Analiza kursów LV BET: UFC 208

A ja obstawilem holy :) mój kupon wygląda tak: philipe nover , holy holm , jacare poniżej 2.5r , reis poniżej 2.5r za 2 stoweczki :)
 
+231 co powchodziło:
upload_2017-2-12_7-9-38.png

upload_2017-2-12_7-9-47.png

upload_2017-2-12_7-9-54.png

było parę minusów, ale tam odrobione no i git
 
Największa wygrana w życiu. Miło.
Ale na Andersonie powinienem był przegrać.

Jestem zdziwiony kontrowersjami w walce wieczoru. Na moje oko Holm wygrała tylko 5 rundę; jeden headkick na pewno nie powinien znaczyć więcej, niż przewaga ciosów przez całą rundę. Mam wrażenie, że ludzie wolą sympatyczną Holm, która została 2 razy sfaulowana i dlatego tak głosują.
 
1. Souza + da Randamie weszło sowicie :)
2. Da Randamie by decision or ko, weszło na live.
3. Jarred Brooks + da Randamie by Dec - nie rozliczony. Walka mccall vs brooksa odwołania.
3. Silva win na live.
4. Souza win 2 runda + texteira win 2 runda nie weszło.
5. Tybura over 1.5 odwołane.

Ogólnie spory +
 
Największa wygrana w życiu. Miło.
Ale na Andersonie powinienem był przegrać.

Jestem zdziwiony kontrowersjami w walce wieczoru. Na moje oko Holm wygrała tylko 5 rundę; jeden headkick na pewno nie powinien znaczyć więcej, niż przewaga ciosów przez całą rundę. Mam wrażenie, że ludzie wolą sympatyczną Holm, która została 2 razy sfaulowana i dlatego tak głosują.

Gratuluję.

Ja się obawiałem że sędziowaniem zabiorą punkty za uderzenia po gagu.
Teraz da Randamie z Cyborg będzie broniła
 
Myslalem ze kradziez bedzie ale weszla lekka tasiemka chociaz najwiekszy plus i tak boston celtics dzis

Kurwa ten betsson jest beznadziejny pol dnia jeden zaklad rozliczaja

bet365 > all
 
Myslalem ze kradziez bedzie ale weszla lekka tasiemka chociaz najwiekszy plus i tak boston celtics dzis

Kurwa ten bettson jest beznadziejny pol dnia jeden zaklad rozliczaja

bet365 > all
No już raz jakby rozliczali szybciej to bym byl gdzieś o stówę bogatszy.Bet365 i Unibet wymiatają
 
Drobny plus po live
Z kuponów Holm i Brunson wypadli, ale nie ma spiny bo to ryzykowne taśmy były
 
Back
Top