Analiza kursów BetSafe UFC 181/KSW 29

Postawiłem Goran + Samman 5,52.
Goran bardziej doświadczony, nie przegrał nigdy przez poddanie,a podczas przygotowań trenował w Vegas z Vinimi M. czy Drysdalem.
Wywiady też bardzo pozytywne.
Samman, walka bardzo wyrównana,ale stawiam,że wygra przez tzw. czynnik X. Jest to data gali,która wypada w dniu urodzin jego dziewczyny, która zginęła w wypadku samochodowym. Sam twierdził,że nie będzie to dla niego zwykła kolejna walka,a do klatki wniesie duży bagaż emocjonalny. Sam wypraszał się o walkę w tym terminie i w ten sposób odzyskał chęć do dalszych startów w mma. Oczywiście typ ryzykowny związany z 18-miesięczną przerwą Josha.

+158
 
Ktoś jeszcze skorzystał z okazji jaką zaproponował betclic? Dodam, że kurs na Pettis by sub- 40 zł utrzymywał się przez 2 dni, po czym spadł do 7 zł.
 

Attachments

  • 11.png
    11.png
    47.3 KB · Views: 63
Chciałem bardziej zwrócić uwagę, jak bukmacherzy często wystawiają nieadekwatne kursy, a to można nazwać wręcz pomyłką z ich strony (pamiętając choćby o walce z Bensonem) . Na krytykę zasługuje fakt, że te zakłady początkowo zostały źle rozliczone. Konsultanci Betclicu, uważali że walka skończyła się przez tko i dopiero po interwencji zmienili rezultat zakładu.
 
Dobrze,że Ruthless wygrał bo samych przeciwników tu miałem prawie :D @baju pettis druga runda ale co prawda nie KO :D dobrze,że nie pograłem bo chciałem dać Trujillo do szalonej taśmy.

Wszystko spoko adidash tylko szkoda,że nie dałeś znać nikomu wcześniej :) o takich pomyłkach się informuje fumfli na cohones no ale chuj - graty i tak bo za 2 dyszki ładne siano Ci wpadło
 
Kiras, dzięki. A w przyszłości po postawieniu zakładu będę informował o pojawiających się takich chochlikach na Betclicu, a trochę ich jest ;).
 
Przed walkami mistrzowskimi poszedłem spać, na razie nadrobiłem tylko walkę lekkich. Szkoda mi Melendeza, bo do momentu poddania był lepszy od Pettisa. Jednak szacunek dla Anthonyego za jego umiejętności.
 
Pierwszą kolejkę Typera wygrywa debiutant: HubiSSJ3, a drugie miejsce przypada zawodnikowi Oplotu: salonowcowi!

lista_piatej_edycji23232.jpg
 
Last edited:
Tomasz ja mam 21 punktów. Pudzian decyzja, Goran decyzja, Gamer decyzja, Borys, Mamed, Kornik.
 
Tomasz ja mam 21 punktów. Pudzian decyzja, Goran decyzja, Gamer decyzja, Borys, Mamed, Kornik.

Ah Puczi, źle przeczytałem Twoją analizę sugerując się "Vaso mimo pewnych problemów wygrać przez nokaut." i nie podliczyłem Ci "Kornika". Już zmieniłem. Sorka. Liczę zawsze dwa razy punkty, musiało mnie coś zmylić.
 
To nie był mój weekend. 60 funtów w plecy. Powinienem być do przodu gdyby nie 'wzorowa' praca sędziów w walce Hendricks vs Lawler.

Z całym szacunkiem, dla mnie granie Lawlera to jak krew w piach.
Generalnie predykcja była trafna, a jak było z wygraną Robbiego to już inna sprawa. :D
 
Najbardziej boli to że Hendricks, Narkun dla mnie wygrali a do tego strus i vaso tez kontrowersyjnie. Ale jakby liczyć te punkty to było by dobrze. Ale cóż, trzeba gonić. Gorzej że kupony też przez to nie powchodziły.
 
Co zadecydowało,że jestem przed salonowcem mimo,że mamy tyle samo punktów?

Ale nie żebym narzekał :D

P.S. Gdyby nie sędziowie, to miałbym jeszcze 4 punkty za Hendricksa!
 
Back
Top