1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

ALMMA 11 - wyniki, ktos juz zna?

Discussion in 'Pytania MMA' started by RaphTaba, Mar 7, 2011.

  1. RaphTaba

    RaphTaba EFC Africa
    Featherweight

    Dołączył:
    Aug 29, 2010
    Komentarze:
    2,783
    Zdobyte Lajki:
    2,246
    Punkty:
    2,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam, jestem ciekaw czy sa juz gdziesz podane wyniki ALMMA 11. Sam osobiscie tam nie bylem :/, ale jestem ciekaw jak poszlo kolega z klubu :D
     
  2. madafaka

    madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Jan 2, 2010
    Komentarze:
    1,688
    Zdobyte Lajki:
    33
    Punkty:
    1,790
    Wyników nie znam , byłem tylko na juniorach w sobotę. dobry klimat i organizacja, wszystko szło sprawnie.



    HL chłopaków ze Słupska.



     
  3. madafaka

    madafaka Maximum FC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Jan 2, 2010
    Komentarze:
    1,688
    Zdobyte Lajki:
    33
    Punkty:
    1,790
    wyniki seniorów

    Walki kobiet
    full contact
    65 kg
    Bońkowska Paulina Arrachion Olsztyn -Wygrała
    Raszewska Paulina Copacabana W-wa

    ograniczona formuła
    65kg
    Raszewska Paulina Copacabana W-wa -Wygrała
    Librowska Gabriela Oyama Karate

    Ograniczona formuła
    +65
    Katarzyna Zdybel Nastula Club -wygrała
    Matylda Leśniak Okniński Bochnia

    Turniej Full Contact

    65kg

    1.Woszczak Adrian Okniński Team
    2.Kosiński Piotr Okniński team
    3.Azhiew Anzor Copacabana W-wa
    3.Malinowski Dominik Copacabana

    72 kg

    1.Łebkowski Kamil Okniński Team
    2.Pietrowicz Sebastian Nastula Club
    3.Shamev Arbi Copacabana W-wa
    3.Zaustowski Maciej Free Fight Wejherowo

    77kg

    1.Kopera Łukasz United Gym
    2.Muszyński Bartek Legion Głogów
    3.Wawrzyniak Piotr Gameness Team Pozanań
    3.Siebierański Piotr MMA Mielec

    84kg

    1.Pawlak Dawid MMA Ostrów Wielkopolski
    2.Szuliński Michał Arrachion Olsztyn
    3.Kudra Tobiasz Gracie Barra Łódż
    3.Zimmer Dagomir Gameness Team Poznań

    93kg

    1.Naruszczka Marcin Okniński Team
    2.Chabko Kuba MMA Arrachion Morąg
    2.Ciepliński Grzegorz Dragon Sochaczew
    3.Fabiński Bartosz Nastula Club

    +93kg

    1.Ostaszewski Kamil MMA Free Fight Wejherowo
    2.Wysocki Wojciech Nastula Club
    3.Grabowski Hubert MMA Team Kalisz
    3.Gaca Patryk MMA Leszno

    Turniej Ograniczona Formuła

    65kg

    1.Fedyna Tomasz Boi Team Wrocław
    2.Posłuszny Mariusz Spartakus Rzeszów
    3.Szmigielski Damian Gracie Barra Łódż
    3.Pastwa Piotr Sambo System Polska

    72kg

    1.Janik Kamil Sambo System Polska
    2.Glapski Kamil Gracie Barra Łódż
    3.Gabara Dawid Gracie Barra Łódż

    77kg

    1.Cieślikowski Marek Okniński Team
    2.Kawecki Marcin Gracie Barra Łódż
    3.Grąmbczewski Wiktoryn Palestra Wa-wa
    3.Szczepański Dominik Gladio

    84kg

    1.Jurczuk Kamil Alliance
    2.Ruban Filip Okniński Team
    3.Łosik Marcin Okniński team
    3.Próchniak Kamil Centrum TSD Puławy

    93kg

    1.Fijałkowski Bogusław Arrachion Olsztyn
    2.Świderek Piotr Okniński Team
    3.Chaber Mariusz Dragon F.C.Sochaczew
    3.Węzowczyk Bartek OSS Sochaczew

    +93kg

    1.Kaczyński Piotr Dragon F.C. Sochaczew
    2.Karpiński Krystian Kyokushin Skierniewice
    3.Markunas Olaf Gameness Team Poznań



    w ALMMA 11 WZIĘŁO UDZIAŁ 310 ZAWODNIKóW , W TRAKCIE TRWANIA ZAWODóW STOCZONO 256 WALK .
     
  4. Mort

    Mort Żołnierz Chrystusa

    Dołączył:
    Mar 21, 2010
    Komentarze:
    8,912
    Zdobyte Lajki:
    2,024
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warszawa
    :-) Też nie byłem..
     

Share This Page