Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
D

Deleted member 2903

Guest
michal_materla1.png

(fot. Konfrontacja.com)

Z racji faktu, iż mistrz federacji KSW Michał Materla uległ wypadkowi, w konsekwencji trafiając do szpitala, użytkownicy forum Cohones chcieliby gorąco wesprzeć Michała w powrocie do zdrowia.

Akcja wsparcia polega na wrzuceniu zdjęć swojej popisowej jajecznicy. Mamy nadzieję, że zdjęcia wyślą pozytywne fluidy w kierunku naszego Mistrza, a zapach i smak ulubionej jajecznicy pozwoli mu wrócić do pełni sił i zdrowia.

Michale, życzymy Ci szybkiej regeneracji, powrotu do zdrowia i treningów oraz przede wszystkim zwycięstwa w następnej walce!

Zapraszam wszystkich użytkowników Cohones do postowania zdjęć swoich najlepszych jajecznic. Pomóżmy Michałowi!

@jajecznicadlaMaterli

Składniki:
4 jajka kurze, 2 jajka perlicze, oliwki, kiełbasa, szczypior.
WP2015080_wqnsnxa.jpg


Składniki kroimy, następnie podsmażamy oliwki wraz z kiełbasą na odrobinie oliwy z oliwek wraz z masłem.
WP2015080_wqnsnnr.jpg


Po podsmażeniu wyłączamy ogień, wbijamy jajka, doprawiamy do smaku szczyptą soli, sporą ilością pieprzu i ostrej papryki chili
WP2015080_wqnsnnn.jpg


Następnie dodajemy posiekany szczypior
WP2015080_wqnsnne.jpg


Smażymy jajecznice na bardzo wolnym ogniu cały czas mieszając, aby zachowała wilgotną konsystencję.
WP2015080_wqnsnnw.jpg


Wcinamy z kromką razowego chleba! Smacznego!
 
No to pozamiatane, "temat roku" jak w pysk strzelił. Zainspirowałeś mnie z tymi oliwkami, jajecznicy w takim wydaniu jeszcze nie jadłem.
 
Pamiętajcie jest jedna najważniejsza zasada jajecznicy.
Nie może być ścięta, tak jedzą tylko Niemcy :lol: Swoją wrzucę jutro też
 
Czy @Cloud znowu zrobi z tego filmik?
Niestety po wychujaniu mnie w akcji z butami dla Aśki i nie dodaniu mojego obrazka wrzuconego na specjalnie stworzony dla tej okazji twitter bojkotuje wszelkie akcje hasztagowo społecznościowe :evil:







Ale temat zacny, więc może zmienie plany sniadaniowe na sobote :lol:
 
Na dniach pojawi się jajecznica Makłowicza,a co do filmiku to jeśli powstanie to tylko z tym kawałkiem.

Pozdro Michał,zjemy coś wierze!
 
Ok, Michał życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i treningów, wygranej z Mamedem i zdobycia tytułu Undisputed Champion i żeby Mauricz częściej pozwalał ci na jajecznice na masełku:)

Moja jajecznica jest bardzo klasyczna: swojska prawdziwa kiełbasa, dobra cebulka lekko przyrumieniona dla aromatu, cztery jajeczka od kurki z podwórka, lekko ścięta ale z zachowaniem rozdzielności żółtka i białka, sól a na to zielona cebulka i kwiaty nasturcji dla kontrowersji:)

Smacznego i na zdrowie!

nlpr8h.jpg
 
WRZUCĘ W SOBOTĘ! Temat roku. Na insta tez wrzucę, niech to dotrze do Michala.

#jajecznicadlaMaterli
 
Czy @Cloud znowu zrobi z tego filmik?
Niestety po wychujaniu mnie w akcji z butami dla Aśki i nie dodaniu mojego obrazka wrzuconego na specjalnie stworzony dla tej okazji twitter bojkotuje wszelkie akcje hasztagowo społecznościowe :evil:

To nie tak jak myślisz... :sad2:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top