Albert Kraus przed Beast of the East Gdynia 2!


Informacja organizatora:
Ci którzy zdają sobie sprawę z niszczących skutków trudnych do zatrzymania technik napierającego Alberta już rezerwują bilety na drugą sobotę czerwca . Niewiele czasu zostało by wraz z innymi fanami K-1 znaleźć się pod dachem w hali widowiskowo-sportowej„Gdynia”. Synoptycy K1 przewidują jak zawsze grad ciosów i burzę oklasków nagradzających zamieć w ringu. Tak dzieje się kiedy toczy swe pojedynki pierwszy legendarny mistrz świata K1WORLD MAX z 2002 roku Albert ”Hurricane” Kraus.

Uczestnik wszystkich ośmiu przeprowadzonych do tej pory finałów K-1 WORLD MAX. Rozpoczął treningi dość późno bo w wieku 17 lat. Po 5 latach jak huragan wdarł się do ścisłej czołówki w której na wysokiej pozycji znajduje się do dziś.2002 rok to historyczny finał zwycięski dla tego wojownika o mylącej twarzy młodzieńca. W 2003 w walce gdzie na szali był jego wieniec uległ rewelacyjnemu tego dnia Masato (o rewanżu z którym marzy Albert, o rewanżu na finale K-1 WORLD MAX oczywiście). Od tej pory ulegał 2 razy w półfinałach (Masato 2004 i Bukaw Por.Pramuk 2005) i 2 razy w ćwierćfinałach (Gago Drago 2006 i Andy Souver 2007) a w 2008 w eliminacjach ponownie z Bukawem Por.Pramukiem. W 2009 stoczył superwalke z Takedą na tychże finałach. Prywatnie zapewnia, że żadne z marzeń tak bardzo nie czeka spełnienia jak to o odzyskaniu tytułu mistrza świata K-1 WORLD MAX. Każdą potyczkę traktuje jak kolejny stopień w realizacji swej drogi po laurowy wieniec zakładany na głowę zwycięskiego finalisty.

W Gdyni łatwo nie będzie. Jego przeciwnik to turecki fighter Tevfik Sucu. Zawodnicy ci nie mieli jeszcze okazji by zmierzyć się na ringu. W styczniu tego roku Tevfik stoczył pojedynek z kolegą klubowym Alberta, Aliviarem”Machine” Limą gdzie przez wskazanie zwyciężyła niecofająca się przed nikim Maszyna. Sucu walczy odważnie, jego otwarta garda prowokuje do wymian, które najwyraźniej Turek uwielbia. Każdy jego cios wydaje się być wyprowadzany na tzw. 110% tak jakby nie interesowało go zwycięstwo na punkty, a powalenie i zdominowanie oponenta. Takim stylem Sucu powoli lecz solidnie przedziera się na wyżyny zawodowego kick boxingu. Na turnieju gdzie porażkę z Limą poniósł Turek, po świetnej walce przegrał też Łukasz Rambalski. Na gali odbędzie się rewanż Łukasza z Limą, a obu pokonanych przez Maszynę zawodników przygotowuje się wspólnie do pokonania dwóch czołowych reprezentantów Super Pro Gym.

„Chcę go, lubię gdy ktoś napiera, a ja jestem innym zawodnikiem niż Lima” mówi Kraus. „Będę jeszcze mistrzem świata K-1 MAX”, a że tak będzie udowodni w Gdyni w swoim zawsze efektownym stylu Huragan. To nie Albert goni swój przydomek tylko przydomek goni Alberta o czym przekona się publiczność BEAST OF THE EAST II 12.06.2010.

Maciej”ALF”Glabus

Albert Kraus przed Beast of the East Gdynia 2!
 

Roberto

Oplot Challenge
Middleweight
spoko wywiadzik
icon_wink.gif
Pozytywnie:)
 

tsatsiki

WSOF
Featherweight
“…niestety nie znaleźliśmy tulipanów a innych symboli nie możemy wam zaprezentować…”
hahaha
icon_biggrin.gif
 

Lukas

Oplot Challenge
Lightweight
Szczerze powiedziawszy to juz mi się to bardziej podoba niż robota ksw przed galami czy jakies promo samej gali jest??
 
Top