Akcja wsparcie #ChipsyDlaGamrota

Masu

UFC
Light Heavyweight
Mateusz, nie ukrywam, że jesteś jednym z moich ulubionych zawodników młodego pokolenia. Hejterzy niby piszą, że twoje walki są nudne, ale to grubasy, jedzące przed monitorem chipsy, frytki, hamburgery i pewnie płatki kukurydziane ze smalcem.

Chcemy ci pokazać, że pomimo hejtu jesteśmy w stanie cię wspierać i liczymy na mega efektowną walkę na KSW ROAD TO WEMBLEY. Sorry za idiotyczną nazwę, to nie my to KSW.

Kłuj, tnij, siekaj a nawet dziuraw przeciwnika i udowodnij że masz siłę nawet na dziesięć, ba dwadzieścia rund!

Od teraz do walki każde śmieciowe żarcie jemy w twojej intencji i mamy nadzieję, że obrzydzenie do chipsów zmotywuje cię na 110%!!!



photo uploading


picture uploader


how to screenshot on windows
 
ziemniaczkow koperkowych nie bede wstawial drugi raz wstawial, ale postaram sie jutro jakies nowe ziemniaczki
 

Wchodzę w to! Za każdym razem jedząc, czekoladę, pizzę, pijąc piwo i wódkę... GAMER BĘDZIE SILNIEJSZY!
 
Zjadłem niedawno chipsy i wrzuciłem paczkę nie robiąc zdjęcia... Ale wspieram Cię Gamer, liczę na obiecane łokcie!
 
Podrażnię sobie przez Was wątrobę, ale czego nie robi się dla dobra polskiego mma. Skoro nawet najlepsze psiapsiólki mogą ze sobą zawalczyć to czym jest sponiewierać się gastralnie. Na dniach.
 
Podrażnię sobie przez Was wątrobę, ale czego nie robi się dla dobra polskiego mma. Skoro nawet najlepsze psiapsiólki mogą ze sobą zawalczyć to czym jest sponiewierać się gastralnie. Na dniach.
doceniam Masta Twoje zaangażowanie w każdą akcję cohones!!! :)

będę na pewno coś wpierdalał w tygodniu, bo jestem gruby więc kwestia czasu tej!
 
Czy Gamer mówił też coś o słodyczach ? niezależnie od tego moje łakocie go pozdrawiają i liczą na gładką jak czekolada Lindor wygraną w Londynie.

IMG_20150913_213504.jpg
 
Moja spowiedź hejtera kształtuje się zgoła inaczej. Ja przed monitorem głownie pije vóde a nie jem chipsy. Chipsy sa za tłuste , ograniczają fazę. Człowiek po takich tłustych chipsach jest zbyt leniwy ażeby dobrze nawrzucać zawodnikowi. Zgoła inaczej jest kiedy się ochleje. Moment w którym wyzywam zawodników jest informacją dla mnie, że to jest ta! właściwa chwila , na ratowanie rodziny przed eskalacją przemocy, zaporom z śmieciowego żarcia. Tak też mój zestaw na dziś to:
a1a71a3bd9923.jpg
 
Nie mieliśmy go wspierać, tylko wyszydzić. Wiecie, jak to Cohones ma w zwyczaju. :shy:
Jeśli mu teraz odpuścimy, to Gamcio niczego się nie nauczy i dalej będzie uskuteczniał swoje pierdolamento.
 
Napięcie sięga zenitu. Ci którzy położyli się spać, niespokojnie wiercą się w łóżkach. Inni przed monitorami zagryzają zęby. Ktoś nie wytrzymał-uderzył żonę. Inny dał klapsa psu na wieczornym spacerze. Co szykuje Halibut ? Gdzie jest u diabła kiedy najbardziej go potrzeba.
 
8vnts8spnm95.png

Ja dzisiaj hejtowałem w takim zestawie. Oczywiście oprócz czipsów, żeberek, ziemniaków, koszulki cohones były też dresiki i kapcie. Typowa stylówa po domu.
Na deser lody z Lidla, aby wznieść się na wyżyny hejtingu.
JEDZIESZ Z RUSKIEM JEDZIESZ! Pozdro Gamer.
 
I mnie do tej akcji nie mieszajcie - ja nie uwazam się za janusza onetowego pierdolącego "zawodnik cwel" i nie mająćego pojęcia o mma, wiec mnie Gamrot nie obrazil. Wy sie za takich uwazacie, Wasza sprawa :)
 
8vnts8spnm95.png

Ja dzisiaj hejtowałem w takim zestawie. Oczywiście oprócz czipsów, żeberek, ziemniaków, koszulki cohones były też dresiki i kapcie. Typowa stylówa po domu.
Na deser lody z Lidla, aby wznieść się na wyżyny hejtingu.
JEDZIESZ Z RUSKIEM JEDZIESZ! Pozdro Gamer.

Paprykowe prosto z pieca ,dobry wybór
 
Back
Top