Jose Simao awansował do półfinału turnieju Fight Club Tournament, który odbył się na gali FAME 31, 9 maja w Koszalinie. "Josef Bratan" pokonał Brajana Bojanko decyzją sędziów po dogrywce.
Bardzo spokojne starcie zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Brajan Bojanko raz na jakiś czas skracał dystans i trafiał krótkimi sierpami, ale „Josef Bratan” ze spokojem kontynuował pojedynek. Na 30 sekund przed końcem rundy „Bojan” trafił potężnym sierpem, po którym Jose Simao upadł na matę i był liczony po raz pierwszy. Simao zdołał wrócić do starcia bez żadnych problemów, ale skończył pierwszą rundę z ujemnym punktem.
Simao szybko przejął kontrolę w drugiej rundzie. Zajął środek klatki i spychał przeciwnika pod siatkę. Brajan Bojanko był już bardzo zmęczony i próbował atakować mocnymi sierpami raz na jakiś czas, ale rywal ze spokojem trzymał dystans. Pod koniec rundy doszło do mocnych wymian i w jednej z nich Bojanko uderzył rywala po zatrzymaniu starcia przez sędziego, wobec czego ten zdecydował się odjąć mu punkt.
Po dwóch rundach sędziowie wskazali większościowy remis. Zawodnicy wyszli więc do dogrywki.
Spory spokój z jednej i drugiej strony w pierwszej minucie. „Bojan” ruszył do przodu w ostatnich 30 sekundach. Skracał dystans i atakował obszernymi uderzeniami. Jose Simao skupiał się wyłącznie na kontrach, którymi trafiał rywala.
Jose Simao w poprzednich walkach wygrywał między innymi z Amadeuszem Roślikiem, Dawidem Malczyńskim, Adrianem Polańskim i Jakubem Nowaczkiewiczem, przegrywał natomiast z Maksymilianem Wiewiórką, Kamilem Mataczyńskim i Bartoszem Szachtą.
Brajan Bojanko na swoim koncie przed galą FAME 31 miał dwie walki - we wrześniu 2025 roku poddał Bartosza Jarzyńskiego w pierwszej rundzie, a w listopadzie 2025 roku pokonał przed czasem w trzeciej rundzie Szymona Bessera.
FAME 31: Fight Club Tournament odbyło się 9 maja w Koszalinie. Głównym wydarzeniem podczas tej gali był turniej Fight Club Tournament, który odbył się na zasadach boksu w małych rękawicach. W turnieju zobaczyliśmy takich zawodników, jak Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, Akop Szostak, Alan "Alanik" Kwieciński czy Jose "Josef Bratan" Simao. Starciem rezerwowym do turnieju była walka Jacka "Murana" Murańskiego z Jarosławem "Koziołkiem" Koziełem.
Oprócz tego kibice zobaczyli trzy dodatkowe starcia - na zasadach K-1 odbyło się starcie Dawida "Crazy" Załęckiego z Michałem "Matrixem" Królikiem, w boksie zmierzyli się Denis "Deddy" Laskowski z Remim "Polaczkiem" Neugebauerem, a także doszło do starcia dwóch na dwóch na zasadach K-1.