ALMMA 11 - wyniki, ktos juz zna?

RaphTaba

ONE FC
Middleweight
Witam, jestem ciekaw czy sa juz gdziesz podane wyniki ALMMA 11. Sam osobiscie tam nie bylem :/, ale jestem ciekaw jak poszlo kolega z klubu :D
 

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
Wyników nie znam , byłem tylko na juniorach w sobotę. dobry klimat i organizacja, wszystko szło sprawnie.



HL chłopaków ze Słupska.



 

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
wyniki seniorów

Walki kobiet
full contact
65 kg
Bońkowska Paulina Arrachion Olsztyn -Wygrała
Raszewska Paulina Copacabana W-wa

ograniczona formuła
65kg
Raszewska Paulina Copacabana W-wa -Wygrała
Librowska Gabriela Oyama Karate

Ograniczona formuła
+65
Katarzyna Zdybel Nastula Club -wygrała
Matylda Leśniak Okniński Bochnia

Turniej Full Contact

65kg

1.Woszczak Adrian Okniński Team
2.Kosiński Piotr Okniński team
3.Azhiew Anzor Copacabana W-wa
3.Malinowski Dominik Copacabana

72 kg

1.Łebkowski Kamil Okniński Team
2.Pietrowicz Sebastian Nastula Club
3.Shamev Arbi Copacabana W-wa
3.Zaustowski Maciej Free Fight Wejherowo

77kg

1.Kopera Łukasz United Gym
2.Muszyński Bartek Legion Głogów
3.Wawrzyniak Piotr Gameness Team Pozanań
3.Siebierański Piotr MMA Mielec

84kg

1.Pawlak Dawid MMA Ostrów Wielkopolski
2.Szuliński Michał Arrachion Olsztyn
3.Kudra Tobiasz Gracie Barra Łódż
3.Zimmer Dagomir Gameness Team Poznań

93kg

1.Naruszczka Marcin Okniński Team
2.Chabko Kuba MMA Arrachion Morąg
2.Ciepliński Grzegorz Dragon Sochaczew
3.Fabiński Bartosz Nastula Club

+93kg

1.Ostaszewski Kamil MMA Free Fight Wejherowo
2.Wysocki Wojciech Nastula Club
3.Grabowski Hubert MMA Team Kalisz
3.Gaca Patryk MMA Leszno

Turniej Ograniczona Formuła

65kg

1.Fedyna Tomasz Boi Team Wrocław
2.Posłuszny Mariusz Spartakus Rzeszów
3.Szmigielski Damian Gracie Barra Łódż
3.Pastwa Piotr Sambo System Polska

72kg

1.Janik Kamil Sambo System Polska
2.Glapski Kamil Gracie Barra Łódż
3.Gabara Dawid Gracie Barra Łódż

77kg

1.Cieślikowski Marek Okniński Team
2.Kawecki Marcin Gracie Barra Łódż
3.Grąmbczewski Wiktoryn Palestra Wa-wa
3.Szczepański Dominik Gladio

84kg

1.Jurczuk Kamil Alliance
2.Ruban Filip Okniński Team
3.Łosik Marcin Okniński team
3.Próchniak Kamil Centrum TSD Puławy

93kg

1.Fijałkowski Bogusław Arrachion Olsztyn
2.Świderek Piotr Okniński Team
3.Chaber Mariusz Dragon F.C.Sochaczew
3.Węzowczyk Bartek OSS Sochaczew

+93kg

1.Kaczyński Piotr Dragon F.C. Sochaczew
2.Karpiński Krystian Kyokushin Skierniewice
3.Markunas Olaf Gameness Team Poznań



w ALMMA 11 WZIĘŁO UDZIAŁ 310 ZAWODNIKóW , W TRAKCIE TRWANIA ZAWODóW STOCZONO 256 WALK .
 
Top