Alkomaster - pogromca FameMMA i Punchdowna

Następny...

1630756662094.png
 
Karuzela freaków niczym trenerzy w Ekstraklasie. Non-stop te same nazwiska, tylko szyldy się zmieniają :lol: Niech TVN albo Polsat zrobi jakis nowy reality show bo można zdechnąć z nudów oglądając te same mordy. Rynek powoli dochodzi do ściany.
 
Karuzela freaków niczym trenerzy w Ekstraklasie. Non-stop te same nazwiska, tylko szyldy się zmieniają :lol: Niech TVN albo Polsat zrobi jakis nowy reality show bo można zdechnąć z nudów oglądając te same mordy. Rynek powoli dochodzi do ściany.
Nie dojdzie . Nawet nie jest w pół drogi … cringe, gowno , patologia dopiero będzie


Wydawało się ze fame to gowno a teraz każdy charakterny fajter chce się ogrzać w blasku fame

Bedom pokazywać wydalanie gowna na czas z mikrokamerami w anusie transmitowane do apek na tik srok i rebjata bedom lajkowac i bedom gale z puszczania kleksów kto dalej
 
Dla uczestników to mały problem, tych freakowych organizacji tyle się jeszcze namnoży, że oni spokojnie pojadą na tej karuzeli przez kilka lat :lol:


I tu są 2 strony , bo na cohones są głosy że to zaraz padnie.

Ja jestem w grupie że freaki zostaną z nami na 15-30 lat luzniutko.
 
I tu są 2 strony , bo na cohones są głosy że to zaraz padnie.

Ja jestem w grupie że freaki zostaną z nami na 15-30 lat luzniutko.

Bez przesady, nikt nie wie co będzie popularne w internetach za 30 lat. Głupota ludzka nie zna granic, więc nie wiadomo za co ludzie będą płacić. Jak freaki znajdą lepszy sposób na zarabianie hajsu to porzucą MMA i będą się bawić w co innego.
 
Bez przesady, nikt nie wie co będzie popularne w internetach za 30 lat. Głupota ludzka nie zna granic, więc nie wiadomo za co ludzie będą płacić. Jak freaki znajdą lepszy sposób na zarabianie hajsu to porzucą MMA i będą się bawić w co innego.


Nie będzie nic lepszego do zmotyzowania i dania dawki emocji niz freak fighty.
 
Last edited:
Nie wiemy co się spodoba następnemu pokoleniu. KSW też jedzie na sentymencie 30+ plus bo młodsi mają wyjebane na to całe sportowe MMA. Obecne pięciolatki za 10 lat mogą mieć wyjebane na MMA w ogóle.
 
Nie wiemy co się spodoba następnemu pokoleniu. KSW też jedzie na sentymencie 30+ plus bo młodsi mają wyjebane na to całe sportowe MMA. Obecne pięciolatki za 10 lat mogą mieć wyjebane na MMA w ogóle.

Nie bo dzisiejszy 5 latek za 10 lat będzie żył 9 latkiem który za 10 lat zostanie sławnym youtuberem i zawalczy na Fame 209
 
>szanujący się
>15-latek

wybierz jedno

Szanujący się 15 latek = piwo, szlugi i dziewczyny. Inaczej to frajer. To złoty wiek nastoletniego buntu, nikt mi nie wmówi, że teraźniejsze pokolenie 15-latków będzie się podniecać 9-letnim dzieckiem na jutubie.
 
Back
Top