Analiza kursów Betsafe - UFC 190: Rousey vs. Correia

Kiras mnie przekonał
Dobra Jesse.Gala sie skończyła i musimy gotować.
050f7fd026f91831576663f886214fb772dc6-wm.jpg

Trzeba skądś brać siano na stawianie :crazy:
 
haha, a ktoś tu jeszcze wczoraj o subie wszystkim pisał... #shameonyou

Na tym ten dział polega, że piszemy tu każdą wiadomość i każdą przesłankę jaką tylko usłyszymy o danym zestawieniu. Również słuchamy argumentów kolegów, po to, by wyjść na plus. Nikogo nie namawiałem na suba, a jedynie napisałem, że Ronda o nim wspominała, a sam ostatecznie na live zostałem do tego KO przekonany :). #wiemŻeWiesz #mówięOczywisteInfo :P
 
Gala na minimalny plus, ale i tak jestem zjebem, że odpuściłem Bigfoota. A w sig-bettingu go obstawiłem. Kurrr... mogło być lepiej.
 
Silva, Ronda w 1 rundzie przez KO, Ronda przez KO i Palhares na plus.
Niestety znowu jakieś głupie duble porobione, o których nawet nie chce mi się pisać, przez co wygrana się zmniejszyła. Gala na +50% tego co postawiłem, więc nie ma tragedii, ważne że nie na minusie.
 
Silva zepsuł kupon Palelei+Struve+Gadelha+Ronda za 20zł, ale dubelek Ronda+Shogun za 50zł i jestem 7zł do przodu
 
Tylko Shogun do przodu, czyli gala na minusie. Za bardzo zaufałem w ten over w ME, a brazolka okazała się większym ogórkiem niż myślałem :sad:
 
ME under 1 minuta po 6.50 jak w masło :boss:
Shields niestety wzioł i se przegrał moje dolary. Nadal jednak ładny plus po nocy.
 
Nie bedziemy mieć już takiego prezentu jak kurs na KO/TKO Rondy 3.15. Żałuje, że postawiłem tak mało
 
Nie bedziemy mieć już takiego prezentu jak kurs na KO/TKO Rondy 3.15. Żałuje, że postawiłem tak mało
czemu nie będziemy mieć ? nic straconego jeszcze bo poddania dalej są jej domeną około 3.0 kurs będzie śmigał nie bój nic.
 
KILKA MOICH KWIATUSZKÓW Z UFC 190 i WSOF 22 . Wiadomo były też porażki ... Generalnie reasumując 125GBP do przodu :lol:
ufc 190 - 6.png
ufc 190 2.png
ufc190 u.png
 
Back
Top