Aleksander Emelianenko na gali Strefa Walk - 28 maja 2010

Tjo

Moderator
Cohones
AGOL9182.jpg



Na Strefie Walk - 28 maja 2010 ma być Emelianenko, ale ALEKSANDER :) Ponoć jak sam mówi zaproszono go tam i ma negocjować w sprawie walki z Mariuszem - tak poinformował na konferencji przed zbliżającą się galą ProFC w Moskwie.


"Twoi kibice Aleksander już od dawna oczekują, kiedy zmierzysz się z którymś z pierwszej dziesiątki najlepszych zawodników.


AE: Obecnie miałem umowę z ProFC, więc nie było możliwości. Teraz prowadzę negocjacje ze Strikeforce i UFC. Oni już chcieliby podpisać ze mną kontrakt, ale w tym momencie nie mam czasu. W czerwcu udaję się na turniej do Baku. W związku z tym nie będę również uczestniczył w zebraniu Komitetu Olimpijskiego, który ma obradować w sprawie włączenia w program igrzysk olimpijskich nowych dyscyplin. W tym czasie będę walczył w bojowym sambo. W bardzo dobrym turnieju. Dołożę wszelkich starań, aby właśnie bojowe sambo znalazło się w programie Igrzysk Olimpijskich. Zafascynuję.


Aleksander pojawiają się pogłoski o twojej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Na ile ciebie interesuje taka opcja?


AE: Jest bardzo interesująca dla mnie. 28 maja rozgrywany jest turniej w Polsce. Zostałem na niego zaproszony. Tam będę prowadził negocjacje z Mariuszem Pudzianowskim. Zaproponują kogoś innego, to też będę się z nim bił."
 
Back
Top