Rozpiska HIGH League 6 – karta walk, godziny transmisji i zapowiedź gali

kaczka94

Moderator
Cohones
High-League-6.jpg


Freakowa organizacja High League powróci do akcji z pierwszym tegorocznym wydarzeniem. W najbliższą sobotę, 18 marca, odbędzie się w katowickim Spodku gala High League 6. Wydarzenie uświetni walka Jarosława "PashyBicepsa" Jarząbkowskiego z Marcinem Dubielem. Podczas gali do klatki wejdzie również Paweł Jóźwiak. Prezes federacji FEN zawalczy w rewanżowym starciu z byłym zawodnikiem m.in. KSW, Marcinem Najmanem. Swój występ w sobotę zanotuje ponadto zwycięzca turnieju GROMDA, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn, który skrzyżuje rękawice z Dawidem Załęckim.

High League 6: pashaBiceps vs. Dubiel​

Data: sobota, 18 marca 2023, 20:00

Miejsce: Spodek, Katowice, śląskie

Transmisja gali High League 6​

  • Transmisja wydarzenia High League 6 odbędzie się w systemie PPV. Dostęp do transmisji gali High League 6 można wykupić na platformie highlive.tv w cenie od 34,99 zł.

Walka wieczoru

Karta główna

  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski
  • Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak
  • Dawid "Crazy" Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
  • Konrad Karwat vs Denis Labryga
  • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz “DaroLew” Kaźmierczuk
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla

Wideo zapowiedzi gali High League 6​



 
Potężne KSW jest w dupie, bo musiało zrobić galę w piątek jako, że nie mają szans z HL.

Akurat niezła karta, mnie 4 walki interesują i chętnie obejrzę. Bo były galę gdzie w ogóle nie odpalałem strims. Tym bardziej, że Gran Derbi bez sensu, bo Barca juz ma tytuł.
 
Najman i jego wielki rewanż po 15 sekundowej porażce z 48 letnim debiutantem Jóźwiakiem, to powinien się dopłacać do tej gali za możliwość występu przed ludźmi.
 
Potężne KSW jest w dupie, bo musiało zrobić galę w piątek jako, że nie mają szans z HL.

Akurat niezła karta, mnie 4 walki interesują i chętnie obejrzę. Bo były galę gdzie w ogóle nie odpalałem strims. Tym bardziej, że Gran Derbi bez sensu, bo Barca juz ma tytuł.
Gran Derbi w niedziele :lol: w sobotę jest UFC London w tym czasie.
 
Serio ktoś płaci pieniądze by zobaczyć Jóźwiaka z Najmanem?

Ciekawe jakie są wyniki PPV tego stolca?
Skoro są ludzie płacący za zdjęcia Ewy Brodnickiej, albo co gorsza tej głupiej cipy co robiła wywiady na Fame to i za to gówno ktoś zapłaci.
 
Back
Top