ALMMA 12 - wyniki

Robert Górski

BikeOrDie.pl
W zawodach udział wzięło 151 zawodników którzy stoczyli 114 walk



Klasyfikacja generalna ALMMA 12







1 Okniński team



2 Copacabana S.F. / Silesia Cage Katowice



3 BOI-TEAM Wrocław







Turniej Junior







1 Okniński Team



2 Dragon Fight Club Sochaczew / Silesian Cage Club



3 Adrenalina Fight Częstochowa / United Gym







Turniej Ograniczona Formuła







1 Okniński Team



2 Copacabana Kielce



3 BOI-TEAM Wrocław







Full Contact MMA







1 Copacabana S.F.



2 Okniński team



3 Silesia Cage Katowice







Walki Pierwszego Kroku



Pierwszy podany zwycięzca:







1 Frańczak Dominik Shikon Łódż & Adamczyk Michał MMA Zabrze



2 Borowiec Przemek Okniński Team & Maroń Kamil LLT Rzeszów



3 Fąfara Andrzej Spartakus rzeszów & Kargol Rafał Fightman Okniński Team



4 Orliński Artur Legion Team Tarnów & Szymonek Wojtek MMA Zabrze



5 Augustyn Michał Spartakus Rzeszów & Fabisiak Przemysław Kodokan Gliwice



6 Jabłoński Kamil Tsunami GYM & Cichosz Karol KILLER FACTORY



7 Anusz Piotr AZS Lutadores NYSA & Dobias Marcin MMA Zabrze



8 Biłas Damian Spartakus Rzeszów & Kraczkowski Marcin Fightman Okniński Team



9 Kiper Artur Spartakus Rzeszów & Lisowski Dawid MMA Zabrze



10 Będkowski Grzegorz & Cyran Marcin LLT Rzeszów



11 Szymański Mateusz Glks Nadarzyn & Fryt Marcin



12 Wnętrzak Rafał Okniński Pabianice & Rzeszutek Tomasz LLT Rzeszów



13 Puszkarewicz Rafał LLT Rzeszów & Warchoł Tomasz Spartakus Rzeszów



14 Mikołajski Piotr & Urbankiewicy Marcin silesian cage club



15 Kiper Artur Spartakus Rzeszów & Pawlus Marcin DYBOL TEAM Zabrze



16 Fręch Łukasz Okniński Team Pabianice & Będkowski Grzegorz







Turniej Junior







65 kg



1 Świątek Tymoteusz Fightman Okniński Team



2 Dziąbor Mikołaj Adrenalina Fight Częstochowa



3 Pawlik Łukasz SKT United Gym



4 Zajączkowski Adrian Okniński Pabianice



5 Lichończuk Mikołaj Spartakus Rzeszów



5 Mosgalik Kamil MMA Zabrze



5 Sołtys Dawid Fightman Okniński Team



5 Valid Isaev Okniński







72 kg



1 Nitkiewicz Artur Silesian Cage Club



2 Zagdański Bartosz AZS Lutadores Nysa



3 Milewski Arek Kodokan



4 Pach Krzysztof Iron Dragon Mielec



5 Siwek Bartek Lutadores Nysa



5 Kilian Michał Lutadores Nysa







77 kg



1 Wróbel Adrian United Gym



2 Kopryna Mateusz Adre4nalina Fight Częstochowa



3 Zagdański Piotr AZS Lutadores Nysa



4 Gonciarz Wojciech Silesian Cage Club



5 Dawid Stawiarz klub AZS Lutadores Nysa



5 Fień Łukasz Spartakus Rzeszów



5 Milewski Arkadiusz KS Kodokan



5 Maślarz Łukasz Nowa Ruda



5 Rogala Adrian Okniński



5 Michał Botor Silesian Cage Club nie CSS



5 Tyrtania Patryk Silesian Cage Katowice







84 kg



1 Elbazdukaev Ibragim Copacabana SF



2 Półka Patryk Dragon Fight Club



3 Kowalski Dawid Dybol Team Zabrze



4 Edelbiev Khazbi Copacabana SF



5 Podborączyński Rafał NYSA



5 Dybowski Tomasz Dybol Team Zabrze







93 kg



1 Gąsior Grzegorz Boi Team Wrocław



2 Kapsa Łukasz Silesian Cage Club



3 Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club



4 Juszczyk Cezar GKS Nadarzyn



5 Brandys Paweł Oświęcimski Klub MMA



5 Butryn Bartek Kaito Stalowa Wola



5 Olchowa Tomasz Okniński







+93 kg



1 Kopytowski Krystian Okniński



2 Kozłowski Łukasz Dragon Fight Club















Ograniczona Formuła kobiet







65kg



1 Zygmunt Weronika Grappling Kraków



2 Olszowy Agata Fightman Okniński Team







Turniej Ograniczona Formuła mężczyzn







65kg



1 Madej Sylwester Copacabana Kielce



2 Fedyna Witold BOI-TEAM Wrocław



3 Szumski Mateusz Spartakus Rzeszów



4 Pastwa Piotr Sambo System Polska



5 Laba Karol KAITO



5 Pukrop Konrad Okniński Team







72kg



1 Chwaliński Paweł Sowilo Kielce



2 Wolański Filip Kraków



3 Kowalczyk Piotr Częstochowa



4 Wiśniewski Mateusz Adrenalina Fight Częstochowa



5 Sypulski Marcin MMA Zabrze



5 Głąb Mateusz Team Okniński MMA



5 Pastucha Mateusz KAITO



5 Śmietaniuk Daniel Fightman Okniński Team



5 Skowronek Dawid Kędzierzyn Koźle



5 Tokaj Adam MMA Warszawa



5 Kita Kamil Łódź



5 Momot Marcin Grappling Kraków



5 Budyka Robert Spartacus Rzeszów











77kg



1 Chmurowicz Bartosz MMA Okniński Warszawa



2 Budyka Robert Spartacus Rzeszów



3 Ziaja Jarosław Kraków



4 Danych Filip Okniński Team



5 Lubasiński Marcin



5 Bobrzyk Michał KILLER FACTORY



5 Chudy Maciej United Gym



5 Szałowski Karol Copacabana Kielce



5 Damas Wojciech Sei Budokai Kędzierzyn Koźle



5 Górski Damian K.S.Kodokan



5 Grabowski Michał Fightman Okniński Team



5 Skalik Marcin Wydra-gym







84kg



1 Stawiński Krzysztof Okniński Team



2 Klinger Paweł BOI-TEAM Wrocław



3 Łosik Marcin Fightman Okniński Team



4 Łopatowski Kamil FIZOL Team Tarnów



5 Jędrzejczyk Filip Silesian Cage Club



5 Śliwiński Marcin Fightman Okniński Team



5 Pilch Mateusz Fightman Okniński Team



5 Strawa Ireneusz Kraków



5 Bociąga Jan SQRA GOLD TEAM











93kg



1 Paternak Michał Copacabana Kielce



2 Wołowik Piotr Silesia Cage Katowice



3 Okniński Adam Okniński Team



4 Maćkowski Paweł Fightman Okniński Team



5 Obidziński Paweł Silesian Cage Club



5 Wesołowski Wojciech Sei Budokai Kędzierzyn Koźle



5 Wicher Marcin Kraków



5 Cyganek Wojciech Kraków



5 Turzański Maciej Kraków











Full Contact MMA







65kg



1 Azhiev Anzor Copacabana SF



2 Olszynka Piotr Silesian Cage Club



3 Kosiński Piotr Okniński MMA Łódż



4 Furmański Robert Grappling Kraków



5 Skrobucha Artur Iron Dragon Mielec







72 kg



1 Shamaew Arbi Copacabana SF



2 Ziółkowski Marcin Okniński



3 Bula Oliwer Silesian



4 Kostyra Patryk Silesian Cage Club







77 kg


1 Dagaev Lom Copacabana SF


2 Langer Alan Silesian Cage Club



3 Mielczarek Paweł Adrenalina Fight Częstochowa



4 Cieślikowski Marek



5 Balcer Łukasz Grapling Kraków



5 Siebierański Piotr MMA Mielec







84kg



1 Rybak Norbert Kaito Stalowa Wola



2 Haras Dawid Harnaś team



3 Samociuk Dominik Zabrze







93 kg



1 Dubak Marcin



2 Cygnatek Wojtek
 
Top