Analiza kursów Betsafe - UFC 193: Rousey vs. Holm

Fajnie się czyta chłopaki wasze zachwyty nad tym, że wiedzieliście/czuliście, że under walce Rondy wejdzie. W tym sęk, że on kompletnie nie wynikał z tego, że przewidzieliście przebieg walki :D.

:beer:
 
Fajnie się czyta chłopaki wasze zachwyty nad tym, że wiedzieliście/czuliście, że under walce Rondy wejdzie. W tym sęk, że on kompletnie nie wynikał z tego, że przewidzieliście przebieg walki :D.

:beer:

Co Ci nie pasowało w tym zakładzie?
Obstawiałem dwa scenariusze. Szybki sub i podobna walka do Ronda vs Tate 2 z tym, że Holm może wytrzymać dłużej niż 12,5 minuty
Nie widziałem parteru Holm, nie lgnęła do niego w swoich walkach wiec opcja pierwsza wydawała się dla mnie oczywista
 
Co Ci nie pasowało w tym zakładzie?
To, że...
Obstawiałem dwa scenariusze. Szybki sub i podobna walka do Ronda vs Tate 2 z tym, że Holm może wytrzymać dłużej niż 12,5 minuty
Żaden z zakładanych przez Was scenariuszy się nie spełnił. I to, że under wszedł w tej walce to był tylko i wyłącznie mega fart. #przypierdalamsiedlazasady
 
Żaden z zakładanych przez Was scenariuszy się nie spełnił.

Ale przecież nasze zakłady nie polegały na poprawnym wytypowaniu wyniku walki :lol:
I to, że under wszedł w tej walce to był tylko i wyłącznie mega fart
A gdybym zagrał under 2,5 w walce Sobotty z Noke'iem to jak określiłbyś taki zakład ?
Czy granie under 2,5 w walce Rondy, która ani razu w karierze nie walczyła dłużej niż 11 minut i w ostatnich walkach nie wyszła poza jedną minute uważasz za mega fart? Ej, budzimy się :bomb:
 
Ale przecież nasze zakłady nie polegały na poprawnym wytypowaniu wyniku walki :lol:

A gdybym zagrał under 2,5 w walce Sobotty z Noke'iem to jak określiłbyś taki zakład ?
Czy granie under 2,5 w walce Rondy, która ani razu w karierze nie walczyła dłużej niż 11 minut i w ostatnich walkach nie wyszła poza jedną minute uważasz za mega fart? Ej, budzimy się :bomb:
Tyle że te poprzednie rywalki porównójąc do Holly okazały się bumami :D Wystarczyło że Holly by punktowała Ronde tak jak poprzednie swoje rywalki i under by nie wszedł. Po takim śmiesznym kursie ten under mimo że wszedł był słabym betem moim zdaniem :D
 
Czy granie under 2,5 w walce Rondy, która ani razu w karierze nie walczyła dłużej niż 11 minut i w ostatnich walkach nie wyszła poza jedną minute uważasz za mega fart? Ej, budzimy się
Ej, ale to nie była zasługa Rondy, że ten under tym razem wszedł.

:boystop:
 
Wystarczyło że Holly by punktowała Ronde tak jak poprzednie swoje rywalki i under by nie wszedł.

Gdybań nie przyjmuje. Nie wiedziałeś, ze Holm z walk z Pennington i Reneau bedzie w stanie zdominować Ronde
Scenariusz z najwiekszym procentem prawdopodobienstwa zakładał szybkiego suba na korzysc Rondy

Tyle że te poprzednie rywalki porównójąc do Holly okazały się bumami :D
Holm przed walką była w takiej samej sytuacji jak Davis, McMann czy Zingano

Ej, ale to nie była zasługa Rondy, że ten under tym razem wszedł.

:boystop:

Jesli Ronda wygrałaby dzisiaj szybko w 1r to też moglibysmy napisać, że fart, udało się bo nie była to zasługa Holm, która szybko odpadła
Holm przejęła inicjatywe i stłamsiła rywalke podobnie jak robiła to Ronda w poprzednich swoich walkach.
Ponadto Rousey zdolna jest poddać każdą rywalke i z kretesem wykorzystac jej braki w grapplingu. Holm jak mozna było dzisiaj zauważyć tez potrafi wykorzystac słabe punkty oponentki i ciągłym naporem i konsekwencją zakończyć to w miarę szybko

To, że under wszedł spowodowane było dominacją jednej zawodniczki nad drugą. Według mnie walka nie mogła być wyrówana z tego względu, że Ronda jesli ma kontrole nad pojedynkiem to na ogół wygrywa jak chce. Sądzę, że decydującym czynnikiem była konsekwencja Holm w technikach uderzanych co spowodowało, że kondycja RR słabła z każdym zadawanym ciosem. Dysproporcja umiejętności w stójce była zbyt duża aby Ronda mogła przetrzymać ciągły napór towarzyszący celnym uderzeniom na twarz RR dłużej niż 2,5r
 
Witam wszystkich,

Oto moje kupony na galę:
View attachment 1783

+

View attachment 1784


Ronda wejdzie w walkę spokojnie obawiając się boksu Holly.
Joanna wydaje mi się że poboksuje trochę prostym zanim się rozkręci. Raczej nie czuję szybkiego nokautu czy..poddania :)
A Rosholt to dla mnie bet gali. Po nokaucie od olejnika wejdzie w walkę spokojnie, nie będzie się bił ze stefanem w stójce tylko od razu będzie klinczował.
Pewnie nudna decyzja 3 rundowa. Stefan nadal nie wie co to kontrola walki lewym prostym przy jego zasięgu ramion.

Tyle ode mnie
Pozdrawiam,
Natural


Wszystkie kupony weszły!
Dzięki Panowie za porady.

Jednak trzeba kierować się instynktem..


Na koniec dorzuciłem jeszcze jeden i też wszedł :) Dawno tak nie miałem.
upload_2015-11-15_20-26-56.png



Spodobały mi się te zakłady over/under. Pierwszy raz je grałem.

Gratuluje wygranym.
Natural
 
To, że under wszedł spowodowane było dominacją jednej zawodniczki nad drugą. Według mnie walka nie mogła być wyrówana z tego względu, że Ronda jesli ma kontrole nad pojedynkiem to na ogół wygrywa jak chce. Sądzę, że decydującym czynnikiem była konsekwencja Holm w technikach uderzanych co spowodowało, że kondycja RR słabła z każdym zadawanym ciosem. Dysproporcja umiejętności w stójce była zbyt duża aby Ronda mogła przetrzymać ciągły napór towarzyszący celnym uderzeniom na twarz RR dłużej niż 2,5r

Nie żebym chciał Ci umniejszać zdolności prognostyczno analitycznych ale dla porządku; twój pick to było coś na zasadzie samouzasadnionego typu na over 3,5 goli w meczu Niemcy Malta. Dla formalności więc argumentowałeś, że Niemcy z takimi drużynami jak Malta czy Gibraltar wygrywają średnio po 6:0 więc jesteś spokojny o swój typ. Mecz skończył się 3:1 dla Malty.
W reakcji na, jak się lekko ironizującym kolegom zdawało, gratulowanie sobie wytypowania overu, pojawiły się uszczypliwości; typ wszedł bo Malta zamieniła się z Niemcami na role więc fajnie, że weszło ale wariant doprowadzający do powstania overu kompletnie nie był brany pod uwagę więc i zasług własnych w predykcji tego konkretnego zdarzenia brak.
W odpowiedzi pytasz podchwytliwie czy granie na over 3, 5 w meczu Giermańców z bumami które nigdy nie kończyły się inaczej niż bardzo wysokimi wynikami to taki fart?
 
Kogo kurwa obchodzi, czy fart, czy nie? Ważne, że dobrze wytypował i zarobił.
fart raz da, raz zabierze to jest zlota zasada grania u buka
ale fajnie. ze wiekszosc zarobiona w tym ja, oby tak dalej
chociaz jak widac bylo kilka lepszych typow, ktorych mozna bylo sie spodziewac jak Whittaker czy Noke niz> Rosholt, ktory jednak ledwo co wygral
no i jeszcze Holm, ale tego to malo kto sie spodziewal
 
Fart czy nie, over siadł, więc po chuj drążyć temat? :)
Ja otarłem się o ładną sumę, ale wyciągnąłem z tego wnioski na przyszłość i teraz tylko single ew duble i jakiś trepel za symboliczną kwotę 4fun, ale nigdy nie opierać swoich zakładów na kuponach 3 zdarzeniowych... do tej pory szło dobrze i nawet nie zwracałem na to uwagi.
 
Back
Top