Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 113

MMA4LIFE

Maximum FC
Middleweight
18742425_453468258327755_748746962_o.jpg
 
Kurs na Santiago kuszący ale ostatnio się przejechałem stawiając na Joubana. . Gunnar to karateka maia
 
Nie mam pojęcia, na razie mam Ponzinnibio po 3.50. Może over 2.5 w walce Felder-Ray, może Marshman.
 
Nie mam pojęcia, na razie mam Ponzinnibio po 3.50. Może over 2.5 w walce Felder-Ray, może Marshman.
imo ponzi teraz wpierdol przez poddanko, Gunnar jednak to spec parterowy
no ale zobaczymy, ciekawe zestawienie
 
@MMA4LIFE
Cięzko mi powiedzieć. Faworyzuję Ray'a i trochę Calvillo, ale czy postawię będzie zalezało od tego, jakie wystawią kursy. Pewnie puszczę jakieś overy.
 
imo ponzi teraz wpierdol przez poddanko, Gunnar jednak to spec parterowy
no ale zobaczymy, ciekawe zestawienie

Niby tak, ale Nelson pozwolił Tumenowowi uciec z dosiadu. Teraz wiemy, na jakim poziomie stoi parter Alberta, a Ponzinnibio dobrze broni obaleń.
W stójce oczywiście nie spodziewam się wielkiej przewagi Santiago, ale myślę, że jego szalone tempo pozwoli zajechać Islandczyka, jeśli przetrwa pierwsze 5-10 minut.
 
Niby tak, ale Nelson pozwolił Tumenowowi uciec z dosiadu. Teraz wiemy, na jakim poziomie stoi parter Alberta, a Ponzinnibio dobrze broni obaleń.
W stójce oczywiście nie spodziewam się wielkiej przewagi Santiago, ale myślę, że jego szalone tempo pozwoli zajechać Islandczyka, jeśli przetrwa pierwsze 5-10 minut.
Spoko ale Gunnar juz walczyl wczesniej 5 rund a Ponzinnibio chyba nie jest tytanem kondycji ???
 
Spoko ale Gunnar juz walczyl wczesniej 5 rund a Ponzinnibio chyba nie jest tytanem kondycji ???

Gunnar walczył 5 rund raz - i wyraźnie przegrał ze Storym. Ponzi wyglądał nieźle w 3 rundach z Cummingsem i Stricklandem. Lekkim faworytem w moich oczach Nelson, ale po 3.50 grzech nie zagrać Santiago.

a ty Puczn a Joubana czy Tumenova czasami nie grales?

Obu. Jakie to ma znaczenie?
 
Last edited:
Gunnar walczył 5 rund raz - i wyraźnie przegrał ze Storym. Ponzi wyglądał nieźle w 3 rundach z Cummingsem i Stricklandem. Lekkim faworytem w moich oczach Nelson, ale po 3.50 grzech nie zagrać Santiago.
a ty Puczn a Joubana czy Tumenova czasami nie grales?
 
Karta padaka jak dla mnie. Ponzinibbio nie znam, będę musiał zrobić jakiś research. Gunnar solidna firma, więc prawdopodobnie on. Z Calvillo byłbym ostrożny, JoJo poradziła sobie z Letourneau. Gdyby walczyła Martyna Czech to bym ją pograł... No ale nie walczy ;)
 
Karta padaka jak dla mnie. Ponzinibbio nie znam, będę musiał zrobić jakiś research. Gunnar solidna firma, więc prawdopodobnie on. Z Calvillo byłbym ostrożny, JoJo poradziła sobie z Letourneau. Gdyby walczyła Martyna Czech to bym ją pograł... No ale nie walczy ;)
Wygrana to wygrana ale Valerie była zjebana scinaniem wagi.. to moglo tez miec wplyw na walke. Nie wspominajac o reeboku ktory tez dal jej w kosc podczas walki :D
 
póki co tylko tyle chodzi mi po głowie heh

Serry - Pantoja jakiś over lub decyzja i być może Danny Roberts

ogólnie karta, lekko mówiąc, dupy nie urywa
 
U mnie wstepne procenty wygladaja tak:

Nelson-Ponzinibbio 75/25
Calvillo-Calderwood 40/60
Ray-Felder 65/35
Marshman-Janes 70/30
Craig-Rountree 70/30
Mulheron-Willis 65/35
Roberts-Nash 75/25
Seery-Pantoja 15/85
Ward-Bofando 30/70
Henry-Teymur 40/60
Johns-Morales 75/25
Smith-Lemones 45/55
 
Wydaje mi się ze będzie faworytem. Rountree zaliczył tez ciężki nokaut w ostatniej walce
Chyba pomyliłeś typów. Rountree ostatnia walka win przez ko. Wcześniejsze dwie to poraszki przez poddanie z Pedro i decyzja Sanchez.
Paul ostatnio też przegrał przez poddanie z Pedro.
Paul w stójce nie jest rewelacyjny ale liczę że uda mu się sprowadzić i wymeczyc dec a może nawet poddać. Khali to tylko stójka.
 
Chyba pomyliłeś typów. Rountree ostatnia walka win przez ko. Wcześniejsze dwie to poraszki przez poddanie z Pedro i decyzja Sanchez.
Paul ostatnio też przegrał przez poddanie z Pedro.
Paul w stójce nie jest rewelacyjny ale liczę że uda mu się sprowadzić i wymeczyc dec a może nawet poddać. Khali to tylko stójka.
Pojebalo mi sie z Danielem Jolly xD
 
Paul Felder - Stevie Raya pic em 1.90-1.90

cynthia calvhillo 1.78 - joanne 2.04, +104

teymur 1.50 -200 - danny henry 2.55, +155

Ryan Janes 3.20 +220 - Jack Marshman 1.35
 
Calvillo powinna dać sobie radę ze swoimi parterowymi zdolnościami z Jojo. Ta ostatnia przegrała poddaniem dwa razy. Teymur pokazał się jako megakozak w walce z Lando i temu ufam. Nelson firma. Dorzuciłem też jedną walkę z Bellatora i mój symboliczny kupon wygląda tak:

Calvillo + Teymur + Nelson + dorzuciłem LETOURNEAU (Bellator).
 
Calvillo powinna dać sobie radę ze swoimi parterowymi zdolnościami z Jojo. Ta ostatnia przegrała poddaniem dwa razy. Teymur pokazał się jako megakozak w walce z Lando i temu ufam. Nelson firma. Dorzuciłem też jedną walkę z Bellatora i mój symboliczny kupon wygląda tak:

Calvillo + Teymur + Nelson + dorzuciłem LETOURNEAU (Bellator).

To nie ten Teymur!
 
Last edited:
Back
Top