1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Aleksander Emelianenko na gali Strefa Walk - 28 maja 2010

Discussion in 'Forum MMA' started by Tjo, Apr 22, 2010.

 1. Tjo

  Tjo Moderator Cohones

  Dołączył:
  Jun 13, 2009
  Komentarze:
  2,779
  Zdobyte Lajki:
  1,610
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Niewolnicze Południe
  [​IMG]


  Na Strefie Walk - 28 maja 2010 ma być Emelianenko, ale ALEKSANDER :) Ponoć jak sam mówi zaproszono go tam i ma negocjować w sprawie walki z Mariuszem - tak poinformował na konferencji przed zbliżającą się galą ProFC w Moskwie.


  "Twoi kibice Aleksander już od dawna oczekują, kiedy zmierzysz się z którymś z pierwszej dziesiątki najlepszych zawodników.


  AE: Obecnie miałem umowę z ProFC, więc nie było możliwości. Teraz prowadzę negocjacje ze Strikeforce i UFC. Oni już chcieliby podpisać ze mną kontrakt, ale w tym momencie nie mam czasu. W czerwcu udaję się na turniej do Baku. W związku z tym nie będę również uczestniczył w zebraniu Komitetu Olimpijskiego, który ma obradować w sprawie włączenia w program igrzysk olimpijskich nowych dyscyplin. W tym czasie będę walczył w bojowym sambo. W bardzo dobrym turnieju. Dołożę wszelkich starań, aby właśnie bojowe sambo znalazło się w programie Igrzysk Olimpijskich. Zafascynuję.


  Aleksander pojawiają się pogłoski o twojej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Na ile ciebie interesuje taka opcja?


  AE: Jest bardzo interesująca dla mnie. 28 maja rozgrywany jest turniej w Polsce. Zostałem na niego zaproszony. Tam będę prowadził negocjacje z Mariuszem Pudzianowskim. Zaproponują kogoś innego, to też będę się z nim bił."
   

Share This Page