka i to bedzie plaszczyzna w której wypunktuje blondyne. A zaraz po walce będą walentynki, to Felice znowu wrzuci jakies polnagie zdjęcie

Volkan jest slaby, a rekord nabil glownie na emerytach. Wchodzi w zastępstwo, ale dobrze dla niego, ze był w treningu, bo 21.01 mial walczyc o pas w Titanie. Tylko, ze o pas wagi ciężkiej. Dodatkowo ma slabe zapasy. OSP go bez problemu wypunktuje
 
Panowie, mi chodzi o to czy warto ją obstawić przeciwko alexie grasso a nie czy jest fajna dupa haha to akurat wiem. Alexa grasso mnie jakoś nie przekonuje
nie stawiaj herrig.
Bermudez i Torres to dla mnie ogromni faworyci. Jeszcze wczoraj było 1.70 na Dennisa, co jest jakąś kpiną, biorąc pod uwagę 4 letnią przerwę, rdzę Zombiaka i fakt, jak bardzo mma poszło do przodu.
Tecia ma naprawdę niezłą szybkość i porażka z Rose była mocno dyskusyjna.
to juz 4 lata? :o o:
 
Fajnie się prezentuje Marcel Fortuna. czarny pas w bjj. kondycja na trzy rundy kulania jest wystarczającą.
Hamilton w walce z omelańczukiem pokazał ze nie jest wirtuozem parteru ale możne być silniejszy.

Co myślicie o tym debiutancie?
 
Myślę nad Marcelem Fortuna i Jungiem (bardzo dobre kursy) 2.30zl na Marcela który ma dobry parter i ciekawa stoję, jedyny czynnik x to ten ze wcześniej bił się w polciezkiej a Hamilton to kawał chłopa. Jung z kolei miał ta przerwę ale mógł w tym czasie wyleczyć kontuzje i pamiętam ze dawał dobre walki.
 
Ciekawym Typem jest jeszcze Daniel Jolly który przegrał tylko z misha cirkunovem po czym zrobił sobie przerwe. Kurs 2.50 chyba !
 
Ciekawym Typem jest jeszcze Daniel Jolly który przegrał tylko z misha cirkunovem po czym zrobił sobie przerwe. Kurs 2.50 chyba !

Stawiasz wykrzykniki jakby to była mega promocja a to trochę taki mętny typ, hehe
Nawet przez chwilę o nim myślałem, ale nie ze względu na skille Jollego, tylko dlatego żeby grać przeciwko Rountree. Murzyn jest łatwy do zrobienia pod warunkiem że ogarniasz zapasy. Jeśli ogarniasz i przejdziesz przez jego przeciętne TDD, to już jest z górki. Rountree w parterze jest dwa razy bardziej niemrawy on naszego Janka i spora szansa, że go skontrolujesz do końca rundy. Jeśli jednak nie obalisz, to może się okazać, że silny, agresywny murzyn spuści Ci wpierdol. Wszystko zależy od twoich umiejętności.
Niestety Daniel Jolly nie jest wybitnym zawodnikiem. Jest średni jak cholera, a rekord 5-0 miał nabity na debiutantach i zawodnikach o rekordach 9-14, 7-11, 3-15. Przyszedł do UFC, dostał Mishę a ten go poskładał w 3 minuty.
Jolly ma stójkę "liźniętą", nawet coś tam umie, ale walczy trochę asekuracyjnie. Co do ofensywy zapaśniczej, obalić też obali, w ostatniej walce przed przejściem do UFC przez 5 rund przeleżał jakiegoś placka, tylko że tamten placek miał zero TDD, pytanie jak będzie z murzynem, który jakoś tam się broni.
Jeśli Jolly obali to niby ma szanse na wygraną, jeśli jednak nie obali to raczej murzyn skontroluje walkę a może nawet skończy przed czasem.
Można Jolly'ego zaryzykować i spróbować obstawić, ale bez szału bo jak wcześniej pisałem to mętny typ.
 
Last edited:
Stawiasz wykrzykniki jakby to była mega promocja a to trochę taki mętny typ, hehe
Nawet przez chwilę o nim myślałem, ale nie ze względu na skille Jollego, tylko dlatego żeby grać przeciwko Rountree. Murzyn jest łatwy do zrobienia pod warunkiem że ogarniasz zapasy. Jeśli ogarniasz i przejdziesz przez jego przeciętne TDD, to już jest z górki. Rountree w parterze jest dwa razy bardziej niemrawy on naszego Janka i spora szansa, że go skontrolujesz do końca rundy. Jeśli jednak nie obalisz, to może się okazać, że silny, agresywny murzyn spuści Ci wpierdol. Wszystko zależy od twoich umiejętności.
Niestety Daniel Jolly nie jest wybitnym zawodnikiem. Jest średni jak cholera, a rekord 5-0 miał nabity na debiutantach i zawodnikach o rekordach 9-14, 7-11, 3-15. Przyszedł do UFC, dostał Mishę a ten go poskładał w 3 minuty.
Jolly ma stójkę "liźniętą", nawet coś tam umie, ale walczy trochę asekuracyjnie. Co do ofensywy zapaśniczej, obalić też obali, w ostatniej walce przed przejściem do UFC przez 5 rund przeleżał jakiegoś placka, tylko że tamten placek miał zero TDD, pytanie jak będzie z murzynem, który jakoś tam się broni.
Jeśli Jolly obali to niby ma szanse na wygraną, jeśli jednak nie obali to raczej murzyn skontroluje walkę a może nawet skończy przed czasem.
Można Jolly'ego zaryzykować i spróbować obstawić, ale bez szału bo jak wcześniej pisałem to mętny typ.
Dzięki za analizę, a Ty kogo obstawiasz?
 
Back
Top