Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
hehe i wszystko jasne dlaczego Chad się podłożył
Dostał 500,000 $.

Ale jaka bieda z bonusami od reeboka
 
Pojawiły się nowe kursy. Nieźle.

Conor McGregor 1.56
Jose Aldo 2.50

Jeśli żaden wał nie pójdzie to Aldo gwarantowana wygrana według mnie.
Z Chadem wałek według mnie poszedł konkretny. Gość który z Aldo bez problemu wytrzymał 5 rund w połowie 1 z tą "Supergiwazdą" nie miał już sił... no sory jakoś tego nie kupuje. Rozumiem kilka uderzeń na korpus ale bez przesady,,,

A tak w ogóle Chad mówił że pieniądze są dla niego bardzo ważne w tym sporcie.
 
No jak McGregora kocham, ktoś tu płynie.

@kamciono5 kupić Ci batonika na pocieszenie?

no możesz :)
ogólnie gala była przyzwoita pod względem sportowym i hajsu:) po prostu nie lubię tego McGregora bo według mnie nie zasłużył nawet na walkę o pas pod względem przeciwników z jakimi rywalizował a w walce z Mendesem no sam chyba przyznasz że ta kondycja Chada to coś bardzo dziwnego i na koniec jeszcze ręce opuścił jakby czekał na luja od Rudego.

No jak z Aldo da rade wygrać uczciwie( tak żeby nie wyglądało na ustawione ) to ja ci kupię batonika :)
 
Wiecie, że pisząc o sprzedaniu walki obrażacie (i to konkretnie) Chada Mendesa, a nie Conora McGregora?
 
kondycja Chada to coś bardzo dziwnego i na koniec jeszcze ręce opuścił jakby czekał na luja od Rudego.
Nie jest nic dziwnego skoro przyjął walkę w tak krótkim terminie, nowe kary na koksy też mogły zrobić swoje. A widziałeś końcówkę pierwszej rundy z Aldo w drugim pojedynku? Też tak wyglądał.

Możesz mi kupić kebaba, nie jem słodyczy, odchudzam się;)
 
Wiecie, że pisząc o sprzedaniu walki obrażacie (i to konkretnie) Chada Mendesa, a nie Conora McGregora?

vbdsgagtzymwfojigsjk.jpg
 
Nie jest nic dziwnego skoro przyjął walkę w tak krótkim terminie, nowe kary na koksy też mogły zrobić swoje. A widziałeś końcówkę pierwszej rundy z Aldo w drugim pojedynku? Też tak wyglądał.

Możesz mi kupić kebaba, nie jem słodyczy, odchudzam się;)

widziałem ale nie opuszczał rąk i aż tak źle na pewno nie było z nim, takie wszystko nienaturalne pod koniec było.

Najpierw musisz zasłużyć na kebaba :D jak wygra Aldo to ci wezmę nawet z podwójnym mięsem
a jak przegra zwykłego :D
 
widziałem ale nie opuszczał rąk i aż tak źle na pewno nie było z nim, takie wszystko nienaturalne pod koniec było.

Najpierw musisz zasłużyć na kebaba :D jak wygra Aldo to ci wezmę nawet z podwójnym mięsem
a jak przegra zwykłego :D
Mimo,że nie jestem fanem Conora to jak miałbym adma to pierdolnąłbym Ci bana za te kocopoły.Ileż można stary.Mendes wiedział na co się pisze biorąc walke nie będąc po pełnym campie i tyle. McGregor troche polatał ale w konsekwencji i tak wyszło na jego. Propsa jakiego moge dać to za ucieczke z duszenia bo wyglądało to dobrze.
Na prawde gajsy nie spiskujmy juz więcej a jak chcecie spiskować to wypierdalać do tematu w którym są rozmowy o walce i tematami z nią związanymi bo w bukach chce mieć porządek.
 
Mimo,że nie jestem fanem Conora to jak miałbym adma to pierdolnąłbym Ci bana za te kocopoły.Ileż można stary.Mendes wiedział na co się pisze biorąc walke nie będąc po pełnym campie i tyle. McGregor troche polatał ale w konsekwencji i tak wyszło na jego. Propsa jakiego moge dać to za ucieczke z duszenia bo wyglądało to dobrze.
Na prawde gajsy nie spiskujmy juz więcej a jak chcecie spiskować to wypierdalać do tematu w którym są rozmowy o walce i tematami z nią związanymi bo w bukach chce mieć porządek.

Porządek musi być :D
 
Wiecie, że pisząc o sprzedaniu walki obrażacie (i to konkretnie) Chada Mendesa, a nie Conora McGregora?

Wisi mi kogo to obraża. Ktoś w końcu musi ubić tego rudego krzykacza. Jedyna nadzieja we Frankim lub Aldo. Nie jestem fanem ani jednego ani drugiego, ale jak upokorzą Irola to obiecuję, że zostanę!
 
Wisi mi kogo to obraża. Ktoś w końcu musi ubić tego rudego krzykacza. Jedyna nadzieja we Frankim lub Aldo. Nie jestem fanem ani jednego ani drugiego, ale jak upokorzą Irola to obiecuję, że zostanę!
No bo jesteś hejter, zboczeniec inaczej.
 
A ja jebne se offtopa a co,
Mamy w pracy takie metalowe kosze, okolo 70kg i wczoraj jeden popchnalem i niespodziewanie od czegos sie odbil i wrocil, jebnal mnie w kinola, na szczescie nie zlamal tylko ślad i ból... I tak sobie pomyslalem, ile Rory musial takich koszy na twarz przyjac :/ jest kozak.
 
Back
Top