Adrenalina Fight Częstochowa czy Ankos Zapasy Poznań?

Walczakkk

Oplot Challenge
Lightweight
Witam. Planuje zrobić sobie kilkudniowy "obóz", cel to podszkolić się przede wszystkim w parterze, dodakowo elementy zapaśnicze. Który klub polecacie i dlaczego?







Pozdrawiam
 
Ankos zapasy, KK z Adrenaliny sam jęzdzi szkolic swoje zapsy do Ankosu z reszta nie tylko on.
 
Zgadza się. Jednak przede wszystkim chciałbym potrenować bjj, zapasy dodatkowo. Chciałbym się dowiedzieć czy Krzysztof Kułak jest dobrym szkoleniowcem? W MMA wiadomo, jeden z najlepszych w Polsce. W Ankosie z tego co się orientuje są najlepsze zapasy w kraju. Dlatego mam mały kłopot.
 
Raczej nie ma co porównywać tych dwóch klubów. Ankos mocno góruje nad Adrenaliną zarówno poziomem trenerów jak i poziomem sparingpartnerów. Wystarczy wymienić trenerów Ankosu: Kościelski, Alf, Borys również czasem prowadzi treningi, również Zjeżdżałka. Zawodnicy: Gamrot, Mańkowski, Włodarek, Głuchowski, Krysztofiak. Jak będziesz miał szczęście spotkasz kogoś ze Szczecina (Materla, Bedorf) Te nazwiska mówią same za siebie ;) ale wybór należy do Ciebie.
 
Tak ponieważ nie uważam aby Kułak czy któryś z jego trenerów BJJ (nie orientuje się kto w Adrenalinie odpowiada za BJJ) cieszył się większą renomą niż tak utytułowani grapplerzy jak Maciej "Alf" Glabus czy czarny pas BJJ Jarek Zjeżdżałka. Pozdro ;)
 
Najlepszy parter w Poznaniu to nie Ankos ,a zdecydowanie Gameness Team Poznań, właśnie tutaj głównie np. Mańkowski szkoli się w parterze ale w sumie tu i tu trenerem jest Zjeżdżałka więc bez różnicy czy Gameness czy Ankos. Po za tym nie wiem dlaczego bierzesz pod uwage Adrenaline ? To średni klub jakich w polsce na pęczki. Chyba ,że jesteś z Częstochowy i masz tam po prostu blisko.
 
Dlaczego myślałem nad Adrenaliną? No chodzi mi głównie o postać Kułaka. To czołowy zawodnik MMA w kraju, podoba mi się jego styl walki i tym się kierowałem. Chodzi mi o treningi indywidualne. Z tego co jednak widzę Ankos jest o wiele lepszym wyborem.
 
Hmm czy Kułak to czołowy zawodnik MMA w kraju może tak, ale bardziej z powodu kontaktu z fanami i medialnością niż umiejętności, po za tym dobry zawodnik nie zawsze = dobry trener. A jak nie ogranicza cię wybór miejsca to każdy ci powie ,że w Polsce nie ma lepszego trenera parteru niż Bagiński ze Szczecina.
 
No tak masz racje. Bagiński z pewnością jest najlepszy jeśli mowa o parterze. Jednak większe koszta, mam sporo dalej tam. Niestety. Gdyby nie to, nie zastanawiałbym się nawet, no może jeszcze Olsztyn.







Tomano, nie wątpie w to. Jednak chyba Ankos będzie lepszym wyborem.
 
Kulak Cie dobrze poprowadzi. Zwlaszcza na indywidualnych treningach, ale to kosztuje troche
 
Bardzo krótko...Mam małe pojęcie o parterze, tragedii nie ma, ale dobrze też nie jest. Wywodze się z boksu, startowałem na MP w boksie i innych, czas na zmiany.
 
Tak myślałem, domyśliłem się po tym jak uzasadniłeś wybór Adrenaliny bo nie jest to jakoś specjalnie wyróżniający się klub ale nie mówię oczywiście że słaby. Jednak z tych dwóch które wymieniłeś polecam Ankos szczególnie jeżeli zależy Ci na parterze. A jak bedziesz w stanie to jedź do berserkerów do Szczecina.
 
Dzięki. No wiesz, Berserkersi. Arrachion to marzenie...Mieszkać gdzie miałbym w Szczecinie. Jednak koszta, dojazd, trening, wyżywienie, minimum 5 dni treningowych. Chciałbym też kilka lekcji indywidualnych wziąć, raczej nie dam rady finansowo. Olsztyn tym bardziej odpada.







Z Kułakiem nie tyle chodzi o klub...Chodzi mi o treningi indywidualne, a bądź co bądź należy do czołówki MMA. Mam świadomość tego, że dobry zawodnik to nie zawsze dobry trener (i odwrotnie) jednak....Zobaczymy :)
 
Back
Top