Ale jaja! Cro Cop zdobywa bonusa: submission of the night

kam_mas

Oplot Challenge
Welterweight
Mirko zaskoczył chyba wszystkich fanów MMA, a chyba najbardziej tych którzy trenują chwyty i wiedzą, że jiu jitsu cro copa jest w pewnym stopniu ograniczone, a tu proszę taka niespodzianka walka do obejrzenia na niezawodnym mmavideos.pl TUTAJ!
 
Trochę przesadzacie z tym wielkim halo, że Mirko wygrał poddaniem. To nie Kimbo Slice czy Tank Abott czy inny Pudzianowski, Mirko z niejednego pieca chleb jadł. Randlemanowi gilotynę przecież założył.
 
ale zważywszy na to, że cro cop zawsze stronił od parteru to jest to godne zauważenia podejrzewam że na pewno nie obstawiłbyś że ta walka może tak się skończyc bo submission i cro cop to dwie różne bajki;) , może i złapał w tą gilotyne randlemana ale zobacz na jego statystyki walk, by submission to bardzo mały ułameczek hehe Co do samego cro copa to widać, że jest już mega zmęczony, nie ma tego dynamitu co kiedyś ...
 
Pyle zasłużył na bonus za poddanie wieczoru, CroCop za walkę wieczoru a Franklin za KO.
 
Jak Cro Cop już ludzi poddaje to oznacza tylko jedno...koniec świata jest bliski ! :)
 
Hehe no tak tylko to było w 2004 :D i gdyby zdarzało mu się to częściej to nie było by w tym w sumie nic dziwnego :) a jeszcze sub of the night to już wgl :)
 
Ale to co działo się w 4 minucie filmiku ( pod koniec 1 rundy) to esencja mma. Szacunek jaki pokazuje Barry dla Mirko to coś pięknego :) Mówcie co chcecie o Mirko ale jest on ikoną mma i zawsze dobrze ogląda się go na ringu i wspomina PRIDE...
WAR MIRkO!!!!
 
Back
Top