Adam Zając vs. Łukasz Skibski na Iron Fist 3

Jak informuje oficjalna strona Iron Fist, na trzeciej gali organizacji, 6 listopada w Szczecińskim Domie Sportu dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w wadze średniej. Niepokonany na zawodowym ringu zawodnik Gracie Barra Łódź Adam Zając (MMA 4-0, 5 w Rankingu PL) zmierzy się z uczestnikiem KSW 13, zawodnikiem miejscowego Berserkers Team Łukaszem Skibskim (MMA 5-2, 8 w Rankingu PL)

Dla Adama będzie to trzeci kolejny rywal notowany w naszym rankingu. Na dwóch edycjach gali Ring XF w marcu i maju Łodzianin pokonywał Piotra Muszyńskiego przez TKO i Artura Kadłubka przez decyzję. Szczecinian po nieudanym występie w turnieju KSW w wadze półciężkiej, gdzie był najlżejszym zawodnikiem w stawce przed własną publicznością zadebiutuje w kategorii średniej.

Organizacja ogłosiła też pojedynek w wadze półciężkiej pomiędzy kolejnym Berserkerem Michałem Gutowskim (MMA 0-0) i zawodnikiem Sparty Kuźnia Raciborska Maciejem Kriwieniokiem (MMA 1-0, 10 w Rankingu PL). Na galę zapowiadany jest też występ bardzo mocnego Brazylijczyka mieszkającego w Niemczech Carlosa Eduardo Rochy (MMA 8-0).

Adam Zając vs. Łukasz Skibski na Iron Fist 3

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Konkretne starcie sie szykuje. Bardzo dobra decyzja Skibskiego, bo faktycznie na LHW byl za maly.

Ciekawe kogo dadza Carlosowi Eduardo? Praktycznie najlepszy niemiecki sredni powinien dostac kogos z naszej czolowki
icon_smile.gif
Tylko nie bardzo widze kogo… poza Michalem Materla, jesli bedzie zdrowy.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Ano jesli zszedl to troche zmienia perspektywe. Choc w sredniej dobrze mlocil.
PS:
Wiesz dlaczego zapowiadana walka Lesia na Knuckle Up nie doszla do skutku? Jakas kontuzja? Chlopak ma ostatnio pecha, bo co walka to odwolana.

Radziu

Oplot Challenge
Featherweight
Przypomne ze Rocha walczył już z Polakiem … Arturem Kadłubkiem z którym wygrał przez ogromne szczęście. Arturowi odnowiła się kontuzja podczas walki … do tego momentu Rocha dostawał lanie. Pozdrawiam

GLF

KSW
Heavyweight
Ja raczej stawiałbym na kogoś ze Szczecina, ale raczej nie od Berserkerów. Zapowiedzianych jest już trzech reprezentantów tego klubu (poza wspomnianą dwójką Adrian Kochanek), a walk MMA ma być pięć. Jestem ciekaw czy Cipao miałby zamiar/możliwość zejść do WW (Sajd? ;) )

Jak do rozpiski dojdzie Abramiuk vs. Sajewski to wyskoczę z butów =]

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
Ja bym chciał zobaczyć Cipka jak przetrzepie tego brazylijskiego Niemca i mu popsuje rekord
icon_razz.gif
no ale poczekajmy na oficjalne ogłoszenie

Tens

WSOF
Heavyweight
Michał Materla po szeregu kontuzji będzie próbował jeszcze swoich sił w mma?

gutek123

Oplot Challenge
Featherweight
Panowie małe sprostowanie.na gali wystapi nie Maciej tylko Michał Gutowski.prosił bym o poprawe.z góry dziekuje.

GLF

KSW
Heavyweight
Wow, dwóch ProFighterów w jednym temacie ;) Musicie Michałowi etykietkę kopsnąć.

Podoba mi się, że IF zestawia zawodników o podobnych rekordach: np. Gutowski, mając jedną zawodową walkę, zmierzy się z zawodnikiem o podobnym doświadczeniu. Druga rzecz, organizatorzy nie bawią się w zestawianie meczu Polska - Węgry, czy Polska - Niemcy. Przynajmniej w części MMA ;)

EDIT: Oby tym razem organizatorzy wszystkim dokładnie objaśnili reguły ;]

EDIT2: Venom, czy solidarnie/proporcjonalnie nie wdarła Ci się literówka do nazwiska Macieja Kriwienoka? Przedostatnie "i" chyba zbędne?

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
Z tymi regułami powinna być jasność: czy używamy łokci czy nie. Nie może być tak jak na ostatniej gali, że po pierwszej walce nagle zmieniono zasady.

IF robi świetne gale. Pisząc na Twitterze że jest to najlepsza regionalna organizacja w Polsce mieliście rację. Bardzo dobre zaplecze organizacyjne oraz świetne pojedynki - o to drugie chyba nie jest trudno, jeśli ma się w regionie czołowe kluby w kraju. Chyba tylko Łódź ma równie mocny poziom MMA co Szczecin.

EDIT: też myślę, że Brazol dostanie Hallmana lub Cipka. Ten drugi z tego co wiem na Profight 4 miał walczyć właśnie w półśredniej

wand

Oplot Challenge
Heavyweight
osobiscie to juz przestalem wierzyc w powrot cipka ciagle kontuzje… a szkoda bo to zawodnik ktory moglby duzo osiagnac
icon_smile.gif

wand

Oplot Challenge
Heavyweight
to ze trenuje to wiem tylko nekaja go kontuzje o ile dobrze wiem z kilku walk juz sie wycofywal z powodu kontuzji miejmy nadzieje ze odbedzie sie taka walka i nie okaze sie tydzien przed walka ze cipek ma kontuzje