Akcja wsparcia, part2! #SchabDlaJohna

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
już za niecały tydzień Janek podejmie w Las Vegas na UFC191 Corey'a Andersona. jak wiemy, wsparcia nigdy za wiele więc pokażmy JB lekki support mięchem - żeby siły nie zabrakło!

John już w LV więc czasu zostało mało, wrzucamy zdjęcia swoich dań, niech zawodnik Ankosu wie, że Cohones za nim!!! :)



#WARJOHN #SchabDlaJohna

schabjohn.jpg


mam nadzieję, że @Orest pobłogosławi temat! :)
 
Pany za godzinkę wleci ale pieczeń ze schabu-mam nadzieje że Jankowi pomoże-ważne że ponad kilo:)
 
Malo oryginalne.
rozmawialiśmy o tym w temacie z jajecznicami, nie chodziło tutaj o jakąkolwiek oryginalność. :) takie posty pozostawmy dla siebie albo do hp, tutaj skupmy się na pozytywnych rzeczach.
 
Malo oryginalne.
Widzę, że mamy marudę, trzecia akcja wsparcia Twoja i powal nas na kolana.
@baju błogosławię i sam za niedługo ubiorę żonę w smażenie porządnego schabu, co by nasz Janeczek wrzucił piąty bieg (bynajmniej nie we francuskim czołgu :))!
 
Wygląda dobrze! Gdyby nie było tak piekielnie gorąco, to pyknął bym coś dobrego z grilla. Może jutro:)
 
Do walki chyba zdążę coś upichcić. Schab najlepszy jest w podstawowej formie czyli z ogórem kiszonym i pieczonymi ziemniakami.
 
Ostatnia walką nie zasłużył na taką akcje . Może coś dla Marcina ? :wink:
ja pierdolę, serio siedząc przed monitorkiem będziemy wypisywać na co zasłużyli, a na co nie zawodowi sportowcy? chcecie krytykować Janka to napiszcie to w dobrych do tego tematach, ja mam zamiar go tutaj wspierać, przeszłość mało się liczy w tym momencie. ciężko widocznie wrzucić jest zdjęcie dobrze przyrządzonego schaba, korona z głowy spadnie. :)

od teraz każdy post tego typu wylatuje, mam nadzieję, że wyjaśniłem o co chodzi.
 
Co to kurwa za wsparcie tylko wtedy jak zawodnik wygrywa... Janek dał mi tyle frajdy wygranym debiutem w UFC, że dla sprawy nawet pójdę po bułkę tartą do sklepu i poszukam tłuczka do mięsa.
 
JANO ubij tego Andersona jak schaba. Uklep tradycyjnie jak to robi babcia/mama na kotletach.
 
ja pierdolę, serio siedząc przed monitorkiem będziemy wypisywać na co zasłużyli, a na co nie zawodowi sportowcy? chcecie krytykować Janka to napiszcie to w dobrych do tego tematach, ja mam zamiar go tutaj wspierać, przeszłość mało się liczy w tym momencie. ciężko widocznie wrzucić jest zdjęcie dobrze przyrządzonego schaba, korona z głowy spadnie. :)

od teraz każdy post tego typu wylatuje, mam nadzieję, że wyjaśniłem o co chodzi.
Dobra już nie marudzę . Postaram się coś wrzucić :wink:
 
A schabowych akurat nie jem :sad: Ale i tak całym serduszkiem za Jankiem.
Dżon wiedzie w przeciwnika jak Geralt w dziki gon :lol:
 
Back
Top