Analiza kursów LV BET - UFC 215: Nunes vs. Shevchenko 2

MMA4LIFE

Maximum FC
Middleweight
sO14SvwCTDudksBYPDwCpw.png
 
Jak dla mnie:
Gavin Tucker ( juz raz na nim zarobilem, jest dobry)
Valentina Schevcenko (kondycja,kondycja i jeszcze raz kondycja)
Francis Nganou ( kurs na JDS mnie nie kusi bo wiem że przegra na 90%, Francis to przyszly mistrz a JDS wraca po nokaucie)
 
Bez tytułu.jpg
poszła taśma, będą jeszcze dwa główne kupony, ale muszę to przemyśleć. radzę się spieszyć ze stawianiem na JDS i Barbarenę, bo kursy będą maleć.
 
Nigdy nie jestem pewien. Pewien jestem jedynie tego, że gdyby kurs był odwrotny stawiałbym na Predatora. Kurs jest absurdalny. Jeśli JDS wygra, będzie to zapewne KO na wstecznym.
 
Nigdy nie jestem pewien. Pewien jestem jedynie tego, że gdyby kurs był odwrotny stawiałbym na Predatora. Kurs jest absurdalny. Jeśli JDS wygra, będzie to zapewne KO na wstecznym.
A i taka mala rada.. nie puszczaj takich tasm. Robiłem tak przez ostatnie 8 miesięcy i wyniki były mizerne. Chuj ze miałem 90% skuteczności ale zawsze mi nie wchodziła ta jedna walka.. teraz puszczam duble, trójki a czasami 4fun czwórki (te czworki za niską kwote) Ogólnie jestem dwie gale do przodu, mala chochla a do przodu :) do czego zmierzam, puszczaj taśmy ale nie tak duże. Ja musiałem dojrzec do tego bo zawsze mnie kusilo ze więcej zarobie. Wole teraz mniej zarobić a zarobić i się nie wkurwiac;)
 
A i taka mala rada.. nie puszczaj takich tasm. Robiłem tak przez ostatnie 8 miesięcy i wyniki były mizerne. Chuj ze miałem 90% skuteczności ale zawsze mi nie wchodziła ta jedna walka.. teraz puszczam duble, trójki a czasami 4fun czwórki (te czworki za niską kwote) Ogólnie jestem dwie gale do przodu, mala chochla a do przodu :) do czego zmierzam, puszczaj taśmy ale nie tak duże. Ja musiałem dojrzec do tego bo zawsze mnie kusilo ze więcej zarobie. Wole teraz mniej zarobić a zarobić i się nie wkurwiac;)
Jeszcze trochę i dojdziesz do wniosku, że najlepiej grać single.
Chyba każdy to przerabiał.
 
@MMA4LIFE mimo, że @Puczi lubi underów to chyba nie obstawi przeciwko DJ-owi. Osobiście nie widzę nikogo kto mógłby w tej chwili zagrozić DJ-owi
A ja się chyba skuszę :D za grosze puszcze. Mysza nie jest niezniszczalny, ma przegrane a gdyby wrócił do koguciej to z top 5 miałby spore kłopoty.
 
Oczywiście, że miałby problemy. Nie oszukujmy się ale musza to jedyna kategoria Dj-a w której nie odbiega warunkami fizycznymi. Inna sprawa, że ma jedno z najlepszy iq w walce i narazie jest w stanie rozpracować każdego. Wszystkie rewanże kończył przed czasem z tego co pamiętam.
 
Ktoś obstawia Raya Borga? :D
@Puczi Ty z reguły lubisz underdogow (kurs 6 zl:o o:) co sadzisz ?

Nie gram. Mówimy o człowieku, którego zajechał zapasami Scoggins. DJ zrobi z nim, co zechce.
Oczywiście, że w koguciej Johnson dostałby srogi wpierdol - od Dillashawa, Codyego, może Cruza. Ale Borg jest tylko grapplerem. Mocno by mnie zdziwiła jego wygrana, gdybym miał grać doga, to wolałbym jakieś under 2.5 czy 3.5 zagrać.

Poza tym ja wolę grać faworytów :P
 
Arjan Bhuler to zapasnik olimpijski, reprezentowal Kanade i chyba trenuje w AK.
Widzialem go na zdjeciu z Cormierem przed walka z Jonem
 
Niedługo nowy sezon NFL. :duckfap:

Elegancko! Również planuje wystartować ale nie od pierwszej kolejki. Jako stary wyjadacz może posiadasz jakieś linki poświęcone tej dyscyplinie? Zawsze to dodatkowy punkt podparcia przy analizie.

Co do gali: shevchenko + Magny.
 
Last edited:
za 40: Martins+Evans Smith+Pedro+Tucker = ako 4,74
i jeszcze większa taśma za 5 zł . ( dałem tutaj Nunes bo mam wrażenie że do 3 rundy rozprawi się z Valentiną oraz Stephensa ugra decyzję
 
Back
Top