Rozpiska HIGH League 4 – karta walk, godziny transmisji

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks


Karta walk oraz informacje o transmisji gali HIGH League 4 która odbędzie się w sobotę, 17 września w Arenie Gliwice.

W walce wieczoru HIGH League 4 dojdzie do rewanżowego pojedynku o pas dywizji muszej pomiędzy Natalią "Natsu" Karczmarczyk i Lexy Chaplin. W drugiej walce wieczoru, były pretendent do mistrzowskiego pasa WBC wagi ciężkiej, Artur Szpilka zmierzy się z jednym z najpopularniejszych zawodników świata freak fightów, Denisem “Bad Boy`em” Załęckim.

Gala: High League 4: Natsu vs Lexy 2​

Data: sobota, 17 września 2022, 20:00

Miejsce: Arena Gliwice w Gliwicach, Polska

Transmisja gali High League 4: Natsu vs Lexy 2:​

  • PPV na galę można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje - PPV Basic w cenie 29,99 zł i PPV Premium która kosztuje pięć złotych więcej (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD).

Walka wieczoru​

  • Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas

Karta główna​

  • Artur "Szpila" Szpilka vs Denis "Bad Boy" Załęcki
  • Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs Salim Chiboub - o pas
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Paweł "Scarface" Bomba
  • Maja Staśko vs Ewa "Mrs. Honey" Wyszatycka
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary "Czaro" Nykiel
  • Jose "Josef Bratan" Simao vs Krystian "Macias" Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach
  • Jakub "Holak" Krawczyk-Holak vs Jakub "Kubx" Świtała
  • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

Trailer gali HIGH League 4​



 
Słodkiewicz vs Karwat i Macias vs Bratan pierwszą i drugą walką gali. Bardzo fajnie. Najbardziej interesujące mnie walki obok ferrara vs bomba i szpilka vs Denis. :cool:
 
Słodkiewicz vs Karwat i Macias vs Bratan pierwszą i drugą walką gali. Bardzo fajnie. Najbardziej interesujące mnie walki obok ferrara vs bomba i szpilka vs Denis. :cool:
Dobra mordo znasz się na tych frekach
Dawaj typy
 
Karwat , Szpilka, Stasko to pewniaki.

Reszta 50-50 , choć uważam że zagraniczny karzeł ma lepsze CV od polskiego.
Hej jebańcu - ty się do mnie srałeś, że użyłem określenia "karzeł" nie niskorosły i bojowałeś na 50 postów. A tu od kilku postów sam piszesz karzeł.


Dobrze, że cię zbanowałem dawno temu hipokryto. Jebał cię pies leszczu.
 
Materla widzę - kariera eksplodowała!

1663437429888.png
 
Back
Top