Absurdy poprawności politycznej.

Odklejenony chłop i baba edukują publikę TVN. Oni nie wiedzą co są, a te głąby siedzą i się głupio uśmiechają

Prowadząca: proszę powiedzcie, co to dla was znaczy być osobą niebinarną?

„Niebinarny” ziomek: spogląda na „niebinarną” typiarę, kiwa zachęcająco głową, typiara zaczyna nawijkę. Odruchowo akceptują niepisaną, tysiącletnią zasadę zgniłego, seksistowskiego cis-patriarchatu, że panie przodem.:rofl:
 
GLyAqVoXkAEFGru

tylko na żydków nie można za mocno
:beczka:
 
GLyAqVoXkAEFGru

tylko na żydków nie można za mocno
:beczka:
Się nie ma co śmiać. W drodze do roboty słuchalem Irytującego Historyka o Polsce ratującej żymian. Niby wspomniał, że szykuje się na gównoburze w komentarzach, ale komentarze jednak wyłączone. Pomyślałem, że to on sam okazał się cipą i wyłączył. Jednak na nowym filmie Szewko też komentarze wylączone, więc coś mi tu śmierdzi odgórną akcją.
 
Się nie ma co śmiać. W drodze do roboty słuchalem Irytującego Historyka o Polsce ratującej żymian. Niby wspomniał, że szykuje się na gównoburze w komentarzach, ale komentarze jednak wyłączone. Pomyślałem, że to on sam okazał się cipą i wyłączył. Jednak na nowym filmie Szewko też komentarze wylączone, więc coś mi tu śmierdzi odgórną akcją.
Się śmiejecie a @Drzewo leków nie wziął i rozwiązał spisek żydowski.
:beczka:
 

Nowoczesna, postępowa i różnorodna Europa sama na siebie kręci bat. Stanowiska rozdawane ze względu na to czy masz cipę, a nie czy masz kompetencje do pełnienia danej funkcji. Niestety dla nas znajdą się tacy, którzy bezwzględnie te wszystkie słabości wykorzystają w przyszłości (vide araby albo Chińczycy). Jebać te wszystkie kurwy maczetami. Myślę, że jeszcze jedno, może dwa pokolenia i to właśnie Chińczycy wykupią nas. To my staniemy się tanią siłą roboczą, a oni będą rozdawać karty.
 

Nowoczesna, postępowa i różnorodna Europa sama na siebie kręci bat. Stanowiska rozdawane ze względu na to czy masz cipę, a nie czy masz kompetencje do pełnienia danej funkcji. Niestety dla nas znajdą się tacy, którzy bezwzględnie te wszystkie słabości wykorzystają w przyszłości (vide araby albo Chińczycy). Jebać te wszystkie kurwy maczetami. Myślę, że jeszcze jedno, może dwa pokolenia i to właśnie Chińczycy wykupią nas. To my staniemy się tanią siłą roboczą, a oni będą rozdawać karty.
Nie masz mózgu masz cipe PA RY TE TY

Trzeba chyba zacząć grać ich bronią i popierać te wszystkie europierdoły o 2137 płciach, aż lewackie pedo wprowadzi to co w dojczu. Potem szybka urzędową zmiana płci i po makale juleczko.

:beczka:
 
Ciekawe czy Polacy już wiedzą, że pokochali robaczki:awesome:

 
Ile razy widziałem jebanych brudasów jak w sklepach w DE kradną. Nawet się z tym nie kryją, a głupi Niemcy jak karatezjeb nic takiego nie było.
Potwierdzam. W Niemczech taki śmieć wchodzi do sklepu i patrząc kasjerowi/wlascicielowi/konsumentowi w oczy kradnie i cześć. Żadnej reakcji że strony kogokolwiek. Jakby w Polsce ktoś okradał z takim chamstwem i premedytacją, to by nawet te babcie moherowe go zajebały na miejscu wózkami.
 
Last edited:
Back
Top