All Hail Chael P. Sonnen

Keylock

Bellator
Lightweight
UWAGA! Jeśli masz ból dupy o trashtalk na Silvie, drugim Silvie, Braciach Nogueira lub całej Brazylii, bądź bierzesz na poważnie wszystko co mówi publicznie Chael Sonnen, NATYCHMIAST OPUŚĆ TEN TEMAT

Tak więc w tym temacie będziemy czczić pierwszego między równymi, najdzielniejszego, najtwardszego, złotoustego mistrza obron przed trójkątami Chaela P. Sonnena. Wrzucamy tutaj wywiady, tweety, zdjęcia, filmiki, wszystko co związane z Mistrzem.

ufc-148-poster-the-peoples-cecil.jpg

ChaelSonnenBisping_2119515b.jpg

anderson-silva-vs-chael-sonnen.jpg

ChaelSonnen.jpg

Gtl6d.png

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Champion jest tylko jeden!

Na rozgrzewkę

http://camelclutchblog.com/top-40-chael-sonnen-quotes/ :-)

To taka konkurencja dla tematu Jon Jones , z okazji ich walki? :-)

Keylock

Bellator
Lightweight
@Calo niezupełnie, od jakiegoś czasu chodził mi po głowie ten pomysł i to raczej z racji barwności postaci, jaką jest Chael.

Calo

WSOF
Light Heavyweight
Bardzo dobry pomysł Keylock, też swego czasu myślałem nad skompletowaniem najciekawszych cytatów mistrza obrony przed trójkątami. Przyadłyby się tu jego ,,wykłady" z TUF-a, ale w tej chwili nie mam sił żeby to zebrać do kupy i wsadzić :-)

Pat Bateman

UFC
Middleweight
Wiem, ze wszyscy to juz widzieli, ale tego tu nie moze zabraknac. Smieje sie zawsze gdy to ogladam. Po prostu mistrzostwo :-)

Calo

WSOF
Light Heavyweight
http://bleacherreport.com/articles/1114856-chael-sonnen-power-ranking-30-of-his-funniest-tweets

Polecam.

Keylock

Bellator
Lightweight
@Halny do tej foty najlepszy był komentarz "Chael is going for a single leg!", miał najwięcej lajków :-)
704717_10151307443971276_278891310_o.jpg

chaeljonesdrunkdrive.jpg

Jak w ogóle oceniacie boks Chaela, ci bardziej obeznani? Mi się osobiście wydaje, że ma fajną, techniczną stójkę, no poza jedynym mankamentem w postaci braku nokautującego ciosu, ale daleko mi do kogoś znającego się na uderzaniu :-)

Visu

Bellator
Heavyweight
Ta historia o autobusie i braciach Noguiera zawsze mnie kladzie na lopatki :-)

Yazz

EFC Africa
Light Heavyweight
sonnen jest tym kogo powinna zwerbować partia republikańska w ataku na biały dom...

dobry temat, będę odwiedzał...