Alan Kwieciński i Denis Załęcki wyjaśnią konflikt na HIGH League 2

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
alan-denis.jpg


Informacja prasowa:

To będzie najgorętszy pojedynek gali HIGH League 2, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków! W klatce swój konflikt wyjaśnią Alan “Alanik” Kwieciński i Denis “Bad Boy” Załęcki.

Alan Kwieciński to doświadczony zawodnik sportów walki. W swojej karierze występował zarówno dla organizacji sportowych, jak i freakowych. Walczył między innymi w K-1 i MMA.

“Alanik” zawdzięcza swoją popularność reality show “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, w którym zastąpił po I sezonie Pawła “Trybsona” Trybałę. Pojawił się w sześciu sezonach tego kontrowersyjnego reality show, gdzie zasłynął jako skandalista. Lubił imprezować, ale po pewnym czasie przerzucił się na sportowy tryb życia.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W ostatnim pojedynku, w formule cage box, rozbił doświadczonego rywala w 45 sekund. Potężnie znokautował rywala - złamał mu oczodół!

“Alanik” i “Bad Boy” są w ognistym konflikcie. Wypowiadali się na swój temat w wielu wywiadach. Później wzięli udział w słownej konfrontacji wideo. W środę staną obok siebie na I konferencji prasowej przed HIGH League 2! Jesteśmy pewni, że będzie gorąco. Czeka nas prawdziwa zadymiarska uczta!

Przypomnijmy, że 5 stycznia o godz. 19:00 w Global Expo w Warszawie odbędzie się pierwsza konferencja prasowa przed galą HIGH League 2. Odsłonięte zostaną wtedy ostatnie tajemnice, ogłoszona zostanie pełna karta walk wydarzenia.

W walce wieczoru HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk. Poza tym w klatce wystąpią niskorośli - Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski i Maciej “Big Jack” Jarema.

Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe - to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Informacje dotyczące gali HIGH League 2 będą stopniowo ogłaszane w mediach społecznościowych ligi.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Aktualna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina

Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs TBA

 
Łooooo grubo, fame straciło fajna walkę.
Ten chłop to jest zakała sportów walki. Ktokolwiek z tak długim stażem treningowym, i wielkim mniemaniu o sobie powinien po tych freakach się przejezdzac jak pociąg po torach a chciałem przypomnieć że ten laluś z wielkim ego przegrał z tancula gdy ten był po paru miesiącach treningu.. Na jego miejscu byłoby mi wstyd się pokazać.
 
Ten Alan wszędzie ma oferty a jest cienki jak barszcz i zjebany genetycznie.

Jesteśmy pewni, że będzie gorąco. Czeka nas prawdziwa zadymiarska uczta!
:juanlaugh:
 
Ten chłop to jest zakała sportów walki. Ktokolwiek z tak długim stażem treningowym, i wielkim mniemaniu o sobie powinien po tych freakach się przejezdzac jak pociąg po torach a chciałem przypomnieć że ten laluś z wielkim ego przegrał z tancula gdy ten był po paru miesiącach treningu.. Na jego miejscu byłoby mi wstyd się pokazać.
No jego porażka z Tancula to był wstyd jak chuj, szczególnie wywiad po walce xD
 
I jeszcze Brajanusz, sami gangsterzy
Akurat walka może być całkiem dobra, Denis bił się na wotore, gromdzie i EFM.
Ma agresywny styl walki, na EFM prawym sierpowym złamał gościowi chyba oczodół.
Będzie 20kg cięższy od Alana wiec jestem ciekaw czy walka dotrwa do decyzji.
 
Back
Top