Analiza kursów Betsafe: UFC Kraków + nowy sezon typera (do wygrania 600 zł!)

Dobrze, że tylko Helda stawiałem w ten weekend, bo bym pewnie się z wami łączył w "bulu i nadzieji."
 
No ja dyszkę w plecy po weekendzie (tzn po obstawianiu :D), ale trudno, smutny przez wygraną Pawła, czy CroCopa nie będę.
Co do betsyfu:

045fb8db32109bf2a8c6b14546f6b887.png


Nie wiem, co to ma znaczyć, zwłaszcza, że nie dostałem od nich nigdy bonusu, ani zakładu bez ryzyka. W najbliższym wolnym momencie napiszę do nich na chacie, gdy będzie dostępny.
 
oj mr. cloud... ja też w ch.. w plecy jestem. zawsze ostrożnie a tutaj na żywioł... ehh... coż mam nadzieje że w czwartek Sevilla wygra i się ciut odkuje :-)
 
zychal mam nadzieje że u buka nie stawiałeś? :-)
oczywiscie ze staiwalem 370 na janka , fabinski+stasiak , badurek ,lee
wszystko wplecy -450
ostatnia podobna tragiczna gala to ufc w szecji
wniosek nie stawiac europejskich gal ufc
Heldzik odrobil prawie polowe tego .-250weekend
 
Pocieszę Cię zychal... Ja jestem ponad 1000 w plecy... no dobra 800 bo dzień wcześniej wygrałem na Heldzie i dostawiłem na Janka :)
Najlepsze jest to że jakbym obstawił jak chciałem a nie jak "wszyscy" to bym byl nieźle do przodu. Na Janku i tak bym stracił... ale miałem grać Meze, Raya i Fabińskiego ale poczytałem że STasiak taki dobry i dałem go :)

Dlatego właśnie ściągają się teraz wszystkie gale UFC z 3 lat i jak będą występować zawodnicy to będzie spokojna analiza... Jak ktoś nowy nieznany to nie będę grał...
 
Back
Top