Analiza kursów Betsafe: KSW 32 w Londynie

Ja troche przedupiłem ale po takiej długiej dobrej passie dla mnie to nic strasznego bo i tak sporo kwitu jestem do przodu przez ostatnie 2 miesiące.Jestem troche zażenowany Różalskim.Lubie gościa ale ważniejsze było zareklamowanie Assasina niż ucieczka z parteru.Nie wierze ,że nie miał już siły żeby próbować zrzucić Jamesa czy cokolwiek..oddał szyje i dobrze zapięte duszenie musiało sie tak skończyć .Sam byłem zdziwiony sprowadzeniami anglika podobnie jak Marcin ale gadanie o zaskoczeniu to można sobie wsadzić między wiersze bo coś jednak na sali trzeba robić i to nie 'w jakimś stopniu'.Jeśli będzie następna walka Płockiego Barbarzyńcy to na pewno jej nie zagram bo mam takie wrażenie,że Różal już tylko myśli o zarobieniu paru groszy.Nie,nie boli mnie dupa z powodu wtopy tylko w 80% gala była dla mnie jedną ze słabszych ever - jedynie Ankos dobrze sie zaprezentował i Żyrafa.
 
oddał szyje i dobrze zapięte duszenie musiało sie tak skończyć
do konca to chyba nie bylo zapieta na szyji nawet :) bardziej chyba uciskowa na szczeke
ja ciesze sie ze porys wszedl po kiepsko bybylo zainwestowane 700 wyjelem 1100,550na borysa dalo ok100o i reszte graham ,zjebal winner singla i tasme borys+narkun+winer+gamer
 
Last edited:
Pisałem Ci Kirasku, że nie ufam Różalowi, to żeś wyzywał od hejterów :D
 
do konca to chyba nie bylo zapieta na szyji nawet :) bardziej chyba uciskowa na szczeke
zapięte było dobrze i silno ale ogólnie zero jakiejś chęci wyjścia z tego..ja sie zawiodłem
 
zapięte było dobrze i silno ale ogólnie zero jakiejś chęci wyjścia z tego..ja sie zawiodłem


Od samego zapięcia, dziwny był sposób "oddania" szyi. Różal raz wyprostował szyję w sposób namawiający do włożenia tam ręki, jednak McSweeney nie skorzystał. To Marcin za chwile znów to zrobił i tym razem już James udusił Marcina.
 
swiniak jeden raz w zyciu popisal sie iq w klatce i skonczyl rozala nie wiem czym, chociaz juz sie pompowal
 
rozal oddal szyje jak amator, a klepal bardzo szybko
kiras bez hejtu, ale zauwazylem, ze na walkach Polakow rzadko wygrywasz
 
rozal oddal szyje jak amator, a klepal bardzo szybko
kiras bez hejtu, ale zauwazylem, ze na walkach Polakow rzadko wygrywasz
Powiem Ci,że masz racje chyba-Janek mi zjebał konkretnie 2 razy w sumie no ale na Asi zawsze git więc różnie to bywa.
 
mam pytanie czy ktos mial kupiona transmisje przez kswtv? bo po 3 walce mnie wywalilo i pokazywalo blad serwera ... nie moglem ogladac z czego nie zadowolony jestem... dodam ze na wyspach mieszkam
 
ja nie widzialem gamrota i 2 nastepnych pozniej moglem ogladac napisalem do nich maila ...
 
Winner + Różal 3.50
Winner + Mańkowski + Pudzian 3.15
Reljic + Pudzian wygra na pkt. 4.60
Graham wygra przed czasem 6.00 za drobniejsze
3 kupony totalnie w dupę i uratował mnie Graham przed czasem. -2 zł, jakoś przeżyję ale jestem zażenowany ilością swoich poprawnych typów...
 
Back
Top