a moze trzeba wspomóc Mirka?

keyboard_warrior

BAMMA
Heavyweight
Hej mam pytanie, bo mam troche wrazenie, ze ostatni filmik Najman - Trybson pokazal jak wazne sa kanaly cyfrowe dla popularnosci PLMMA. Tak sobie popatrzylem na 2 najwieksze organizacje na świecie (sic) i jednak ilość kontentu u Mirka jest delikatnie mówiąc uboga. Brakuje filmów pod komercje. Ludzie jak widać lubią oglądać jak kogoś biją, tu przyklad 2 najpopularniejsze filmy w UFC i KSW to 10 najlepszych akcji
https://www.youtube.com/watch?v=LWE79K2Ii-s



Na PLMMA youtube brakuje takich rzeczy:
1) top5/10 najlepszych ko, submission z danego roku/gali (z materiałów Pulsu/Orange czy innych)
2) wywiadów z zawodnikami
3) filmik w stylu technika tygodnia
4) może jakichś filmików z Kołeckim jak na prawde ćwiczyć na siłowni

Poza tym Miras jest bardzo szczera osoba, mogłby być gwiazdą własnego podcastu ala Joe Rogan, siedzieliby sobie z Nastula i raz na 2 tygodnie, raz na miesiac sobie gadali o tym i tamtym. Raz ściagna Najmana, raz Trybsona, raz jakiegos celebryte itd. Jakąś chwytliwą nazwe musiałoby to mieć: "Kto Sterydów Więcej" albo "Lubie Łapać i Rzucać" (to w ogóle powinni drukować na słomce ptysiowej). Tutaj pewnie są ludzie, którzy go znają, wydaje mi się, ze fajnie byłoby mu podrzucić pare takich pomsyłów.

Filmik z Najmanem i Trybsonem z 650 subskrypcji dal 1650 sybskrypcji (i nadal rośnie). W/w rzeczy plus jakies podpiecie instagram Miras + Ring girls = więcej wyświetleń, większa sława, większa ilość sprzedanych biletów i upragnione wejście do Mainstreamu. Co sądzicie? To są raczej proste wskazówki, ale wydaje mi się, że mogłyby popchnąć trochę wiatru w żagle PLMMA.

p.s. bo ten film ala trening dookola zamku czy napad na slomke ptysiowa sa do dupy, Najman sie sprzedaje jak ktos na niego krzyczy albo go bije, Kolecki by sie sprzedawal jakby pokazywal jak pakowac a Trybson jak robi głupie rzeczy.
 
jedni lubią UFC, drudzy zafascynowani są Bellatorem, inni KSW, jak widać są też tacy co są fanami PLMMA :fjedzia:
Tu nie chodzi o lubienie, ale zdrowy rozsadek. Lepiej zeby bylo kilka mocnych organizacji niz jedna duza i zascianek. Strikeforce dbal lepiej o normalnych zawodnikow niz ufc. Jedna organizacja bedzie naginac wszystko pod siebie. Co zreszta widac. PLMMAmoze sie wybic, lepiej placic, robic ciekawe eventy.wszyscy na tym skorzystaja nawet dziennikarze i fani
 
W punkt!

:mjsmile: + 1 oczywiście
No nie wiem. Monopol prowadzi do lupienia konsumenta, zdrowa konkurencja w postaci mocnego PLMMA przyniesie wiele dobrego. Tez ksw bo beda mieli od kogo krasc zawodnikow. Nie byloby fajnie jakby "kradziez" szla tez w druga strone. Ja bym chetnie zobaczyl jak Michal Kita leje Najmana ;)
 
PLMMAmoze sie wybic, lepiej placic, robic ciekawe eventy.wszyscy na tym skorzystaja nawet dziennikarze i fani
Nie może i to z jednej, prostej przyczyny - stawiają w 3/4 przypadków na swoich. Te ostatnie gale to wciąż te same nazwiska, a na tym nie da się zbudować nic konkretnego. Chcesz robić te wszystkie filmiki, podcasty i inne duperele to rób, ale IMO nawet jakby ludzie z Alverni brali w tym udział to jakoś nie polepszy to sytuacji wesołego MMA Mirka.
 
przesadziłeś.:bad:

to moglaby być prawda, czemu nie? Sam Miras mówił, że chcieli kogoś takiego, FEN w ogóle mówił o Popku kiedyś. żeby ruszyć z kopyta. to byłoby coś wspaniałego jakby się rozkrecili jedni i drudzy.

Nie może i to z jednej, prostej przyczyny - stawiają w 3/4 przypadków na swoich. Te ostatnie gale to wciąż te same nazwiska, a na tym nie da się zbudować nic konkretnego.

troche to rozumiem, ale wszystkich fajnych brazoli o ile pamietam KSW im ostatnio zabralo, w sumie Miras jakby chciał to nawet nie ma kogo promować. z tym naruszczką mogli by popuścić gume, ale reszta nie jest taka zła. Jakby na którejś gali pojawił się Mayhem Miller czy właśnie Kita (który raczej w KSW się nie pojawi już) to byłaby super gala plus Najman jako freak.

Mówie Wam, to wcale nie jest takie niemożliwe, poza tym Miras dogadywał się FENem, UFC i paroma innymi jeżeli chodzi o zawodników - co prawda w jedną stronę. Ale sukces medialny/internetowy -> sukces widzów/sprzedanych biletów -> skali organizacji. Tak mi się wydaje najpierw więcej mediów, potem przyjdzie reszta.
 
jak widać sprawa zaczyna już żyć swoim życiem @kaczka41 @MMA4LIFE @Baasteek Czemu dobzi zawodnicy nie mają się promować na tych dwóch:


polskie MMA bez freaków na razie nie pojedzie. Na Najmanie wzrosło KSW, MMAAttack to czemu nie PLMMA? Do boju Miras, idź w komerche to wszyscy na tym skorzystają.
 
Back
Top