Aleksander Emelianenko na gali Strefa Walk w Polsce

FanPost Cohones

Oplot Challenge
Middleweight
AGOL9182.jpg


News by Tjo http://cohones.mmarocks.pl/profile/tjo z naszego forum  Cohones

ec753cf06f0759d6fe44954b186297d6


Na Strefie Walk – 28 maja 2010 ma być Emelianenko, ale ALEKSANDER
icon_smile.gif
Ponoć jak sam mówi zaproszono go tam i ma negocjować w sprawie walki z Mariuszem – tak poinformował na konferencji przed zbliżającą się galą ProFC w Moskwie.
“Twoi kibice Aleksander już od dawna oczekują, kiedy zmierzysz się z którymś z pierwszej dziesiątki najlepszych zawodników.

AE: Obecnie miałem umowę z ProFC, więc nie było możliwości. Teraz prowadzę negocjacje ze Strikeforce i UFC. Oni już chcieliby podpisać ze mną kontrakt, ale w tym momencie nie mam czasu. W czerwcu udaję się na turniej do Baku. W związku z tym nie będę również uczestniczył w zebraniu Komitetu Olimpijskiego, który ma obradować w sprawie włączenia w program igrzysk olimpijskich nowych dyscyplin. W tym czasie będę walczył w bojowym sambo. W bardzo dobrym turnieju. Dołożę wszelkich starań, aby właśnie bojowe sambo znalazło się w programie Igrzysk Olimpijskich. Zafascynuję.

Aleksander pojawiają się pogłoski o twojej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Na ile ciebie interesuje taka opcja?

AE: Jest bardzo interesująca dla mnie. 28 maja rozgrywany jest turniej w Polsce. Zostałem na niego zaproszony. Tam będę prowadził negocjacje z Mariuszem Pudzianowskim. Zaproponują kogoś innego, to też będę się z nim bił.”

Aleksander Emelianenko na gali Strefa Walk w Polsce
 

KingDante

BAMMA
Middleweight
Sambo i BJJ na Igrzyskach to jakiś żart. Zrozumiałbym MMA na Igrzyskach bo to da się obronić- pierwsze igrzyska miało podobną dyscyplinę.
Co do bjj i sambo to tak jak z taekwondo – jakieś wielkie nieporozumienie, przegrana Komitetu Olimpijskiego z własną chciwością, z chęcią wygrania głosów delegatów z krajów w których te sporty są popularne. Nie dziwie się, że międzynarodowe federacje tych sportów zabiegają o to, bo idą za tym wymierne korzyści finansowe- ale Komitet Olimpijski powinien mocno reagować na takie „pomysły”.
 

anchel

Oplot Challenge
Featherweight
Pomysły o tym bym jakaś odmiana mma lub bjj była na olimpiadzie… Słyszę to już od co najmniej 6 lat. Z tym, że chodzi o raczej o tzw. submission fighting niż czyste czy nawet okrojone mma.
 

serus

Brutaal
Light Heavyweight
No jak Mariusz zawalczy 3 razy w jednym miesiącu to chyba trafi do Księgi Rekordów Guinnessa
icon_smile.gif
 

uhasz

Jungle Fight
Bantamweight
Gracie na UFC 1 walczył 3 razy jednego dnia i WYGRAŁ 3 razy … poprawcie mnie jeśli się mylę …
 

terek80

Brutaal
Lightweight
wlasnie na valetudo.ru AE mowi ze 8 maja a nie 28, ze jest zaproszony na gale nie mowi na jaka i ze pradwdopodobnie stocze walke w KSW z Pudzianem jesli dojda do porozumienia…
 

terek80

Brutaal
Lightweight
Мариуш Пудзяновский в недавнем интервью сказал, что заинтересован в бое с Вами. А заинтересованы ли Вы, и может ли такой бой состояться, велись ли какие-то переговоры??


AE:Заинтересован. По-моему, 8-го мая в Польше будет проходить турнир, и я поеду туда на переговоры. Будем как раз разговаривать о возможности такого боя.


Если он состоится, это будет бой в рамках KSW??


AE:Да, наверное.
 

medyk

Jungle Fight
Bantamweight
Submission Fighting na olimpiadzie to wspaniały pomysł. MMA nie przejdzie, to za duża kasa a np: na olimpiadę w boksie jeżdżą amatorzy więc nie ma sensu już widzę jak Danka robi reprezentację:D:D. Mam nadzieję że SF przejdzie, ma za sobą sporą kasę z EA…
 

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
MMA w wersji okrojonej jakiejś amatorskiej nie będzie powalało, a na pełną opcję nie ma szans – by było za dużo kontuzji i za mało czasu między walkami. Submission wrestling by było płaszczyzną, na której i sambiści i uprawiający bjj oraz inne sporty mogą się zmierzyć – a zatem jedyną sensowną.
Podobnie jak KingDante uważam TKD na olimpiadzie za kompletny niewypał, który sobie Korea wcisnęła. Powinni to zreorganizować, przyjmując spójne zasady walki w stójce (np tak jak są w K-1) co by pozwoliło współzawodniczyć fighterom z innych styli.
 

Tjo

Moderator
Cohones
Terek80 – …no właśnie też to wyczytałem…Jednak ja bardziej skłaniałbym się do oficjalnej strony gali ProFC, gdzie wyraźnie piszą – “Александр, ходят слухи о вашем бое с Мариусом Пудзяновским. Насколько это вам интересно?
Александр Емельяненко: Да мне это интересно. 28 мая в Польше будет турнир. Меня туда пригласили. Там я буду вести переговоры о бое с Мариусом Пудзяновским. Предложат кого-нибудь другого, буду бить его”

Nie wiem skąd taka rozbieżność między valetudo.ru a ProFC…mimo wszystko Terek Большое спасибо za spostrzegawczość. Pozdrawiam.
 

endrju

Brutaal
Bantamweight
sambo, bjj, nie widzę na igrzyskach.. taekwondo tez nie porozumienie, nie wiem jakim cudem się znalazła ta nudna dyscyplina na takiej największej imprezie sportowym jak igrzyska, aż zal
icon_sad.gif
 

Blade

Legacy FC
Lightweight
Dlaczego bjj nie mogloby sie znalezc na olimpiadzie? To z pewnoscia ciekawsze niz Taekwondo (zal).
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
venom to fakt, kilka kilka miechow temu tez czytalem wywiad z nim, gdzie mowil, ze juz na 100% bedzie w strikeforce, a tu dupa blada.
 

Blade

Legacy FC
Lightweight
To byla walka zawodowa, nie amatorska wiec chyba podobne komisje tutaj wchodza w gre jak ta w UFC czy Strikeforce. Oczywiscie nie jestem ekspertem, nie boksuje zawodowo
icon_smile.gif
 

mmafan

Jungle Fight
Lightweight
Ponoć na olimpiadzie w 1980r mogło być karate,jakiś Rusek załatwił ale Oyama się nie zgodził-poszło o ambicjonalne sprawy…
 

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Mnie najbardziej interesuje ostatnie zdanie wywiadu – “Zaproponują kogoś innego, to też będę się z nim bił”, czyli tak naprawdę w grę nie wchodzi tylko i wyłącznie walka dla pieniędzy i rozgłosu z Pudzianowskim, ale po prostu kontrakt z KSW. Na pewno byłoby to bardzo duże wzmocnienie dla polskiej organizacji.
 
Top