Analiza kursów LV BET – UFC 207: Nunes vs Rousey

Nunes runda 1 - 5.00
Werdum 2.80
Werdum przed czasem 4.50
Magny 2.95
DHK 1.81
Means 1.89
ACJ 1.73 (trochę żałuję tego zakładu, bo gość jest lujem)

Gratuluję! Trafialnosc na poziomie bardzo dobrym 5/5 ;-)
może zdradzisz swój sekret, jakimi stawkami grasz single?
 
Gratuluję! Trafialnosc na poziomie bardzo dobrym 5/5 ;-)
może zdradzisz swój sekret, jakimi stawkami grasz single?
Dzieki! Magnyego skontrowalem, ale dorzucilem jeszce tj dec 2.20 i tj dec * DHK dec 8.35 (jakos) i plus jeszce ladniejszy, niz mial byc:)
Gram na nosa, wmawiam sobie, ze moj zawodnik rozjebie rywala, jak dziwke. 95% single, 5% duble, jebac 3+.
Zwykle dziala:-)
 
Dzieki! Magnyego skontrowalem, ale dorzucilem jeszce tj dec 2.20 i tj dec * DHK dec 8.35 (jakos) i plus jeszce ladniejszy, niz mial byc:)
Gram na nosa, wmawiam sobie, ze moj zawodnik rozjebie rywala, jak dziwke. 95% single, 5% duble, jebac 3+.
Zwykle dziala:-)
Puczi coraz lepiej Ci idzie, trzeba będzie podpatrywać co tam wrzucasz. Pięknie.
 
Od jakiegoś czasu zmieniłem podejście gdy stawiam mma czyli wyjebane. Małe stawki i poluję na duże kursy. Już nie spinam się z tym jak kiedyś, ale ta gala była udana.
Live:
betlive.jpg


I taki dubelek. Drżałem żeby TJ nie ubił Linekera, ale brazol to twardziel jak mało kto.
betlive2.jpg


Przez Amandę będę sobie pluł w twarz przez kilka tygodni bo sam tu pierwszy wpadłem, że jest dogiem i żeby stawiać grubo, a promocja cała ze strony UFC sprawiła, że lekko typowałem Ronde :DC:
 
Od jakiegoś czasu zmieniłem podejście gdy stawiam mma czyli wyjebane. Małe stawki i poluję na duże kursy. Już nie spinam się z tym jak kiedyś, ale ta gala była udana.
Live:
View attachment 5387

I taki dubelek. Drżałem żeby TJ nie ubił Linekera, ale brazol to twardziel jak mało kto.
View attachment 5388

Przez Amandę będę sobie pluł w twarz przez kilka tygodni bo sam tu pierwszy wpadłem, że jest dogiem i żeby stawiać grubo, a promocja cała ze strony UFC sprawiła, że lekko typowałem Ronde :DC:

Dobry połów, graty. Gdzie te zakłady puściłeś, bo kolorków nie kojarzę...?
 
Od jakiegoś czasu zmieniłem podejście gdy stawiam mma czyli wyjebane. Małe stawki i poluję na duże kursy. Już nie spinam się z tym jak kiedyś, ale ta gala była udana.
Live:
View attachment 5387

I taki dubelek. Drżałem żeby TJ nie ubił Linekera, ale brazol to twardziel jak mało kto.
View attachment 5388

Przez Amandę będę sobie pluł w twarz przez kilka tygodni bo sam tu pierwszy wpadłem, że jest dogiem i żeby stawiać grubo, a promocja cała ze strony UFC sprawiła, że lekko typowałem Ronde :DC:
Beka to mozna stawiać decyzje + powyzej 2,5 na jednym kuponie? Dobry sposob by dorobic dodatkowe siano.

Ten Kim ledwo wszedl lol wyobrazam sobie emocje przy ogloszeniu splita - nienawidze tego gdy ekran jest podzielny juz wiadomo co sie kroi.

Bet 365 najlepszy buk na ten moment te zamykanie zakladow uratowalo mi dupe nie raz. Kursiki na live tez solidne wczoraj troche ugralem na Cody-im po pierwszej rundzie.
 
Last edited:
Beka to mozna stawiać decyzje + powyzej 2,5 na jednym kuponie? Dobry sposob by dorobic dodatkowe siano.

Ten Kim ledwo wszedl lol wyobrazam sobie emocje przy ogloszeniu splita - nienawidze tego gdy ekran jest podzielny juz wiadomo co sie kroi.

Bet 365 najlepszy buk na ten moment te zamykanie zakladow uratowalo mi dupe nie raz. Kursiki na live tez solidne wczoraj troche ugralem na Cody-im po pierwszej rundzie.
No Kim wymęczył to w takim stylu, że o walce najlepiej zapomnieć :) bardziej się martwiłem żeby Dillashaw nie skończył Linekera, ale John to kawał małego, ale za to twardego skuhwysyna, który nawet po otrzymaniu chyba 170 ciosów i tak gonił do końca za TJ-em żeby go trafić.


A jako, że mamy niedługo nowy rok to życzę wszystkim obstawiającym dobrych wyników w przyszłym roku i pełnego portfela :beer:
 
Dramat. To tylko potwierdza teze , że w MMA jedno est pewne , że nic kurwa nigdy nie jest pewne.

Najlepszego w nowym roku ! Zdrowia i jeszcze raz zdrowia.Reszta to chuj.
 
No Kim wymęczył to w takim stylu, że o walce najlepiej zapomnieć :) bardziej się martwiłem żeby Dillashaw nie skończył Linekera, ale John to kawał małego, ale za to twardego skuhwysyna, który nawet po otrzymaniu chyba 170 ciosów i tak gonił do końca za TJ-em żeby go trafić.


A jako, że mamy niedługo nowy rok to życzę wszystkim obstawiającym dobrych wyników w przyszłym roku i pełnego portfela :beer:
Miałem Tja przez decyzje na dwoch kuponach wiec wiem o czym mowisz ten moment jak go powałił w 3 rundzie okolo 3 minut do konca to az wylaczylem i poszedlem sie przejsc lol bo myslalem ze go skonczy.

Najlepszego w nowym roku obyśmy się obłowili wszyscy i graty za tą gale.
 
ale chuje z Betsson...
Minimalna wypłata 30 zł. Więc nie mogę wypłacić moich 30 zł co odzyskałem z zakładu bez ryzyka...
 
Nie zaczela robic pod siebie, tylko nie umiała gardy trzymać :D ja tam bardziej niz brak psychy to widziałem brak jakichkolwiek umiejętności stojkowych
 
Back
Top