Alistair The Reem Overeem - czyli wszystko o tym specjalnym wielbicielu koniny

Halny

KSW
Heavyweight
Są różne tematy, ale zbiorczego o Overeemie nie ma, także wszelkich fanów koniny, wielbicieli TRT, miłośników K1 oraz morderczych kolan, no i oczywiście osoby Alistaira zapraszam do tego tematu.Najważniejsze linki do stron, profili na stronach i oficjalnych fanpage'ów Overeema.http://www.alistairovereem.com/https://twitter.com/Alistairovereemhttps://www.facebook.com/AlistairOvereemFanpagehttp://instagram.com/alistairovereemhttp://vimeo.com/thereem/videoshttp://www.youtube.com/user/TheReemOfficial/videoshttp://www.sherdog.com/fighter/Alistair-Overeem-461http://www.tapology.com/fightcenter/fighters/alistair-overeem-demolition-manmma_overeem1x_576_large.jpg
Alistair-Overeem.jpg
Alistair_Overeem_HEADSHOT1.png
ALISTAIR-OVEREEM-image-2.jpg
overeem.jpg
 

magik

ONE FC
Middleweight
Dobry temat! Przyda się, na forum jest chyba równie wielu fanów co hejterów Reema ;)
 

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
jeden z najwiekszych i najlepszych zawodnikow jacy istnieja, REEM MIMO WSZYSTKO!ogolnie to dzieki niemu troche zainteresowalem sie tematem, ogladalem k-1 na eurosport tez troche i bylo tylko 'kuuuurwa mac, co to za bestia?'Schilt?! JAKI SCHILT! ALI! <3
 

Bardock

M-1 Global
Featherweight
Świetna walka Overeema, pół żywy emeryt Mir postraszył nawet gilotyną, a Koń wolał zanudzić leżącą decyzją. ;) Po tym jak ostanio dostawał, to trochę się nie dziwię, ale czas się budzić, bo jak tak dalej pójdzie, to z tej zwierzyny nic w ciężkiej nie będzie.
 

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
wreszcie kurwa podniesione rece po werdykcie, brawo Reem. stresowalem sie jak nigdy! :)
 

midern

UFC
Flyweight
Od czego Reem ma tą bliznę na lewym (?) policzku? Szczególnie jak ma "pulchniejszą twarz" to ja bardziej widać :DCo do tematu, to moze być, ale nazwa jest za długa, nie lepiej jakoś skrócić? :D
 
D

Deleted member 2903

Guest
Każdy ogarnięty user wie, że Ali jest najlepszym cięzkim.


Hehehe.


Liczę, że Koń wreszcie się spotka z JDSem :). To będzie czysta przyjemność oglądać kolejną egzekucję na Alim. Swoją drogą gratulację dla Overeema za dzisiejsze zwycięstwo. Mir to był na prawdę wymagający rywal i prawdziwy test, brawo!
 

Wieri

Jungle Fight
Middleweight
@midern


Kiedyś Reem zakradal się do konia od tyłu, lecz tamten się spostrzegł i kopnął podkutym kopytem Aliego w głowę. Stąd ta blizna i szklana szczena. True story.
 

enteryoname

BAMMA
Heavyweight
Zakupiliście już maść na ból dupy? Czy w niedziele apteki w okolicy zamknięte :) ?Brawo REEM troche przeciągnieta walka ale cieszy ręka w górze.
 

Halny

KSW
Heavyweight
Nie za bardzo czaję co mają do udowodnienia wchodząc tutaj Ci wszyscy frustraci, którzy jadą na Overeema. Mogę na przykład nie lubić Diaza, ale nie wchodzę w temat o nim i nie napierdalam postów jaki to on jest chujowy. Może przez wzgląd na jego fanów? Nie może, tylko na pewno. Dlatego powiem tyle używając pudzianowego tekstu: KIJ WAM OKO!
 

PIR

PRIDE FC
Lightweight
^ Tak, na bank czekał na werdyk aby pokazać jaką ma kondycję. :-) :-)Fajnie że wrócił, choć nie jestem jego fanem, ba, nawet nie jarają mnie jego walki - ale każdy zasługuje na udany powrót. Choć po ostatnich pacyfikacjach, myślałem że będize ciężko.
 

Fresh

UFC
Welterweight
historia blizny Alistara:"I was 15 years old and hanging out in bars in my home country of the Netherlands, and I was always getting into fights. And this one guy broke a bottle in my face. I had to have 20 stitches through my cheek. I've always been a fighter and always competitive. But I then started to get more disciplined and [learned how to] not be such a rebel. My brother helped me focus to get out of trouble and get me in the right direction."
 

Dankhog

Jungle Fight
Lightweight
Mam nadzieję że Dana jak najszybciej określi datę powrotu i nazwisko kolejnego rywala Reema
 
Top