FAME 17: Paweł Jóźwiak nie wyszedł do trzeciej rundy? Sędzia zakończył walkę, „Boxdel” zwycięża!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Jo%CC%81z%CC%81wiakBoxdelxx.jpg


Michał Baron zwyciężył w ostatniej walce gali FAME 17, która odbyła się 3 lutego w Krakowie. "Boxdel" wygrał przez zasygnalizowanie braku chęci wyjścia do trzeciej rundy przez Pawła Jóźwiaka.

Ogromny chaos, sporo ciosów na początku, ale szybko Baron przeszedł do klinczu pod siatką. Jóźwiak starał się tylko rozrywać uchwyt, jednak „Boxdel” od razu wracał do klamry i dociskania do siatki. Połowa rundy, chwila wymian, po raz kolejny Michał Baron wraca do klinczu pod siatką. Na minutę przed końcem „Boxdel” udanie sprowadza do parteru i z góry zadaje kolejne uderzenia. Trzydzieści sekund do końca odsłony i dosiad Michała Barona. Z tej pozycji reprezentant FAME zadał kilka mocnych ciosów. Koniec rundy uratował Pawła Jóźwiaka, który był w trudnej dla siebie pozycji.

Błyskawicznie ruszył do klinczu „Boxdel” w rundzie drugiej. Jóźwiak od sędziego dostał kolejne upomnienie za łapanie się siatki, co skutkowało ujemnym punktem. Chwila wymian i znów klincz Barona - Jóźwiak ponownie łapie za siatkę i dostaje kolejne upomnienie i kolejny ujemny punkt. Sędzia upomniał prezesa FEN, że jeszcze jedno złapanie za siatkę będzie oznaczać dyskwalifikację. Chwila przerwy ze względu na zaatakowanie kolanem w krocze Michała Barona. Po powrocie do walki „Boxdel” próbuje zaatakować kopnięciem z wyskoku, jednak to się nie udaje i przechodzi do klinczu. Pod siatką czasami dochodziło do wymian, jednak Baron wykorzystywał to, doprowadzając przy każdej okazji do klinczu.

Na chwilę przed rozpoczęciem trzeciej rundy sędzia zdecydował się przerwać starcie. W rozmowie z Pawłem Jóźwiakiem ten pokręcił przecząco głową, co sędzia zinterpretował jako rezygnacja z dalszej walki. Z taką decyzją nie zgadzał się jednak prezes FEN, który od razu zasygnalizował pomyłkę.

Paweł Jóźwiak stoczył drugą walkę na gali związanej ze sportami walk. Pierwsza miała miejsce w październiku 2022 roku na WOTORE 6, gdzie zaledwie 15 sekund rozprawił się uderzeniami z Marcinem Najmanem.

Dla Michała Barona był to czwarty występ. W dotychczasowych jedyną wygraną odniósł przed czasem w czerwcu 2018 roku w starciu z Jakubem Szymańskim. Kolejne dwie walki przegrał – w czerwcu 2019 roku z Jakubem Flasem przez techniczny nokaut, a w październiku 2021 roku z Kasjuszem Życińskim przez decyzję sędziów.

 
czyli jego walka z Najmanem to była ustawka, przecież ten gość ma taką watę w łapie, a do tego brak jaj

do tej pory zachodzę w głowę, czemu myślałem, że on może wygrać
 
Paweł zawiódł mnie bardziej niż Janek w walce z Ankalaevem. Prezes organizacji sportowej który zorganizował ponad 40 gal łapie się kurwa siatki i ogólnie zachowuje się jak by nie znał zasad tego sportu. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd
 
czyli jego walka z Najmanem to była ustawka, przecież ten gość ma taką watę w łapie, a do tego brak jaj

do tej pory zachodzę w głowę, czemu myślałem, że on może wygrać
Albo najman jest jeszcze większą pizdą po prostu.
 
Albo najman jest jeszcze większą pizdą po prostu.
co by o Najmanie powiedzieć (lub nie powiedzieć), to on dostawał chyba w życiu "sportowym" mocniejsze ciosy, niż te Jóźwiaka

nie wierzę, by takie ciosy faktycznie zrobiły mu krzywdę, a na pewno nie na tyle dużą, by go posłać na glebę, ustawka jak jasny chuj

a Boxdel, o dziwo, pokazał się nienajgorzej
 
Oglądałem wywiad po walce. Od zawsze uważałem że Jóźwiak to tak delikatnie nazywając "przygłup" ale teraz muszę przyznać że to po prostu skończony debil. Od początku Fen mówię że najgorsze co mogło ich spotkać to ich prezes. Zaczęło się od kontraktów i wyciągania konsekwencji a skończyło na kryzysie wieku średniego w najgorszym wydaniu :facepalm: Można nie lubić duetu Kalwi i Lewi ale przy nich Jóźwiak wygląda jak taki nieobyty, nieogarnięty kuzyn że wsi który przyjechał do ciebie na wakacje i musisz wprowadzić go na salony :wink: Coś jak ten z Grizwoldow (w krzywym zwierciadle).
 
Na prawdę przegrać z ulanym grubasem, który sport oglądał z kanapy wpierdalając maczka to jest jakaś abstrakcja. Prezes chyba zostawił jaja w torebeczce swojej utrzymanki bo nie pokazał tego w ogóle w tej klatce dla świń. Swoją drogą pozdrawiam tego co tam pisał wczoraj, że wyglądało to jak walka w oborze - tylko jeszcze jabłka im rzucać. Wspaniały komentarz do tego żenującego widowiska.
Bombel to chyba faktycznie jest tym pedałem bo to z jakim zawzięciem się przytulał do Pawełka daję mi podstawy by uwierzyć parodyście Najmanowi, że on faktycznie w tym kiblu opierdalał niemca koledze.
 
co by o Najmanie powiedzieć (lub nie powiedzieć), to on dostawał chyba w życiu "sportowym" mocniejsze ciosy, niż te Jóźwiaka

nie wierzę, by takie ciosy faktycznie zrobiły mu krzywdę, a na pewno nie na tyle dużą, by go posłać na glebę, ustawka jak jasny chuj

a Boxdel, o dziwo, pokazał się nienajgorzej
zapomniałeś już o walce z saletą :juanlaugh:
Najman opanował do perfekcji udawanie
 
.Jak stary dziad może robić z siebie taką pizdę i debila.
U Mazura stwierdził że na walkach zarabia więcej niż z Fenu także standardowy trade. Z tą różnicą że nikomu matki nie obrażał ale i tak red card
 
co by o Najmanie powiedzieć (lub nie powiedzieć), to on dostawał chyba w życiu "sportowym" mocniejsze ciosy, niż te Jóźwiaka

nie wierzę, by takie ciosy faktycznie zrobiły mu krzywdę, a na pewno nie na tyle dużą, by go posłać na glebę, ustawka jak jasny chuj

a Boxdel, o dziwo, pokazał się nienajgorzej
Dostał z gołej pięści, więc co tu porównywać to do innych jego ,,walk". On nie przegrywa przez cios, który otrzymał, tylko przez obawę kolejnego ciosu, który może zrobić mu krzywdę.
 
zapomniałeś już o walce z saletą :juanlaugh:
Najman opanował do perfekcji udawanie
Cos jak bob sapp. Kaska musi się zgadzać po co ryzykować zdrowiem ? Wcale nie musi to być ustawka. Co zrobił nasz Potwór? Walka na 100proc. Nie byla ustawiona. Wyszedł, za dużo oberwał i klepał. Z Sylvia i Grahamem też klepal
 
Nie żeby coś ale Jóźwiak by to wygrał w tej chwili , ale wg Jarosza i Trójcy komentatorskiej to są ciosy w jaja :lol::facepalm:

Tak szczerze to jest niezły skandal bo serio nie wiem jak Jarosz tu widział krocze za Jozia Pana. Nie do obrony to jest.




 
Last edited:
Back
Top