Al Capone

LoGi

Brutaal
Super Heavyweight
Nikita-Krylov.jpg
 

LoGi

Brutaal
Super Heavyweight
może byś popisał historie ulubieńca czy cus a nie tylko zdjęcie :D


Nikita Krylov urodzony 07.03.1992 w Doniecku (Ukraina jeszcze:p)
Jego rodzina pochodzi z Rosji, a on sam jest narodowości Ukraińskiej.
Zaczął trenować sporty walki w wieku 10lat (Kyokushin Karate). Karierę zawodową rozpoczął po zakończeniu szkoły średniej w 2012r.
Pierwszą swoją walkę MMA stoczył 27 lipca 2012 na gali West Fight 4. W zaledwie 56 sekund dwudziestoletni Nikita pokonał swojego przeciwnika Alexandera Umrikhina przez TKO!
W 2012 roku stoczył łącznie 13 pojedynków! Z czego ten ostatni trzynasty okazał się pechowy, Nikita przegrał przez poddanie (arm-triangle choke) z debiutantem Vladimirem Mishchenko na prestiżowej gali Oplot 22.
W styczniu 2013 roku "Al Capone" wziął udział w czteroosobowym turnieju MMA! Pokonał w nim odpowiednio Juliana Bogdanova (KO) oraz Kylychbeka Sarkarbaeva (TKO).
W marcu 2013 roku Nikita dostał szanse rewanżu z Vladimirem Mishchenko na gali Oplot 40. Niestety i to starcie okazało się fiaskiem Krylov przegrał przez tą samą technikę kilka sekund szybciej.
W kwietniu 2013 Nikita stoczył swój pierwszy zagraniczny pojedynek! Na gali M-1 Challenge 38 zmierzył się z niemcem Gabrielem "Panda" Tampu. Krylov pokonał swojego rywala w pierwszej rundzie (TKO) odnotowując tym samym swoje piętnaste zawodowe zwycięstwo!
W sierpniu 2013 roku 21 letni Nikita dostąpił zaszczytu walki dla największej organizacji MMA UFC UFC UFC! Nikita niestety przegrał swój debiut na gali UFC 164 z Soa Palaleiem przez TKO. Warto dodać, że była to pierwsza walka Krylova która wyszła poza pierwszą rundę!
3_005.gif

W styczniu 2014 udaje się Nikicie zamazać swoją porażkę! Nikita pokonuje w pierwszej rundzie czarnoskórego amerykanina Wallta Harrisa przez TKO (hajkiko i uderzenia).
Nikita po swojej ostatniej walce zmienia kategorie wagową i debiutuje w LHW! W tej kategorii wagowej wita go Ovince St. Preux znany jako OSP. Debiut w LHW nie jest dla obywatela Ukrainy udany. Al Capone przegrywa swoją walkę w pierwszej rundzie przez poddanie!
CreamyScentedHadrosaurus.gif

Nikita nie czeka długo na swoją następną walkę! Dostaje zaszczytu zawalczenia na tej samej gali co Conor McGregor! Przeciwnikiem Krylova jest amerykanin Cody Donovana . Nikita wygrywa swoją walkę przez TKO w pierwszej rundzie! Jest to ostatnia walka popularnego Al Capone w 2014 roku.

Nikita swoją następną walkę toczy dopiero w styczniu 2015 roku na gali UFC w Szwecji! Przeciwnikiem Krylova jest Bułgar Stanislav Nedkov. Kolejna walka Al Capone nie wychodzi poza pierwszą rundę! Nikita spektakularnie poddaje Nedkova przez gilotynę.
HairyAgonizingHorse.gifCiekawostki.
Bohaterami Al Capone są Ilya Mate ( zapaśnik stylu wolnego, zdobywca złotego medalu olimpijskiego na olimpiadzie w Moskwie 1980), Igor Vovchanchyn (zawodnik MMA oraz Kickboxingu walczył między innymi dla Pride oraz K-1) ostatnim bohaterem Al Capone jest sam Al Capone.
Ulubioną techniką stójkową Krylova jest spinning back kick, a jeśli chodzi o techniki parterowe to są każdego rodzaju leglocki.
Nikita jest mistrzem Ukrainy ADCC 2013.
SELFIE po ostatniej walce.
Krylov jest zawodnikiem Control Master.
Twitter Krylova - https://twitter.com/AlCaponeMMA
Źródła
Wikipedia, Sherdog, UFC.
Dziękuje dobranoc.
 
Last edited:

temporary

Oplot Challenge
Middleweight
Jak można nie uwielbiać Nikity :D Skazywany na pożarcie i wyśmiewany przed każdą walką , a jednak po 5 pojedynkach ma dodatni bilans. Gościu z jego cornera - no comment, ukradł show ostatnio :D Fajnie było by go zobaczyć na UFC Kraków #TeamAlCapone
 

instinkt

Bellator
Light Heavyweight
@LoGi no widzisz, jak chcesz to umiesz
mistrz ukrainy ADCC :D:D:D:D:D:D:D
ciekawe ile przegranych walk ma niewpisane oficjalnie do rekordu :D
 

Taran

PRIDE FC
Middleweight
Nikita daje radę. Chciałbym by Omielańczuk też tak niszczył swych rywali w UFC jak w/w Al Capone Nikita Krylov.
 

dssport

PRIDE FC
Middleweight
To jest jedyny zawodnik ktory zasluguje na swoj osoby temat, a nie jakie Jonsy i inne nolnejmy :D
 

emondson

Jungle Fight
Middleweight
Nikita zero gardy i do przodu;D zawsze mega serducho do walki i mega emocje #teamNikita
 
Top