Abu w gościnie u Mameda

Wiadomo, że jeden muzułmanin pomoże drugiemu (szczerze mówię, bez złośliwości i hejtu).
 
Niesamowite , kolejny wątek gdzie będą wywlewane religijne pomyje i komentarze odnoscie auta oraz domu Mameda .
 
Czyżby wielka i prawa polityczna poprawność dotarła także tutaj?






Nie no, pewnie, zostawmy shitstorm z bluzgami i nawoływaniem do nienawiści. WTEDY to forum będzie takie fajne i przyjazne!
 
Nie no, pewnie, zostawmy shitstorm z bluzgami i nawoływaniem do nienawiści. WTEDY to forum będzie takie fajne i przyjazne!


EDIT by Dzihados:



Inni kradna? Tez bedziesz to robil, bo inni to robia?



Jesli chcesz porozmawiac o polityce/religii/spoleczenstwie - wyraz to w watkach do tego przeznaczonych. Bez lamania prawa. Uprzejmie prosze.



@Yagiel: mylisz pojecia, ale przyznam, sil mi brak, swiadomie pozostawie cie w twej niewiedzy.
 
Ale to nie jest wcale jakies negatywne wopanie. Wiki podpowiada, ze to znaczy Bóg jest dobry czy jakos tak. Oni po prostu w Bogu upatruja pomocy. JJ tez czesto dziekije Bogu. Ja tam nic do nich nie mam. Zreszta sam nie wim jaki obraz lepszy: bracia Abu czy stwrydy i kryminal od Kultiego...
 
już dawno


anulować, nie wyłapałem odpowiednio kontekstu :D



i po kiego znowu zacyzna sie ta jałowa dyskusja? zaraz jeden drugiemu zacznie udowadniać kto gorszy, a kto lepszy.
 
Panowie chyba zaczynacie nie na temat dyskutować. Materiał wydał mi się ciekawy , więc wrzuciłem.







p.s. Szkoda , że mój niemiecki kuleje.
 
Niewiele zrozumiałem, ale fajnie było chociaż obejrzeć materiał z treningów i wpad na sam koniec ostatniej części na parkiet na jakiejś potańcówie ;)
 
Back
Top