Alistair Overeem kontuzjowany, Mark Hunt zastępcą?

Silas

Oplot Challenge
Middleweight
http://www.mmafighting.com/2013/3/6/4072916/alistair-overeem-injured-out-of-ufc-160-fight-against-junior-dos


Szczerze mówiąc, to już nawet nie jest śmieszne. Przez Koninę po raz drugi nie zobaczymy walki z JDS, która - jak na ironię - znów miała się odbyć w maju (to jakiś pechowy miesiąc, czy co?). Najpierw nadmiar teścia, a teraz to...


Z dobrych wieści - fani Marka Hunta próbują zorganizować mu walkę z Juniorem, zasypując Danę tweetami. Oto co napisał sam zainteresowany:


"I want in troops and only the boss @danawhite can make it happen lets go army ATTACK the general wants in on this fight"


Co Wy na to?
 
jeżeli uznamy, że walka z dos santosem jest dla konia nie na rękę w jego obecnej sytuacji, to jestem w stanie zgodzić się z przedmówcą...
 
Zaczynam mieć dość Overeema. Trzeci raz zawodzi.(pierwsza walka z JDS - pyszałkowatość i porażka w złym stylu z Bigfootem- druga walka z JDS)
 
niech da Dana Marka dla JDS'a - balonik szybko peknie. ja tez lubie Hunto, dlatego tez nie zestawialbym go z JDS - to nie ten poziom i to bedzie widoczne. niech mnie mile zaskoczy i pokaze, ze sie myle. :)
 
Japierdole, czyli kontuzji juz miec nie mozna?? Forum ekspertow juz widzialo badania, rozmawiali z Alim i wiedza. Do szewskiej pasji doprowadzaja mnie takie teksty, szczegolnie osob co najwiekszy kontakt z treningiem maja ogladajac vblogi Strusa.
Po drugie wrzucilem wczoraj info do newsow, na chuj nowy temat?
 
na forum strasznie wyszczekany jesteś, a jak przyszło do rozmowy z Kawulem to platałeś sie i jąkałeś ...
 
Perf, spinasz się jak plandeka na żuku :) Pretensje ludzi sa uzasdanione, ponieważ po awansie Overeema do UFC, spodziewali się emocjonującyh pojedynków a jak narazie to same problemy i rozczarowania. NIe twierdze, ze ucieka przed walka z Juniorem i udaje kontuzje. Po prostu wieczne czekanie na hit jakim bylo by to stracie, jest irytujące.
 
Dobra decyzja tfuu sytuacja. Jezli Ali wie ze nie jest gotowy do walki z bylym mistrzem do dobrze ze sie nie pcha pod jego piesci, lepiej odczekac, moze jaks kuracje zastosowac i dopiero wracac lub stanac w ringu z kims z kim ma sznase wygrac - tylko z kim bo z big footem byl stawiany w roli mega faworyta ?
 
Elson przynajmniej w niej wzialem udzial, a nie pier*olilem zza klawiatury.

Yagiel, akurat ten temat mnie lekko irytuje, bo kontuzje to mega chujowa sprawa, a latwosc z jaka mozna zlapac jakas, jest czesto niedostrzegana.
O ile nie watpie, ze Ali moglby nie chciec teraz tego starcia, to insynuowanie od razu ze symuluje kontuzje jest mocno na wyrost. Spoka juz dupy nie spinam, ostatnio i tak srednia mamy tu atmosfere, nie ma co dorzucac do pieca. Peace
 
Pomijajac faktyczne przyczyny, kariery Aliego w UFC nie sposob nazwac dynamiczna. Ciekawe czy faktycznie Mark wskoczy jako zastepstwo.
 
Jeszcze dwa miesiące do gali a on już sie wystraszył? Szybko, spodziewałem sie że zrobi to na jakieś dwa tygodnie przed galą.
 
Wszyscy od razu zakładają że się wystraszył jak chłopczyk w ciemnym lesie... Kontuzje się zdarzają.
 
Nie życzę nikomu kontuzji ,ale.. :D



jakby JDS musiał się wycofać z pojedynku i wszedł by za niego Hunt to byłyby więszke szanse na wygraną.A potem Cain vs Hunt :-)
 
Back
Top