Analiza kursów LV BET - UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

bety luca fury jesli dobrze widze to cejudo i gejczi alvarez zakończy się przed czasem

gościu kreuje się na boga bukmacherki , kosi naprwadę poteżną kasę ze te swoje picki

i daje tak oczywiste picki że bardziej się nie da , mój pies nawet uważa ze Gaethje Alvarez nie dotrwa do końca i Cejudo najmocniejszy , najbardziej oczywisty faworyt gali
 
gościu kreuje się na boga bukmacherki , kosi naprwadę poteżną kasę ze te swoje picki

i daje tak oczywiste picki że bardziej się nie da , mój pies nawet uważa ze Gaethje Alvarez nie dotrwa do końca i Cejudo najmocniejszy , najbardziej oczywisty faworyt gali
mój kot również potwierdził przed galą
 
No i dubelek ratujący, po wtopach zombietje i Oliveiry, dupę wszedł
upload_2017-12-3_6-36-53.png
 
Wszystko w pizde, nie znam się, jestem do dupy...
Postawiłem na Medeirosa, ale drobne i chuja mi to dało.
 
Ja na niego ani grosza nie postawię. Moim zdaniem zakończy się podobnie jak ostatnio.

Czekam na kursy Sean O'Malley, Predatora i Herrig.
W pierwszej części cytatu oczywiście chodzi o Aldo.
Reszta weszła.

Overeem teraz może powiedzieć czy rzeczywiście ufc podkolorowało siłę ciosu Predatora.
 
Udało sie wyjść z twarzą. Main event na lajwie po 1 rundzie under 4,5 po 1,9 i under 3,5 po 2,4.
 
Wszystko w pizde, nie znam się, jestem do dupy...
Postawiłem na Medeirosa, ale drobne i chuja mi to dało.
e tam ja też się chuja znam, gdyby nie szybka kontra z tym dublem to bym okrutnie popłynął, a tak 100 do przodu
 
Weekend na minus, głównie przez mięczaka Spicelyego. Lekko podratował mnie Felder po 2.00. Piękna gala, nawet mi jakoś szczególnie nie żal zakładu na Reema. Ngannou to potwór.
Gratuluję wygranym.

Udało sie wyjść z twarzą. Main event na lajwie po 1 rundzie under 4,5 po 1,9 i under 3,5 po 2,4.

Też śledziłem i byłem mocno zdziwiony - po 2 rundzie under 3.5 był po ~3.40, gdybym mógł, na pewno bym postawił. Gdzie grasz live?
 
Też śledziłem i byłem mocno zdziwiony - po 2 rundzie under 3.5 był po ~3.40, gdybym mógł, na pewno bym postawił. Gdzie grasz live?

Tam, gdzie polecił byś gdyby nie ustawa ;)


EDIT: Czemu nie mogłeś postawić?
 
Last edited:
To kto zakłada kolejny temacik na kolejną galę ? :) Trzeba jak najwięcej kasy uzbierać, aby wszystko puścić na gwiazdkę na Popka :) Piękne święta będą w tym roku :)
 
Też zagram Popka i to w 1 rundzie. Nawet w jakimś sts. Ten aktor to kpina i jego wyimaginowane judo też.
tez go pogram.. :boss:
Strachu mówi ze jego mocna strona to zapasy buhaha jak ktos to napisał wczoraj bedzie spiety jak plandeka na żuku a monster wyjdzie naładowany koksem i go kilim :) do walki z pudzianem to miał trening ale płuca.. chłopaki jezdza do rozala, pomagali popkowi.. pare razy mieli okazje z nim trening robic w tym czasie jak z rozalem trenował to jarał baty przed treningiem totatlnie wyjebane.. a teraz ich drogi sie rozeszły, złoty zupełnie inny trener moze bedzie miał wiekszy wpływ na popka bo potencjał i silne gable to ma napewno :) pozdro 5

*potencjał tylko w ksw :)
 
Ja bym sie wstrzymal z tym zakladem przeciwko Oswiecinskiemu bo tak naprawde niewiadomo czego sie spodziewac.
 
U mnie też na minusie. Poza Bellatorem i TUFem gdzie miałem dobrą skuteczność to chujnia straszna. 218tka to była kompromitacja z mojej strony. W co ja kurwa wierzyłem? Ngannou i Holloway to być może najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach i uważam tak od dłuższego czasu. Ta gala tylko to potwierdziła. Nie patrząc na kursy stawiałbym bez wahania. Ale widzi człowiek mnożnik 3+ na Konia i Człowieka z blizną i się zaczyna zastanawiać. Już qrwa dolary widzi, a o rozsądku zapomina. Ale jak się ma taki nickname to czego się spodziewać. Idź chłopie :wall:

Gratulacje dla wygranych. Szacunek za racjonalne myślenie.
 
Back
Top