Adrenalina Fight Częstochowa czy Ankos Zapasy Poznań?

Walczakkk

Oplot Challenge
Lightweight
Witam. Planuje zrobić sobie kilkudniowy "obóz", cel to podszkolić się przede wszystkim w parterze, dodakowo elementy zapaśnicze. Który klub polecacie i dlaczego?Pozdrawiam
 

Fresh

UFC
Featherweight
Ankos zapasy, KK z Adrenaliny sam jęzdzi szkolic swoje zapsy do Ankosu z reszta nie tylko on.
 

Walczakkk

Oplot Challenge
Lightweight
Zgadza się. Jednak przede wszystkim chciałbym potrenować bjj, zapasy dodatkowo. Chciałbym się dowiedzieć czy Krzysztof Kułak jest dobrym szkoleniowcem? W MMA wiadomo, jeden z najlepszych w Polsce. W Ankosie z tego co się orientuje są najlepsze zapasy w kraju. Dlatego mam mały kłopot.
 

GSP91

Shark Fights
Middleweight
Raczej nie ma co porównywać tych dwóch klubów. Ankos mocno góruje nad Adrenaliną zarówno poziomem trenerów jak i poziomem sparingpartnerów. Wystarczy wymienić trenerów Ankosu: Kościelski, Alf, Borys również czasem prowadzi treningi, również Zjeżdżałka. Zawodnicy: Gamrot, Mańkowski, Włodarek, Głuchowski, Krysztofiak. Jak będziesz miał szczęście spotkasz kogoś ze Szczecina (Materla, Bedorf) Te nazwiska mówią same za siebie ;) ale wybór należy do Ciebie.
 

GSP91

Shark Fights
Middleweight
Tak ponieważ nie uważam aby Kułak czy któryś z jego trenerów BJJ (nie orientuje się kto w Adrenalinie odpowiada za BJJ) cieszył się większą renomą niż tak utytułowani grapplerzy jak Maciej "Alf" Glabus czy czarny pas BJJ Jarek Zjeżdżałka. Pozdro ;)
 

T34

Oplot Challenge
Welterweight
Najlepszy parter w Poznaniu to nie Ankos ,a zdecydowanie Gameness Team Poznań, właśnie tutaj głównie np. Mańkowski szkoli się w parterze ale w sumie tu i tu trenerem jest Zjeżdżałka więc bez różnicy czy Gameness czy Ankos. Po za tym nie wiem dlaczego bierzesz pod uwage Adrenaline ? To średni klub jakich w polsce na pęczki. Chyba ,że jesteś z Częstochowy i masz tam po prostu blisko.
 

Walczakkk

Oplot Challenge
Lightweight
Dlaczego myślałem nad Adrenaliną? No chodzi mi głównie o postać Kułaka. To czołowy zawodnik MMA w kraju, podoba mi się jego styl walki i tym się kierowałem. Chodzi mi o treningi indywidualne. Z tego co jednak widzę Ankos jest o wiele lepszym wyborem.
 

T34

Oplot Challenge
Welterweight
Hmm czy Kułak to czołowy zawodnik MMA w kraju może tak, ale bardziej z powodu kontaktu z fanami i medialnością niż umiejętności, po za tym dobry zawodnik nie zawsze = dobry trener. A jak nie ogranicza cię wybór miejsca to każdy ci powie ,że w Polsce nie ma lepszego trenera parteru niż Bagiński ze Szczecina.
 

Walczakkk

Oplot Challenge
Lightweight
No tak masz racje. Bagiński z pewnością jest najlepszy jeśli mowa o parterze. Jednak większe koszta, mam sporo dalej tam. Niestety. Gdyby nie to, nie zastanawiałbym się nawet, no może jeszcze Olsztyn.Tomano, nie wątpie w to. Jednak chyba Ankos będzie lepszym wyborem.
 

tomano

Jungle Fight
Heavyweight
Kulak Cie dobrze poprowadzi. Zwlaszcza na indywidualnych treningach, ale to kosztuje troche
 

Walczakkk

Oplot Challenge
Lightweight
Bardzo krótko...Mam małe pojęcie o parterze, tragedii nie ma, ale dobrze też nie jest. Wywodze się z boksu, startowałem na MP w boksie i innych, czas na zmiany.
 

Mental1

Oplot Challenge
Heavyweight
Tak myślałem, domyśliłem się po tym jak uzasadniłeś wybór Adrenaliny bo nie jest to jakoś specjalnie wyróżniający się klub ale nie mówię oczywiście że słaby. Jednak z tych dwóch które wymieniłeś polecam Ankos szczególnie jeżeli zależy Ci na parterze. A jak bedziesz w stanie to jedź do berserkerów do Szczecina.
 

Walczakkk

Oplot Challenge
Lightweight
Dzięki. No wiesz, Berserkersi. Arrachion to marzenie...Mieszkać gdzie miałbym w Szczecinie. Jednak koszta, dojazd, trening, wyżywienie, minimum 5 dni treningowych. Chciałbym też kilka lekcji indywidualnych wziąć, raczej nie dam rady finansowo. Olsztyn tym bardziej odpada.Z Kułakiem nie tyle chodzi o klub...Chodzi mi o treningi indywidualne, a bądź co bądź należy do czołówki MMA. Mam świadomość tego, że dobry zawodnik to nie zawsze dobry trener (i odwrotnie) jednak....Zobaczymy :)
 
Top