ACB-wszystko o organizacji

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Zapraszam do rozmowek o ACB, bo chyba takiego tematu nie ma, a duzo sie dzieje.
Ktos wie jak bilety na gali w Manchesterze schodza? jestem ciekawi czy gala wypali, bo to zdecydowanie najwieksza inwestycja organizacji
 
@Cloud moze zagadacie z lvbet, zeby kursy na ACB dawalo?
ostatnio fen mieli, a ACB to jednak powazniejsza organizacja
 
16472816_1263199587092984_46534711801169072_n.jpg


zauwazcie ilu zawodnikow ucieka z KSW do ACB Khalidov. Aslan, Andryszak, no i jeszcze Cebula
jeszcze najlepsi bez kontraktow UFC wszyscy praktycznie ida do ACB
 

1f381.png
CO MOŻESZ WYGRAĆ:
- 2 bilety lotnicze w obie strony (z każego kraju w Europie).
- 2 bilety VIP na gale ACB 54 SUPERSONIC w Manchesterze.
- Zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem wraz ze WSZYSTKIMI ZAWODNIKAMI gali.
- Autografy, zdjęcia i podpisane prezenty od zawodników.

2705.png
✅ JAK WZIĄC UDZIAŁ W KONKURSIE:
1) Polub nasz fanpage: https://www.facebook.com/acberkut/
2) Napisz w komentarzu Imię i nazwisko zawodnika lub zawodników którym będziesz kibicował!
3) Udostępnij konkurs na swoim profilu z hashtagiem #ACB54SUPERSONIC i oznacz osobę z którą chciałbyś polecieć!

Nie przegap swojej szansy na wygranie tej NIESAMOWITEJ NAGRODY!

Konkurs jest otwarty od 27 stycznia 2017 do 28 lutego 2017.
ZWYCIĘZCA ZOSTANIE OGŁOSZONY W DNIU 3 marca 2017.


Myślę że to żadna przewaga, że trzeci raz będę bił się z zawodnikiem z berkut fight Club, z tego w względu że przeciwnicy znają mój styl walki i przez to mogą starać się przygotować odpowiednią dla nich strategie walki

Mój przeciwnik to wszechstronny bardzo solidny zawodnik. Myślę że będzie dobra walka

Czuję się dobrze w każdej płaszczyźnie walki. Żadnej się nie boję, i jestem dobrze przygotowany. Mam swój plan na walkę, nie chce zdradzać, wszystko okaże się za kilka dni

Przygotowywaniem sie do tej walki w swoim klubie w Olsztynie. Grupa sparingpartnerow była liczna, bo aż 9 osób z klubu wystąpi razem zimna na tej gali oraz saidov i chalidov dwa tygodnie później biją się w Manchesterze. Także było z kim trenować i sparowac

Plan na walkę oczywiście jest przygotowany i przewieziony. Pozostaje tylko jego realizacja w sobotę.


 
Last edited:
az troche za duzo, to chyba od 12 do 2 w nocy beda walki
wiadomo, ze na ACB to szybciej leci, ale tu juz grubo polecieli

ktos ma jakies info jak bilety schodza? bo stadion duzy, a ACB malych hal nie potrafi wypelnic, chociaz tu rozpiska zacna
 
az troche za duzo, to chyba od 12 do 2 w nocy beda walki
wiadomo, ze na ACB to szybciej leci, ale tu juz grubo polecieli

ktos ma jakies info jak bilety schodza? bo stadion duzy, a ACB malych hal nie potrafi wypelnic, chociaz tu rozpiska zacna
To nie stadion tylko hala. Fakt bardzo duza ale jednak hala.
 
Back
Top