FAME 16: Brutalny koniec walki. „Ferrari” potężnym ciosem dobija „Hejtera” w parterze i kończy starcie!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
FerrariHejter.jpg


Amadeusz Roślik pokonał Mariusza Słońskiego w jednej z głównych walk gali FAME 16, która 5 listopada odbyła się w Gliwicach. "Ferrari" w zaledwie minutę rozprawił się z "Hejterem", którego znokautował potężnym uderzeniem w parterze.

Słoński już w pierwszych sekundach chciał zaatakować latającym kolanem w stylu Masvidala na Askrenie. To się jednak nie udało, Roślik rzucił rywalem o matę i z góry starał się ustabilizować pozycję. W parterze przy każdej możliwej okazji zadawał kolejne uderzenia. W pewnym momencie "Ferrari" atakował już nawet dwoma rękoma. Kilka sekund później Amadeusz Roślik potężnym uderzeniem dobił Mariusz Słońskiego leżącego na macie. Od razu po ciosie widać było, że "Hejter" nie wie, co się dzieje. Sędzia od razu postanowił zatrzymać pojedynek.

 
Totalne morderstwo i ten taniec śmierci nad znokautowanym rywalem:antonio:
Ferrari król a lamusy dupa cicho
 
@Christooper
Bo król jest tylko jeden i ma tyle siana, że za każdym razem musi sobie skroić za ciasny ubiór, żeby podbudować swoje małe ego, bo ma.. 175cm wzrostu!
:mamed:
 
Ty jakiś niedoyebany jesteś? Ferrari król? Jak można śmiecia bez zasad, knypka 170 nazywać królem?
:whodefuk:
Oplot i nołnejm nie dostanie mojej odpowiedzi
Wróć tu gdy będziesz kojarzony na tym forum i ładnie mnie poproś żebym odpowiedział na twój komentarz to być może dostaniesz wtedy moją odpowiedź
 
I tak właśnie kończą hejterzy :muttley:

Ty jakiś niedoyebany jesteś? Ferrari król? Jak można śmiecia bez zasad, knypka 170 nazywać królem?
Przecież to gówniane FAME... W królestwie ślepców, jednooki jest królem:fjedzia:
 
Back
Top