Adam Lewandowski vs. Viktor Tomasevic na Rock The Cage 5 !

Anonymous

NoLife FC
10632888_724599384280751_8937697050402113162_n.jpg

mlody1.jpg



Już jutro, tj. 15. 11. 2014 r. w niemieckim mieście Greisfwald na piątej edycji gali Rock The Cage, w co-main evencie wystąpi, mieszkający i trenujący na co dzień w Świnoujściu - Adam Lewandowski (4-1) z klubu West Coast Team Świnoujście. Jego rywalem będzie dużo bardziej doświadczony Litwin - Viktorem Tamasevicem (7-9-1).

Czy dla naszego młodego zawodnika (w grudniu tego roku skończy 24 lata) , posiadacza purpurowego pasa bjj, obecność na gali RTC 5 okaże się równie udana , jak 2 poprzednie edycje ów federcji, gdzie kolejno odprawiał: Arda Adasa (RTC 3) i Jonnego Kruschinske (RTC 4)? Miejmy nadzieją, że tak!

Plany Adamowi spróbuje pokrzyżować Viktor Tamasevic o włoskim pseudonimie • Bandito • . Bandzior to kolega z maty znanego z KSW Sergeja Grecicho, z którym razem trenują w litewskim klubie The Knight of Plunge. Viktor wychodzić będzie do tego starcia niezwykle zmotywowany chęcią przerwania pasma 2 porażek z rzędu • obie zanotował w kwietniu tego roku. Pośród 17 stoczonych zawodowych walk mma, Bandzior miał okazję mierzyć się tylko z dwoma Polakami. Z obu walk wyszedł z tarczą. I o ile wygraną z Michałem Szydłowskim w 2010 roku możemy pominąć, tak nie sposób przejść obojętnie obok zwycięstwa przez duszenie zza pleców , jakie odniósł nad przymierzanym do UFC • Adrianem Zielińskim na gali Celtic Gladiator 4 w 2012 roku.

Poniżej przedstawiam wywiad z Adamem • Młodym • Lewandowskim po jego ostatniej • wygranej walce na gali Soul FC 2 , by nieco przybliżyć jego osobę tym, którzy go kompletnie nie znają ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=NvNVWfzOzaI



Powodzenia!
 
Konkretny rywal dla Młodego. Oby podołał. Ja nawet słyszałem co nieco jak ma zawalczyć, ale zachowam to dla siebie jakby jakieś wtyki tu były ;-)



War Adam!
 
Adam ma bardzo dobry parter. Dowod, niedawno w Szczecinie dal wyrownana walke na mistrzostwach no gi z Bagim. A Bagi,to nie byle kto. Walczy charyzmatycznie,nie zamula, a w ogole to cool koles :-)
Nie wiem,moze pojade na gale,zobacze. Bilety 15,20,30 Eurasow,wiec oki,zwazywszy,ze to Niemcy. Tylko nigdzie nie moge rozpiski znalezc tej gali. Strona glowna nie bardzo dziala i tylko na Fejsie wlascixiela RTC co nieco jest. Ciekawe kto w walce wieczoru bedzie...?
 
Myślę, że akurat Bagi na mooocnym luzie tam wyszedł, ale i tak wielkie brawa dla Adama za postawę w tej walce.



Adam ogólnie to chłopak z osobowością, umiejący się wypowiadać (jak widać nawet w 1 wywiadzie trema go nie zjadła). Takich niewielu w polskim MMA jeszcze, więc można byłoby go wypromować jakby ktoś chciał. Plus walczy efektownie :-)
 
Luzie,nie luzie- dawal rade :-)
To Adam bardziej za duzy respekt mial na macie do Piotra,ale co zrobic- walczyl z legendą.
Adam poprawil stojke, widuje sie go w Szczecinie, jak z Berserkerami trenuje. Czesto, gęsto i do nas na wioske wpadaja to Tyszka,to Pajak,to Graba,pokazac co, nie co naszym na seminariach. Bedzie dobrze!
 
Brawo! Aż się dziwię, że tylko Kaczka nadaje na ten temat ;-) Zrewanżował się za porażki dwóch Polaków z tym rywalem :-)
 
10710614_557361401066620_6787624127775465476_n.jpg








Gala oki, choć miejsce , gdzie sie odbywała, pozostawiało spoooro do życzenie ;-)



Ale , mniejsza o to. Dziś nie będę krytykowł, bo najważniesze, że Młody zdobył pas. Młody obalił Litwina. W gardzie Litwin krępował ruchy Adama, by w pewnym momencie próbować trójkąta nogami, ale to za mało na Adama było Potem Adam miał go w bocznej, potem wlazł za plecy i Litwin odklepał na dosłownie chyba 5 sekund pod koniec pierwszej rundy. Potem z minutę go cucili. Jak oglądałem na aparacie u kumpla walkę, to już sam nie wiem, czy to było duszenie, czy jakiś mocny ucisk na szczenę, z wyginaniem głowy - najaważnieksze, że skuteczny!



Wielkie graty!.



Ps. Born, to nie Waluś ;-) Tacy nie są w kręgu zainteresowań ;-)



Ps. Walkę nagrywali ziomki z z TV Slownianin chyba dodatkowo, więc zobaczymy, czy gdzies ją wrzucą na YT. Zdjęciarobił Wilku, więc napewno na jego Fejsie bedą.
 
Może czas na drugi temat, teraz o tym, że Młody mistrzem RTC :P



Mam nadzieję, że mimo, że "nie musi" to jednak organizacje będą go chciały.
 
Graty, czekam na wideo.



Zawodnik ze Świnoujścia? Aż się prosi o występ na Arenie Berserkerow.
 
Aż do przesady...;-)



Nie wiesz Kaczka czemu nikt inny z widniejącej na zdjęciu ekipy nie próbuje swych sił w zawodowstwie?
 
Jeden, by musiał zejść do kategorii niżej (co pewnie nie jest łatwe ;-) ), bo w obecnej ma za mała siłę fizyczną.



Trener - głównie trenerka i nie wiem, czy mu się chce.



Miki - bardziej grappling , ale on przeca próbuje:



http://www.sherdog.com/fighter/Mikolaj-Rozanski-63292
 
No Miki fakt, ale dawno nie walczył, a postepy pewnie uczynił :-)



Dzięki za odpowiedź :-) Jeszcze w skórze mógłbyś udzielić, choć w sumie mogłem tu albo w hyde parku zadać pytanie ;-)
 
Kaczka --- a wiesz jak z frekwencją? Dużo wolnych miejsc zostało i czy sporo Polaków było na trybunach?
 
Nie chciałem pisać na początku o negatywnych aspektach ów gali, bo fajny sukces Adama. Ale skoro sie pytasz, to powiem Ci że hala...(to był po prostu klub fitness i może jakiś sportów walki, miejsca siedzące, to krzesełka wokół klatki, a większość miejsc było stojących. Ludzi full. Ze Świnoujscia koło 50 osób było - około. Wyjście ewakuacyjne chyba jedno, a i tak nie oznaczone newet znaczkiem. Przy wejściu rampa, bez stałych barierek ochronnych. Organizator postawił na ziemmi przy rampie, takie ogrodzenia , które wystawały gdzieś niecały metr, powyżej poziomy rampy. Barierki niestabilne i słabo przymocowane, a wysokość rampy, to jakieś 2 m. Ja sprawdziłem ich stabilność, jakaś babka w trakcie przerwy też - jak się zjebała z tej rampy :-) Na szczęście nic sie nie stało. Przed wejściem namioty z piwskiem i żarciem (kiełbaski i takie tam - ponoć dobre - nie wiem, nie jadłem) . W trakcie gali 2 dłuuugie przerwy 20 minutowe. Wszyscy chcieli wyjść na zewnątrz. Niektórzy to pół przerwy wychodzili przez te jedne drzwiczki ;-)



Jedyny plus takiej gali, to klimacik undergroundowy trochę ;-) A i bliskość do klatki, nieco urealnia wrazenia odbioru pojednynków.



Jakaś odmiana po kolosie KSW :-)



Ale żeby oddać trochę klimat, mata fotę:



rtc5.jpg
 
Back
Top